USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / STAR TREK... Tak się zastanawiam czy chcecie napisy poprawiane przez miłośnika ST jakim się uważam.

Autor Wiadomość
z0r<
Anonimowy
#1 - Wysłana: 27 Gru 2005 20:32:58
Odpowiedz 
Tak się zastanawiam czy chcecie napisy poprawiane przez miłośnika ST jakim się uważam.

Od początku września oglądałem TNG i co raz poprawiałem napisy czasami drobne poprawki niezgodności w wyświetlaniu czasami bardziej widoczne błędy i niedociągnięcia.
Ciężko było by mi wymienić co gdzie i ile poprawiłem bo nie spisywałem tego.
Robiłem to na własny użytek by wypalić na DVD i mieć tak dla samego siebie sami wiecie jak to z serialami Treka w Polsce było nawet na płatnym Canal+ z VOY gdzie dolecieli do jednego sezonu bodajże 4 a potem puszczali od nowa wnerwić się można było. Dlatego też postanowiłem ściągnąć sobie Treka bo i w sensownych cenach go nie sprzedają w Polsce na DVD. Ale mniejsza z tym wywodem.

Nie pisał bym tej wiadomości gdyby nie fakt iż obiło mi się o uszy iż jest to „illegal” wiec jestem tu i pisze, w sumie sam nie wiem dlaczego może dlatego iż się też namęczyłem trochę z poprawkami i jeśli ktoś w przyszłości chciał by je dopieścić by miał miej problemów.

Więc pytam się czy chcecie napisy z TNG wszystkie sezony :] ????

Obecnie oglądam TNG i tak samo poprawiam co prawda dopiero zacząłem ale np. to jak wygląda np. na stronie TT sezon 2 odcinek 21 pod koniec i w środku nic się z niczym nie zgadza ( czas wyświetlania napisów itd… ) poprawiam takie błędy jeśli będziecie chcieli to prześle wam to jeśli nie to zapomnijcie o tej wiadomości. Jak cos to zajrzę tutaj za kilka dni i zobaczę czy jest jakaś odpowiedz.

PS. poprawiam gdzie niegdzie małe nie dociągnięcia w nie zgodności co do wyświetlania ( czasu ) jak i czasami drobne błędy a czasami i więcej... no ale zawsze by być z tego zadowolonym na 100% bo inaczej niema sensu.

PS2. Poprawiam napisy i dopasowuję do wersji takich jakie były dostępne na TRW www.the-realworld.de ENG ver audio.
z0r<
Anonimowy
#2 - Wysłana: 27 Gru 2005 20:35:17
Odpowiedz 
Obecnie oglądam DS9 i tak samo poprawiam co prawda dopiero zacząłem ale np. to jak wygląda np. na stronie TT sezon 2 odcinek 21 pod koniec i w środku nic się z niczym nie zgadza ( czas wyświetlania napisów itd… ) poprawiam takie błędy jeśli będziecie chcieli to prześle wam to jeśli nie to zapomnijcie o tej wiadomości. Jak cos to zajrzę tutaj za kilka dni i zobaczę czy jest jakaś odpowiedz.

PS
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 28 Gru 2005 16:32:53
Odpowiedz 
Poprawiaj i wrzucaj na TT , im wiecej wersji bedzie miało dopasowane napisy tym lepiej .
z0r<
Anonimowy
#4 - Wysłana: 2 Sty 2006 20:56:32
Odpowiedz 
W takim razie jak będę miał chwile czasu to powstawiam na TT.

Pragnę dodać iż niestety wycinam z napisów takie znaczki pochylenia „ / „ bo mi to niezbyt ładnie odtwarza mój stacjonarny player DVD .

No ale to tyle jak będę miał chwile to wstawię co posiadam czyli jak na razie cały TNG i już mam DS9 do sezonu 3ciego bo jak na razie 4, 5, 6 i 7 się ciągną .
Virion
Anonimowy
#5 - Wysłana: 7 Sty 2006 11:23:35
Odpowiedz 
Witam ja z kolei oglądam Voyagera napisy do pierwszego sezonu jakie ściągnołęm są poprawne ... niestety drugi sezon i napisy z think tanka przedstawiają się fatalnie - miejscami aż tragicznie ... dlatego wziąłem się za ich poprawianie w większości są to błędy gramatyczne i zwykłe literówki, nie spotkałem się jeszcze z rozbierznością w wyświetlaniu i miejmy nadzieje że tak pozostanie, gdyż jeszcze nigdy tego nie robiłem. W każdym razie mam zamiar poprawić cały sezon II jeśli ktoś jest zainteresowany niech pisze na delenn@tlen.pl

P.S Napisałem do think tanka propozycje że jeśli są zainteresowani to bardzo chętnie wyśle im te napisy, ktoś mógłby je jeszcze obejrzeć, ewentualnie skorygować i byłyby jak znalazł - niestety nikt się nie odezwał ... a szkoda :]
ppp
Anonimowy
#6 - Wysłana: 7 Sty 2006 16:58:13
Odpowiedz 
po prostu im te napisy wiślij. w raz z informacją do jakiej dopasowałes wersji i na czym polegają poprawki.
tez miałem problem z brakiem dopasowanych napisów do Voya, ale dzieki temu poprawil sie mój angielski
Virion
Anonimowy
#7 - Wysłana: 7 Sty 2006 20:46:27
Odpowiedz 
Ok. Dzięki za podpowiedź
kshycho
Użytkownik
#8 - Wysłana: 10 Sty 2006 00:16:51
Odpowiedz 
P.S Napisałem do think tanka propozycje że jeśli są zainteresowani to bardzo chętnie wyśle im te napisy, ktoś mógłby je jeszcze obejrzeć, ewentualnie skorygować i byłyby jak znalazł - niestety nikt się nie odezwał ... a szkoda :]

Do mnie nie pisałeś chyba że email nie dotarł.
Stasiekp
Anonimowy
#9 - Wysłana: 1 Kwi 2006 13:47:25
Odpowiedz 
kshycho
Sciagnełem 10 odcinków Star trek-Movie oraz napisy i żadne napisy nie pasują.Filmy ściągałem z torrenta a napisy z TT. MojeGG 6265165
Stasiekp
Anonimowy
#10 - Wysłana: 1 Kwi 2006 14:06:38
Odpowiedz 
Jestem zielony w napisach i może dlatego z tymi napisami mi nie wychodzi.Ani Vplayer ani Allplayer nie chcą czytać napisów.
Stasiekp
Anonimowy
#11 - Wysłana: 1 Kwi 2006 19:08:25
Odpowiedz 
Jeżeli masz napisy,które pasują do Star Trek-Movie to Ja się na nie piszę.Adres: tabukitekps@poczta.onet.pl

USS Phoenix forum / Napisy / STAR TREK... Tak się zastanawiam czy chcecie napisy poprawiane przez miłośnika ST jakim się uważam.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!