USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Tłumaczenia do Highlandera

Autor Wiadomość
magnieszka
Anonimowy
#1 - Wysłana: 2 Kwi 2006 22:01:48
Odpowiedz 
W wolnej chwili tłumaczę 3 serię Nieśmiertelnego. Jedyny mankament tłumaczenia to wersja hh:mm:ss - tłumaczę ze ścieżką dialogową, oglądając w BestPlayerze. Jeżeli ktoś miałby chęć przeformatować to na MPL2, to chętnie podzielę się swoją pracą. Czekam na propozycje
Tanith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 10 Kwi 2006 17:30:16 - Edytowany przez: Tanith
Odpowiedz 
Skorzystaj z SubEdit Player. Jest tam opcja "konwertuj format napisów" - ja korzystam z MPL2. Po konwersji trzeba to jeszcze dopasować, bo są przesunięcia. Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, problemy, to daj znać. Możesz też do mnie napisać - adres email jest w napisach do odcinka 1x16 (The Beast Below).
Inverness
Anonimowy
#3 - Wysłana: 28 Kwi 2006 19:36:25
Odpowiedz 
Witam !!!
Inverness
Anonimowy
#4 - Wysłana: 28 Kwi 2006 19:51:00
Odpowiedz 
Chcialem serdecznie podziekowac za wspaniale napisy do mojego ulubionego serialu Highlander i zyczyc wiele zapalu w dalszej pracy i szybkiego zakonczenia pracy przy napisach do wszystkich szesciu sezonow

Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na dalsze owoce Waszej pracy
Tanith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 28 Kwi 2006 20:48:37
Odpowiedz 
szybkiego zakonczenia pracy przy napisach do wszystkich szesciu sezonow

Sześciu... To całe 119 odcinków. Bardzo dużo.
Całości napisów zbyt szybko jednak nie będzie. Zajmuje się tym tylko parę osób i to dość nieregularnie, a jeden odcinek to kilka godzin intensywnej pracy. Ale jak dobrze pójdzie, to w przyszłym tygodniu będą kolejne napisy z pierwszego sezonu - tym razem początkowe odcinki.
Inverness
Anonimowy
#6 - Wysłana: 29 Kwi 2006 15:58:21
Odpowiedz 
Mnie sie nie spieszy , czekam juz ponad 2 lata wiec moge jeszcze poczekac ale ciesze sie bo wiem ze ktos sie w koncu zajal tymi napisami i do tego z takim wiernym tlumaczeniem oddajacym specyficzny klimat tego serialu . Wiem ile to pracy wiec tym bardziej doceniam Wasz bezinteresowny wysilek

Pozdrawiam

USS Phoenix forum / Napisy / Tłumaczenia do Highlandera

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!