USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / Napisy do Star Trek 11 (2009)

Autor Wiadomość
pretor
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Kwi 2009 16:26:41
Odpowiedz 
Witam wszystkich!
Czy z okazji Świąt ktoś może podać jakieś informacje na temat napisów (jakichkolwiek) do najnowszego dziecka z trekowej rodziny? Mam już film, tyle, że mój angielski sprawia, że się męczę i mam trudności z opanowaniem filmu.
Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 11 Kwi 2009 16:38:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
pretor

Powiedz lepiej jak Ci się sam film (wizualnie) podoba, zanim mnie ciekawość zeżre.
Domko
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Kwi 2009 16:45:18 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
1 kwietnia był 10 dni temu.
terry
Użytkownik
#4 - Wysłana: 11 Kwi 2009 17:21:00
Odpowiedz 
pretor

To wrzuć na youtube
a pozatym po co ci napisy wkońcu i tak chodzi tylko o akcje i efekty...
pretor
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Kwi 2009 17:48:59 - Edytowany przez: pretor
Odpowiedz 
Wizualnie spoko! Jestem wzrokowcem i nie zawsze rozumiem ze słuchu. Może przez to omija mnie jakaś głębia tego obrazu, więc poszukuję napisów.
Ogólnie raczej na plus, może dlatego, że jestem z tych co wolą star trek nawet w takiej formie niż brak star treka. No i (teraz mnie zabiją) statek mi się podoba-mam plan zbudować model.

Rozumiem, że napisów nie ma?
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Kwi 2009 18:05:34
Odpowiedz 
Pewnie nie. Nawet nie pytam skąd masz już film.
Seybr
Użytkownik
#7 - Wysłana: 11 Kwi 2009 19:45:33
Odpowiedz 
Dobra ściema hehe, pewnie ma dvdripa .
Doctor_Who
Użytkownik
#8 - Wysłana: 11 Kwi 2009 20:29:05
Odpowiedz 
Wiecie, Ruscy byli znani z tego, że przed premierami mieli już na sprzedaż gotowe kopie filmów - zresztą pisałliśmy o tym z Garakiem o tym w quizie SF .
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 11 Kwi 2009 20:33:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Domko
Użytkownik
#10 - Wysłana: 11 Kwi 2009 20:37:24
Odpowiedz 
Na eMule jest niby na liście do ściągnięcia Star Trek XI. Jak myślicie - możliwe?
pretor
Użytkownik
#11 - Wysłana: 11 Kwi 2009 20:45:52
Odpowiedz 
Mam kumpla, który siedzi przed komputerem 20 godzin na dobę i nie powiem jak ale to właśnie on jest specjalistą od wyciągania wszystkiego przed premierą. Swoją drogą kopia jest słaba i nie ma mowy, że odpuszczę wizytę w kinie. Po premierze pewnie nie będzie już problemów z zaopatrzeniem się w ten czy inny sposób w wersję zdatną do oglądania. Żałuję wyłamania się przed szereg i razem z resztą załogi poczekam na premierę (kolejna nauczka- czasem lepiej poczekać).
Jeżeli jednak ktoś wpadnie na coś godnego uwagi to proszę niech gdzieś o tym napisze.
PS: to mój pierwszy temat i nie spodziewałem się tylu odpowiedzi, a już to, że nie ma żadnego bluzga mnie przerasta. Dzięki i pozdrawiam wszystkich maniaków.
Domko
Użytkownik
#12 - Wysłana: 11 Kwi 2009 20:54:08
Odpowiedz 
a już to, że nie ma żadnego bluzga mnie przerasta

Po prostu wszyscy Ci zazdroszczą, że już możesz wyrazić opinię na temat filmu i nikt Ci nie zarzuci, że nie wolno Ci pisać, bo go nie widziałeś.

Ciekawość pewnie też zżera.
terry
Użytkownik
#13 - Wysłana: 11 Kwi 2009 21:00:54
Odpowiedz 
Domko

Jak myślicie - możliwe?

Ja widzę to tak : albo fake...albo cam...No chyba ,żę sam Abrams pomyślął o rewolucji altruizmu i zapodał BD-rip
Seybr
Użytkownik
#14 - Wysłana: 12 Kwi 2009 07:42:29
Odpowiedz 
pretor

Mam kumpla, który siedzi przed komputerem 20 godzin na dobę i nie powiem jak ale to właśnie on jest specjalistą od wyciągania wszystkiego przed premierą.

To jeżeli jest taki dobry, to niech znajdzie mi Resident Evil 1,5 ;]. Żadne tam video, fotki, tylko grywalną wersję.

PS: to mój pierwszy temat i nie spodziewałem się tylu odpowiedzi, a już to, że nie ma żadnego bluzga mnie przerasta.

Hahah, ja mam dobry humor ;]. Sorry daj dowód że masz film i zapodaj sampla. Ja Tobie nie wierze.
Sh1eldeR
Użytkownik
#15 - Wysłana: 12 Kwi 2009 10:30:06
Odpowiedz 
pretor
to, że nie ma żadnego bluzga mnie przerasta.
To nie jest forum takie jak większość. O porządne bluzgi tutaj nie jest wbrew pozorom tak łatwo .

