USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Napisy V-Series

Autor Wiadomość
krisss
Anonimowy
#1 - Wysłana: 15 Kwi 2006 23:57:26
Odpowiedz 
Witam serdecznie! Mam pytanie - czy są w planach prace nad kolejnymi napisami do serialu V - The Series ??
kshycho
Użytkownik
#2 - Wysłana: 16 Kwi 2006 18:46:23
Odpowiedz 
Na razie nikt się nie zglosił że chce kończyć do tego serialu napisy. A napisy miałem przenieść z Hatak bo chcieli, ale jakoś czasu brak, lecz postaram się to zrobić w tym tygodniu.
mumingr
Anonimowy
#3 - Wysłana: 26 Kwi 2006 21:28:11
Odpowiedz 
Bardzo bym prosił o dokończenie tych napisów, film trąci myszką ale z przyjemnością się go ogląda. Pamiętam jak w 1986r z wypiekami na twarzy go oglądałem na VHS. Pozdrowienia.
kshycho
Użytkownik
#4 - Wysłana: 27 Kwi 2006 13:23:23
Odpowiedz 
Na razie nikt się nie zglosił że chce kończyć do tego serialu napisy. A napisy miałem przenieść z Hatak bo chcieli, ale jakoś czasu brak, lecz postaram się to zrobić w tym tygodniu.

Sorki ale pomyliłem się i to miało się odnieść do serialu Veratis a nie V.

A co do napisów do V: mastered podobno zaczął tłumaczyć odcinek 2x06 lecz napisał mi że serial się zrobił nudny i trochę mu się nie chce dalej tłumaczyć.

USS Phoenix forum / Napisy / Napisy V-Series

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!