USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / gwflota

Autor Wiadomość
pratik
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Sty 2007 09:57:43
Odpowiedz 
Czy ktoś wie co się stało ze stroną gwflota.
Od kilku dni nie mogę tam wejść a potrzebuję napisów do serialu ST TNG
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 11 Sty 2007 10:39:19
Odpowiedz 
Czy ktoś wie co się stało ze stroną gwflota

Pewnie ja zamkneli, albo ja modernizuja. A co do TNG- najlepiej zalatwicv sobie AXN SF, tam zobaczysz odcinki pierwszego, na razie sezonu w polskiej wersji jezykowej- chodź tłumaczenie jest czasami niezyt zachwycajace...
pratik
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Sty 2007 11:28:28
Odpowiedz 
Dzięki Picard za pomoc. Jestem pod wrażeniem. Zapomniałeś tylko dodać abym nauczył się szybko angielskiego (co w moim przypadku - 3 sezon - będzie trwało krócej niż AXN SF)
bozii
Użytkownik
#4 - Wysłana: 11 Sty 2007 11:34:07
Odpowiedz 
Hej pratik. Proponuje połaczyć siły w poszukiwaniu napisów do Twojego TNG i mojego Voyagera. Co ty na to ?
reyden
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Sty 2007 11:43:57
Odpowiedz 
@ bozii , pratik

Napisy do ST można znaleść na innych stronach , np. na www.napisy.org - TT nie jest jedynym zródłem napisów do ST .

A co do samego TT - możliwe że wskutek awarii 2-3 dni temu TT poniosł największe straty , pierw został przywrócony dostep do forum USS Phoenix , potem forum TSS wróciło , może za niedługo i TT wróci
pratik
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Sty 2007 12:01:24
Odpowiedz 
Dzięki reyden za informacje. Pozostaje czekać.
Co do napisów to wiem, że są na www.napisy.org, są też a nawet powiedziałbym że więcej na www.napisy.info, ale do innych wersji. Te które mnie są potrzebne znalazłem tylko na TT
Anonim
Anonimowy
#7 - Wysłana: 11 Sty 2007 12:37:15
Odpowiedz 
TT padło a ja potrzebuje napisow do 4 sezonu Star Trek Voyager w wersji snake eyes. Wobec tego jesli mozna mam prośbę. Czy ktoś kto ma te napisy na dysku mógłby mi je wysłac bede bardzo wdzięczny. Potrzebuje napisow do ostatnich 8 odcinków 4 sezonu. Mój adres kyzol@neostrada.pl . Z góry dzieki za pomoc.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 11 Sty 2007 15:03:19
Odpowiedz 
pratik

Czy ktoś wie co się stało ze stroną gwflota.

Powiedziałbym, że to samo co działo się z Phoenixem (tylko gwflota bardziej to "odchorowała"). Przeczytaj najnowszy news na pierwszej stronie.

USS Phoenix forum / Napisy / gwflota

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!