USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Napisy / RAT DVD co to jest ??

Autor Wiadomość
zibi
Anonimowy
#1 - Wysłana: 24 Sier 2006 09:02:08
Odpowiedz 
witam

znalazlem na torrencie DS9 calosc 54,32 Gb sezony podzielone na pliki po 1,18 - 1,25Gb roznie wszystkie maja rozszezenie ratDVD w zwiazku z czym mam pytanie co to za wersja i jak jest z napisami do tego ??
zibi
Anonimowy
#2 - Wysłana: 13 Wrz 2006 09:02:38
Odpowiedz 
darowalem sobie ta wersje to sa iso DVD wiec nie warto wlasnie koncze sciagac DS9 sezony 5 i 7 w NiteShdw
Vandrey
Anonimowy
#3 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:12:05
Odpowiedz 
hej

skąd ściągasz? ja ściągałem te wersje w ratdvd i mam 1 sezon. szukałem tylko na torrentach i niteshdw mi nie działały. Poprzednie sezony masz czy ściągasz tylko 5 i 7 ?
zibi
Anonimowy
#4 - Wysłana: 13 Wrz 2006 19:47:15
Odpowiedz 
NiteShdw mam wszystkie torrenty

a rat dvd widzialem na torrentspy byla to calosc ale nie sciagalem tego bo z napisami moze byc problem
Qura
Użytkownik
#5 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:42:38
Odpowiedz 
zibi a jakie ściągasz wersje: 350MB czy 170MB? możesz napisać skąd to ciągniesz.
zibi
Anonimowy
#6 - Wysłana: 14 Wrz 2006 07:01:00
Odpowiedz 
170 NiteShdw torrenty mozna znalezc na www.torrentspy.com i www.isohunt.com i w sumie to tylko tam szukam

USS Phoenix forum / Napisy / RAT DVD co to jest ??

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!