USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Prison Break

Autor Wiadomość
Anonim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 26 Mar 2006 03:27:29
Odpowiedz 
witam!

czy tłumaczenie tego serialu zostało porzucone?
sc0rpi0
Anonimowy
#2 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:04:18
Odpowiedz 
Właśnie bo tu już nowe odcinki się pojawiają a jak narazie tłumaczą co raz to inni ludzie

A serial naprawdę godny polecenia
kshycho
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Mar 2006 20:53:23
Odpowiedz 
Niestety Tifosi i Normanos zrezygnowali z dalszego tłumaczenia (info z wczoraj które dostałem). Jedna osoba zgodziła się i spróbuje zrobić 1x14 ale jak wyjdzie to zobaczymy. Jak ktoś nie może już wytrzymać to chyba do 1x14 i 15 jakieś tłumaczenia się już pojawiły na napisy.org i info. Jeśli ktoś by chciał pomóc to proszę napisać do mnie, mój email jest podany na TT w dziale kontakty.
cylon
Anonimowy
#4 - Wysłana: 28 Mar 2006 23:09:56
Odpowiedz 
...no ja np. nie wytrzymalem, stwierdzam jednak ze napisy z orga są niczego sobie, wiec smialo ...niezdecydowani
Anonim
Anonimowy
#5 - Wysłana: 15 Wrz 2006 01:18:37
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Napisy / Prison Break

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!