USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Szukam napisów do 1 sezonu Enterprise w wersji NiteShdw

Autor Wiadomość
kd1
Anonimowy
#1 - Wysłana: 8 Sty 2006 11:51:14
Jeśli byłby ktoś tak dobry i udostępnił napisy do Enterprise w wersji 170 mega od NiteShdw to byłbym niezmiernie wdzięczny.
MR_Q
Użytkownik
#2 - Wysłana: 8 Sty 2006 13:14:16
Bedzie klopot bo ludzie nie za bardzo lubia wersje NiteShdw
choc nie wiem dlaczego. Ja niestety Ci nie pomoge choc sam przerabiam do wersji DS9 Niteshdw a wczesniej ktos przerobil do wersji TNG Niteshdw. Przerabia sie napisy dosc latwo wiec dasz sobie rade. A tak odchodzac od tematu nie byl bys chetny na wymianke seriali ST?
kd1
Anonimowy
#3 - Wysłana: 9 Sty 2006 19:51:41
Nic to Sam chętnie ściągnąłbym inną wersję, ale ta miała najwięcej źródełek. Jeśli chodzi o ST to dopiero rozpocząłem kolekcjonowanie, na chwilę obecną mam extrasy z Enterprise 1-4 i TOS 1-3, TOS 3 sezony i 10 produkcji pełnometrażowych, no i oczywiście 1 sezon Enterprise NiteShdw
MR_Q
Użytkownik
#4 - Wysłana: 9 Sty 2006 20:08:35
Witam ponownie

To masz pare rzeczy ktore by mnie interesowaly, np te extrasy3 sezon TOS oraz tego Enerprise.

Ja oferuje calosc Ds9 i TNG oraz cos z Voyagera ( plus okolo 20 innych seriali). Jesli jestes sklonny na wymianke to moj nr GG 6389900.

Pozdrawiam.
belpher
Anonimowy
#5 - Wysłana: 26 Sty 2006 16:37:39
Kiedyś oglądałem Enterprise i dopasowałem napisy, tyle, że YNTELYGENTNIE sobie je skasowałem. Znalażlem tylko kilka do I serii (odcinki 1x03-1x09). Pobierz www.lonowaruda.terramail.pl/ent1_03to09.zip
belpher
Anonimowy
#6 - Wysłana: 26 Sty 2006 16:40:38
siaaa... link się pomerdał

www.lonowaruda.terramail.pl/ent1_03to09.zip
pix23
Anonimowy
#7 - Wysłana: 2 Lut 2006 21:32:54
Jak chcesz kd1 to podaj maila to ci wyśle napisy które sam dopasowałem.Na Think Tank narazie wstawiłem tylko kilka ale wstawie powoli wszystkie.

USS Phoenix forum / Napisy / Szukam napisów do 1 sezonu Enterprise w wersji NiteShdw

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!