USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Niespodziewanie miła reklama

Autor Wiadomość
James T Kirk
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Lis 2005 10:06:13
Odpowiedz 
W najnowszym numerze ,,Playboya,, w dziale Cyber znajduje sie opis strony http://napisy.gwflota.com/. Ponizej jest komentarz nastepujacej tresci: Sympatyczny i bardzo solidny serwis zawierajacy napisy do seriali science-fiction.Konkretnie i wyczerpujaco.Widac od razu ze w zasadzie załozyciele nic innego nie robią , tylko ogladaja i tłumacza i dziela się tym bezinteresownie z każdym zainteresowanym

Gratuluje panowie
Obleśny
Anonimowy
#2 - Wysłana: 3 Lis 2005 10:16:33
Odpowiedz 
Zamiast linka do strony mogłeś wskanować tą stronę z Playboya... jakby Ci się wskanowała też jakaś inna przez przypadek (np. rozkładówka), to też pewnie nikt by się nie obraził...
Name
Anonimowy
#3 - Wysłana: 4 Lis 2005 20:23:04
Odpowiedz 
Sory, ale ten co pisal ten artykul w P byl chyba pjany. TT juz dawno nic nie robi. robi tylko starocie. Moze mieli na mysli Hatak. oni maja podobny adres strony.
TT co jest z wami do dziela!
James T Kirk
Użytkownik
#4 - Wysłana: 4 Lis 2005 20:32:34
Odpowiedz 
Chodziło o TT. Obok artykułu zamieszczono zdjecie miniaturke na którym wyraxnie widac TT.

TT co jest z wami do dziela!

A czego od nich chcesz?
januszek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 4 Lis 2005 20:47:41
Odpowiedz 
No to żegnajcie napisy... Wyjaśniam: napisy nie sa legalne (odpowiedz dlaczego zwroci Pan Google). Opublikowanie adresu w poczytynym magazynie jest tym co serwisy warezowe lubia najbardziej... ;|
James T Kirk
Użytkownik
#6 - Wysłana: 4 Lis 2005 20:51:58
Odpowiedz 
No to żegnajcie napisy...

O żesz kur... Masz racje. A ja głupi sie jeszcze z tego ucieszyłem :/
cezary
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Lis 2005 00:45:49
Odpowiedz 
napisy nie sa legalne
W zasadzie prawnikiem nie jestem, ale polemizowalbym.
Napisy same w sobie zadnego prawa nie lamia, chyba zeby ktos sie przeczepil do lamania praw autorskich (plagiatowanie seriali?).

A ze serwis byl zareklamowany w jakims tam magazynie? Prosze... nie uwierze, zeby zaraz sie szykowala akcja CBŚów przeciwko autorom textow... zreszta jest to produkt tak niszowy w PL, ze dopiero po tym jak zamkna wszystkie serwisy z filmami do filmow bedzie sie mozna zaczac martwic...
januszek
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Lis 2005 10:13:34
Odpowiedz 
Przed wezwaniem do polemiki sugerowałbym lekturkę ustawy o prawie autorskim, oczywiście najnowszej i obowiazującej...
Name
Anonimowy
#9 - Wysłana: 5 Lis 2005 19:36:45
Odpowiedz 
Jasne, GateWorld daje tranksrycpjie do sg1/sga. GW jest znany szefom MGM i co? Robi im ktos kolo tylka nie, bo jest ok
Barusz
Użytkownik
#10 - Wysłana: 5 Lis 2005 19:40:33
Odpowiedz 
Może po prostu obstawmy, czy TT od tego padnie, a jeśli to jak szybko. Moim zdaniem - nie.
Name
Anonimowy
#11 - Wysłana: 6 Lis 2005 09:30:32
Odpowiedz 
Przykladem moze byc nawet napisy.info i napisy.org sa znane, reklamuje sie tam duze koncerny jak by bylo nie legalne dawno by bylo Closed
januszek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 6 Lis 2005 09:50:16
Odpowiedz 
Hyhy, moim zdaniem napisy info jak już polecą to polecą z wielkim hukiem - a to dlatego, że w przeciwieństwie do innych czerpią korzyści z udostępniania nielegalnych materiałów. Przy czym trzeba zaznaczyć, że to jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego. Więc ta pozorna bezkarność wynika wyłącznie z tego, że organizacje broniące praw twórców tych materiałów zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, że takie bezczelne* piractwo w Polsce kwitnie (dokładnie tak samo było kiedyś z serwisami udostępniającymi pliki mp3 - do czasu).

