USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Napisy do serialu Doctor Who

Autor Wiadomość
HePi
Anonimowy
#1 - Wysłana: 20 Mar 2006 22:49:20
Odpowiedz 
Witam

Ponoć na Think Tank mają się pojawić napisy do Doctora Who, czy są takie plany.

Pozdrawiam
HePi
kshycho
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Mar 2006 15:28:11
Odpowiedz 
Napisy już są na stronie, są to napisy Grupy Hatak a czy będzie dalej tłumaczony serial to zależy czy ktoś się podejmie tłumaczenia.
HePi
Anonimowy
#3 - Wysłana: 23 Mar 2006 21:07:42
Odpowiedz 
Super że są, teraz jest większa nadzieja że ktoś się zajmie ich dalszym tłumaczeniem. Na napisy.org są wersje angielskie brakujących odcinków. A więc jak ktoś będzie tłumaczył to będzie prościej, bo tak ze słuchu angoli niekiedy trudno zrozumieć.
psjodko
Anonimowy
#4 - Wysłana: 28 Kwi 2006 21:47:35
Odpowiedz 
Witam.
Jakby ktoś (przez przypadek) zauważył gdzieś angielskie napisy do odcinków sezonu 2 to bardzo proszę o zamieszczenie tu informacji.
Będzie bardzo przydatna w ewentualnym tlumaczeniu.
HePi
Anonimowy
#5 - Wysłana: 28 Kwi 2006 22:40:52
Odpowiedz 
Witam

Wielkie dzięki ) za te napisy do 1x04 no i za wszystkie następne. Napisy angielskie pewnie się pojawią jak druga seria wyjdzie na DVD. Pierwsze odcinki chyba maja być na DVD w maju.

Pozdrawiam
HePi
psjodko
Anonimowy
#6 - Wysłana: 1 Maj 2006 20:16:15
Odpowiedz 
Witam

Wielkie dzięki ) za te napisy do 1x04 no i za wszystkie następne.

Nie ma sprawy.
Kolejny (1x09) wylądował na TT.
Następne są w przygotowaniu. Mam nadzieję, że w miarę szybko zrobimy 1 sezon (łącznie ze Special- christmas invasion).
Jednak bez angielskich skryptów byłoby to niemożliwe.
HePi
Anonimowy
#7 - Wysłana: 1 Maj 2006 22:34:34
Odpowiedz 
W to super cieszę się że w końcu coś się ruszyło, bo już zwątpiłem jak napisy usunęli ze strony Hata’ku. Tak swoją drogą to chyba koś tam Doctora chyba nie lubi bo nawet z forum zniknął temat o tym serialu.
psjodko
Anonimowy
#8 - Wysłana: 2 Maj 2006 07:22:18
Odpowiedz 
Tak swoją drogą to chyba koś tam Doctora chyba nie lubi bo nawet z forum zniknął temat o tym serialu.

Nie przesadzaj...
Temat jest tutaj: URL
HePi
Anonimowy
#9 - Wysłana: 2 Maj 2006 07:59:21
Odpowiedz 
OK jest ten temat ale nie dawno go szukałem i nie było. Może jednak go przeoczyłem.
psjodko
Anonimowy
#10 - Wysłana: 13 Maj 2006 22:55:25
Odpowiedz 
Kolejny odcinek (1x10) wylądował na TT.
Za kilka dni następny...

PS.
Mam już dostęp do scriptów z 2 sezonu, więc w wakacje pewnie je bedziemy sukcesywnie tłumaczyć
Anonim
Anonimowy
#11 - Wysłana: 14 Maj 2006 00:30:47
Odpowiedz 
Super, dziękuje .
Anonim
Anonimowy
#12 - Wysłana: 1 Lip 2006 22:36:13
Odpowiedz 
psjodko
Anonim
Anonimowy
#13 - Wysłana: 1 Lip 2006 22:37:16
Odpowiedz 
psjodko jesli masz napisy do doctrowho nawet w wersji ang do 2 sezonu to prosze wyslij mi je na shinok@o2.pl . mam 9 odcinkow tego a czasem ciezko zrozumiec co powiedzieli a z napisami ang o wiele latwiej... wielkie dzieki

USS Phoenix forum / Napisy / Napisy do serialu Doctor Who

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!