USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Napisy a DVD Player

Autor Wiadomość
Maxim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 23 Lut 2006 21:03:37
Odpowiedz 
Pytanie, mam DVD z DiVX + .txt ale napisów przy Star Trek mi nie czyta... co robić ?
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 23 Lut 2006 21:56:41
Odpowiedz 
To moga byc 2 probley napisy nie masz w takiej samej nazwie jak plik filmowy wiekszosc dvd wymaga aby napisy byly takiej samej nazy jak plik filmowy, albo poprostu masz kiepskie dvd ktore nie odtwarza wszystkich formatow napisow txt , rada zajzyj na strone producenta czy niema jakiejs aktualizacji softu jak bedzie o podejzewam ze bedziesz mial problem z glowy
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Lut 2006 22:12:55
Odpowiedz 
Sam format napisów moze być już problemem , na TT napisy są w formacie MPL2 , z tego co wiem to tylko 2-3 stacjonarne odtawrzaczę je czytają ( Bellwood i coś od Manty ) .

Czasami wystarczy konwersja do mDvd + to co powyżej , moze sie okazac że trzeba napisy dodadkowo obrobić .

Polecam zajrzeć na forum divx.pl , tam mogą ci też pomóc
Anonim
Anonimowy
#4 - Wysłana: 23 Lut 2006 22:49:24
Odpowiedz 
Ale w sumei radze zebys zeczyeiscie zajzal na strone producenta ostatnio wydaj duzo nowych softow tak ze moze twoj tez cos nowego bedzie i problem sie rozwiaze. A jak amierzacie kupic dvd zeby odtwarzalo div to polecam Bellwoda sprzet trroszke kaprysny ale wszystko na nim chodzi
Maxim
Anonimowy
#5 - Wysłana: 24 Lut 2006 19:51:32
Odpowiedz 
Ok dziękuje za pomoc.
Qura
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Lut 2006 22:30:36
Odpowiedz 
Jeżeli chodzi o stacjonarne DVD to polecam Wive. Sprzęt niedrogi (185zł), od Bellwooda tańszy o ok. 30%, a w zasadzie to to samo. Sprowadzany, firmowany i serwisowany jest przez tę samą firmę Proabit (napisy.org). Sam go mam i nie mam problemu z żadnymi filmami czy też napisami (koledze odtwarzał nawet filmy które nie chciały pójść na kompie).
kshycho
Użytkownik
#7 - Wysłana: 25 Lut 2006 21:26:15
Odpowiedz 
Sam go mam i nie mam problemu z żadnymi filmami czy też napisami (koledze odtwarzał nawet filmy które nie chciały pójść na kompie).

Ciekawe jakie to filmy , chyba twój kolega nie umiał zainstalować kodeków albo CD czy DVD-rom miał padnięty.

USS Phoenix forum / Napisy / Napisy a DVD Player

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!