USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Czy ma ktos przystosowane napisy do ST DS9 (nite shdw 170mb)

Autor Wiadomość
MR_Q
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Gru 2005 23:24:22
Czy ma ktos przystosowane napisy do ST DS9 (nite shdw 170mb)

Fajnie by bylo bo jakos nie mam ochoty przystosowywac. Zrobilem do polowy 2 sezonu ale nie mam czasu robic tego dalej (to raczej lenistwo )
reyden
Użytkownik
#2 - Wysłana: 27 Gru 2005 20:24:04 - Edytowany przez: reyden
Ja niestety robię dopasowania do sezonu 6 , a potem do sezonu 7 ; potem jak będę oglądał jeszcze raz sezony 1-5 do bedę przy okazji napisy dopasowywał .

P.S. Wrzuciłeś napisy na TT ??
Gari
Anonimowy
#3 - Wysłana: 4 Sty 2006 12:19:49
MR Q mozesz powiedziec wzgledem ktorych napisow robiles dopasowanie do wersji 170 mi jakos za diabla nie moze nic wyjsc poczatek ok koniec ok robie geometryczne a w srodku kiszka straszna.... moglbys udostepmnic to co zrobiles ? jak bede wiedzial jak zrobie dalej - do konca... doprze jak bys wrzucil opis jak to dokladnie zrobiles...
pozdrawiam....
MR_Q
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Sty 2006 11:44:04 - Edytowany przez: MR_Q
A wiec.

Napisy robi sie dosc latwo. I chyba zajme sie tym do konca.
Ja korzystam z Subedit Player i robie tak:

1. Napisy sciagam z Think Tank
2. Konwertuje format napisow najczesciej z kaltkowego np [104][139] gdzie liczby to sa klatki na czasowy np 00:00:01: (robie to jednym kiliknieciem myszy w opcje - to dlatego sie ci rozjezdzaly)
3. Potem trzeba tylko usunac napisy poczatkowe czyli od tytulu odcinka odejmujemy jakies chyba 114 sekund. (nie jestem pewien tej wartosci bo jednak juz dlugo nie robilem ale jest to jednakowa wartosc dla calosci serialu)
4. Ogladam wybiorczo czy gra ( zawsze gralo)

Mam nadzieje ze jasno to opisalem.

Pozdrawiam

PS: Jak przerobie reszte to dam znac (teraz sciagam 7 sezon z NiteShdw wiec beda niedlugo)
Anonim
Anonimowy
#5 - Wysłana: 17 Sty 2006 23:30:17
Hej - duzo Ci jeszcze zostalo ? nie moge sie doczekac na te napisy Cos mi nie wychodzi te dostosowanie

USS Phoenix forum / Napisy / Czy ma ktos przystosowane napisy do ST DS9 (nite shdw 170mb)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!