USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Nieudolnosc czy brak procedur?

Autor Wiadomość
crash test
Anonimowy
#1 - Wysłana: 10 Mar 2006 11:32:32
Zawsze zastanawialo mnie to dlaczego tak latwo pokonac federacyjych poczawszy od ENT TNG VOY i DS9 (tylko te seriale mialem okazje widziec).
Przejecia, wlamania, ucieczki z celi itp.
Brak badz zle procedury dot. ochrony.

Pod tym wzgledem podobaja mi sie Kardasianie, a zwlaszcza odcinek DS9 - Civil Defense.

Jedynym wyjatkiem kiedy federacyjni sie dobze spisali to odcinek TNG w ktorym obcy przejeli kontrole nad cialami Troi Chief'a i bodajze Data'y

Zapraszam do dyskusji
Pah Wraith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 10 Mar 2006 16:27:46
Hęę? Masz na myśli sekcję ochrony?
crash test
Anonimowy
#3 - Wysłana: 10 Mar 2006 17:29:59
Miedzy innymi.
Grzybek
Użytkownik
#4 - Wysłana: 10 Mar 2006 22:52:48
od ENT TNG VOY i DS9 (tylko te seriale mialem okazje widziec).

To widziales sporo Tez mnie to kiedys nurtowalo. Zwlaszcza teraz jak jestem po TOS-ie. Na koniec jak widzialem jakies czerwone koszule z phaserami z miejsca zakladalem, ze predzej czy pozniej (z)gina i tak sie dzialo I nie zebym byl do czerwonych uprzedzony, ta regula sie sprawdzala pozniej do wszystkich kolorowych :/

A z tym wyjatkiem to tak do konca sie nie zgodze. Z miejsca moge napisac, ze ochrona Entrprise w trakcie abordazu Reman calkiem sie dobrze spisala. W koncu nie dopuscili do pojamnia Picaarda, prawdopodobnie nawet nie wyszli poza pokald 29. Podczas asymilacji Enterprise tez nie najgorzej dzialali. Na DS9 tak tragicznie tez nie bylo (np 1x06 Captive Pursuit)

USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Nieudolnosc czy brak procedur?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!