Seybr
daj dowód że masz film i zapodaj sampla. Ja Tobie nie wierze.
Eee, wiesz Seybr, w sumie kogo to obchodzi, czy ma film (=jest dostępny w sieci), czy nie? Nie wiem jak Ty, ale ja bym go i tak nie obejrzał, a na wszelki wypadek nawet go nie szukam.

Pokazy przedpremierowe były, więc sam film może już być faktycznie dostępny, ale oczywiście jako screener/cam, bo tak wczesne wypłynięcie cyfrowej kopii jest skrajnie mało prawdopodobne. W ogóle bardzo rzadko się to zdarza w wypadku takich filmów i dobra kopia to dopiero DVD-rip, którego oczywiście póki co być nie może.

Co do napisów to radzę spróbować przez Napi Projekt -- jeśli go nie masz, to w ogóle polecam sobie zainstalować, nawet jeśli szansa na napisy do ST XI jest póki co niewielka. Ja się przed tym programem wzbraniałem ponad rok "bo nie lubię nowinek technicznych", aż w końcu "zaryzykowałem" i faktycznie ździebko ułatwia to sprawę, gdy bez problemu możesz mieć dobre napisy do każdego filmu/serialu w kilka sekund po jednym kliknięciu.
Pah Wraith
Użytkownik
#16 - Wysłana: 12 Kwi 2009 13:39:55
Odpowiedz 
Sh1eldeR
faktycznie ździebko ułatwia to sprawę, gdy bez problemu możesz mieć dobre napisy do każdego filmu/serialu w kilka sekund po jednym kliknięciu

Abstrahując od faktu, że jakość napisów czasami jest daleka od powalającej, a dodawanie własnych napisów wymaga rejestracji...

A co do filmu - to jasna sprawa, że się zwyczajnie nie opłaca oglądać takiej wykastrowanej wersji. Jak czekać to czekać
Jozio1963
Użytkownik
#17 - Wysłana: 12 Maj 2009 23:39:40
Odpowiedz 
Witam
Ja znalazlem napisy do tego nowego star treka ale tłumaczenie jest delikatnie mowiac nieciekawe,wiec jak by ktos sie poswiecil i to poprawil to moge podeslac na maila wersje "polską" i orginalna moze to poprawi.

Zainteresowanych zapraszam na maila Jozio2@wp.pl

Pozdrawiam Jozio
John Belushi
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Maj 2009 23:54:39 - Edytowany przez: John Belushi
Odpowiedz 
próbowałem poprawiać tą "polską" wersję. mam pierwsze 12 minut, to ogrom pracy. na efekty przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

PS. po obejrzeniu filmu do końca odechciało mi się dalej z tym bawić. Jeśli ktoś chce wyślę to co udało mi się poprawić.
Jozio
Użytkownik
#19 - Wysłana: 13 Maj 2009 22:00:43
Odpowiedz 
Podeslij jak mozesz na Jozio2@wp.pl

Moze ktos sie poswieci i to poprawi inni tez skorzystaja.

Pozdrawiam Jozio
pretor
Użytkownik
#20 - Wysłana: 14 Maj 2009 00:27:21
Odpowiedz 
Też znalazłem napisy do nowego filmu, i teraz chce znaleźć autora i go sprać to co ten ktoś zrobił z tłumaczeniem wykracza poza ostateczną granicę. Przecież jak ktoś, kto zacznie przygodę z trekiem od tego filmu zobaczy takie tłumaczenie to nie zrozumie nic, do tego jeszcze tępo filmu i przygoda może zakończyć się po 30 minutach oglądania. Liczę na to, że ktoś z załogi jak znajdzie czas zrobi to porządnie. Pozdrawiam
Jozio
Użytkownik
#21 - Wysłana: 21 Maj 2009 23:25:50
Odpowiedz 
Witam
Szukam napisów o ile istnieją napisy do filmu Star Trek Starfleet Academy jak ktoś ma proszę o kontakt na Jozio2@wp.pl

Pozdrawiam Jozio
IcemanMC
Użytkownik
#22 - Wysłana: 22 Maj 2009 10:17:33
Odpowiedz 
Oj raczej nie znajdziesz...
Pisarz
Użytkownik
#23 - Wysłana: 1 Cze 2009 20:59:50 - Edytowany przez: Pisarz
Odpowiedz 
Napisy do Star Trek XI można znaleźć na Chomiku sin_any (chomikuj.pl/sin_ana). Nie są one doskonałe, ale i tak lepsze od tych "Starfleet flota".

A ta wersja co była przed premierą to rosyjska jest.
IcemanMC
Użytkownik
#24 - Wysłana: 2 Cze 2009 09:41:31
Odpowiedz 
*****Napisy do STXI*****

Do ściągnięcia tu URL

USS Phoenix forum / Napisy / Napisy do Star Trek 11 (2009)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!