USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Think Tank zniknął?

Autor Wiadomość
Q jr.
Anonimowy
#1 - Wysłana: 23 Sty 2006 22:47:43
Co się dzieje z Think Tank? Od kilku dni nie można się dostać na stronę. W grupach dyskusyjnych cisza na ten temat.

Q jr.
Alek Roj
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Sty 2006 23:14:37 - Edytowany przez: Alek Roj
Z tym serwisem jest taka dziwna sprawa (nie znam się na informatyce), że raz jest, raz go nie ma. Czasem wystarczy spróbować ponownie po kilku minutach, żeby strona otworzyła się bez problemu.
Grzybek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Sty 2006 23:29:17
Teraz wszystko jest ok (jak i przez caly dzien). Moze popelniasz moj stary blad? Czesto z rozpedu wpisuje koncowke .pl a to jest .com .
Q jr.
Anonimowy
#4 - Wysłana: 24 Sty 2006 18:09:20
Dzięki. W IE od razu mi zaskoczyła, a w Operze ciągle nie mogą jej otworzyć (choć przedtem tylko tu ją otwierałem.
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 24 Sty 2006 20:26:26
Hmm. Ciekawe. Rzeczywiście w IE się otwiera. Za to w Operze i Firefoksie nie.
gwene
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Sty 2006 18:11:30
witam

u mnie od tygodnia ani razu mi sie nie otworzyla a sprawdzalem juz na 4 roznych przegladarkach

pozdrawiam
gwene
The_D
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Sty 2006 19:03:25
W każdym razie sprawa jest o tyle dziwna, że przeglądarki wywalają się nie na samym wczytywaniu strony, ale na wyszukiwaniu serwera. A z tego co wiem, to i TT, i Phoenix znajdują się na jednym serwerze Kai'a. Myślałem, że może coś złego dzieje się Z DNS-em, a IE korzysta z windowsowego DNS-cache. No ale napisy.gwflota.com nawet się pingnąć nie chce, a pod IE ciągle chodzi.
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Sty 2006 19:18:59
U mnie na FireFoxie działa jak złoto o każdej porze. Przykład sprzed minuty:
[img=http://img502.imageshack.us/img502/7918/ttank4rn.th.jpg]
zbyxo
Anonimowy
#9 - Wysłana: 28 Sty 2006 00:49:29
U mnie na Firefoxie, Netscape, IE (direct connect lub proxy) nie dziala od tygodnia. Dawniej nie mialem absolutnie zadnych problemow.
The_D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 28 Sty 2006 03:03:53 - Edytowany przez: The_D
A może ktoś podać jaki IP mają napisy,gwflota.com (albo powiedzieć, jak to w IE sprawdzić?)

----- edit ------
Pod Linuksem też się nie otwiera. Sprawdzałem Opere, FF i Konqueror. Może problem leży u dostawcy internetu? Ja korzystam z AsterCity.
zbyxo
Anonimowy
#11 - Wysłana: 28 Sty 2006 13:41:24
Hi, The D
Ponieważ ja też korzystam z astera i myślę, że problem leży w serwerze dns. Do serwera gwflota.com można się dostać przez 212.244.232.40 Nie mogę się dostać również na ussbrowarek i kilka innych na tym serwerze.

Dane z whois:
[DOMAIN whois information for NAPISY.GWFLOTA.COM ]
Domain Name: GWFLOTA.COM
Name Server[from whois+dns, dns ip]:
LEXX.FINN.PL 212.244.232.40
Name Server[from whois+dns, whois ip]:
DNS.USSBROWAREK.ORG 62.233.249.253

Gdyby ktoś kto łączy się z Think Tankiem mógł odczytać jego ip to proszę o informację.
zbyxo
Anonimowy
#12 - Wysłana: 28 Sty 2006 14:49:07
Hi, The D

wszedłem na TT z Netscape przez proxy http://www.aster.pl/aster.pac

oraz portable FireFox przez proxy
w3cache.aster.pl port 8080 (socks v.4 - w wersji socks 5 nie chciał się łączyć)

Przez ponad dwa lata nie korzystałem z proxy i nie miałem problemu z połączeniem z TT

USS Phoenix forum / Napisy / Think Tank zniknął?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!