*Napisałem bezczelnie dlatego, że jeden z twórców napisów info kreuje się na rekina polskiego e-biznesu... Ciekawe co ten rekin-wareziaż zrobi jak takie MPAA pozwie go na 5 mln USD?
Lucas7
Użytkownik
#13 - Wysłana: 6 Lis 2005 13:31:46
Odpowiedz 
Nie wydaje mi się aby z udostępniania napisów był jakis problem prawny, Przecież istnieje wiele stron na których są scenariusze do filmów, czy udostepnianie scenariuszy jest nielegalne?? A napisy to nic innego jak skrócony scenariusz

No i druga sprawa czy teksty piosenek są udostepniane w sieci nielegalnie? Chyba nie więc ja na razie nie widze problemu żeby się bać.

A jeśli sie mylę, to nie pozostanie nam nic innego jak nauczyć się b.dobrze języka angielskiego
Anonim
Anonimowy
#14 - Wysłana: 12 Lis 2005 21:20:21
Odpowiedz 
predator.island
John Belushi
Użytkownik
#15 - Wysłana: 21 Lis 2005 19:17:25
Odpowiedz 
myślę że twórcy Treka na takiej reklamie mogą tylko zyskać więc próba likwidacji stron zawierających napisy do filmów wydaje mi się absurdalna ale ile absurdalnych akcji podejmuje się w naszym kraju??

PS.
ja na razie śpię spokojnie
Anonim
Anonimowy
#16 - Wysłana: 26 Lis 2005 22:34:39
Odpowiedz 
Anonim
Anonim
Anonim
vssi
Anonimowy
#17 - Wysłana: 9 Gru 2005 19:05:57
Odpowiedz 
No i napisy.org i napisy.info closed :| więcej na ww. stronach
elbereth
Moderator
#18 - Wysłana: 9 Gru 2005 21:06:57
Odpowiedz 
no i zrobili pogrom.
w sumie osobiscie to mi to wisi bo i tak zawsze ogladam bez napisów ale czy mi sie wydawało ale napisy same w sobie to nie łamanie prawa?
januszek
Użytkownik
#19 - Wysłana: 9 Gru 2005 22:17:07 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
Same w sobie to nie. Ale kiedy je udostepniasz to juz tak. Bylo o tym. Jest światełko w tunelu, jednak póki co włodarze TT są na nie ślepi...
Anonim
Anonimowy
#20 - Wysłana: 12 Gru 2005 13:44:57
Odpowiedz 
Jest światełko w tunelu
Obawiam się, że taki myk to nie przejdzie, bo nieznajomośc języka obcego to nie jest forma niepełnosprawności.

Pod tym "szyldem" to można by rozpowszechniać napisy w oryginalnej wersji językowej, albo polskie napisy do legalnie zrobionych tłumaczeń (np. z polsatu, TVP1, Canal+ czy AXN).
Wtedy mamy "już rozpowszechniony utwór".

Ale jak bierzemy jakąś samoróbkę internautów, to samo doklejenia loga (ew. stopki lub czegokolwiek innego) mało da.

Jasne, jest to jakiś pomysł, ale według mnie w sądzie się nie utrzyma.....
Dreamweb
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Gru 2005 15:59:26
Odpowiedz 
Napisy.org działają normalnie. Na napisy.info ściągać nie można a za to można przeczytać list dyrektora artystycznego firmy Gutek Film, odpowiedzialnego za zamknięcie.

USS Phoenix forum / Napisy / Niespodziewanie miła reklama

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!