USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru
 Strona:  ««  1  2  ...  56  57  58  59  60  ...  95  96  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#1711 - Wysłana: 19 Lut 2012 17:33:47
Eviva

Kiedy ja mu nie odpowiadam. Na forum mamy anarchię, zatem każdy w ramach dbania o nasza komune powinnien szanować drugą osobę. Dukat narusza te zasady, niszcząc naszą komunę. Przychyliłem się jedynie do wniosku innego użytkownika, by zaniechał wypisywania swoich politycznych bredni w tym temacie i przeszedł do tematu stosownego.
Q__
Moderator
#1712 - Wysłana: 19 Lut 2012 17:35:02 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Sorry. Jeśli grzecznie się prosi Dukata by opuścił ten sektor z politycznym szambem a on dalej swoje, to czasem można wyjść z siebie.

Ależ ja to rozumiem, w końcu i mnie poniosło (czego dowód jw.)...

Eviva

Eviva:
To mu po prostu nie odpowiadaj, a diabła Cię obchodzi, gdy kłóci się z innymi.

Powtórzę jeszcze raz. Chyba musimy się po prostu nauczyć nie karmić Dukata. Zimno, bezwzględnie i konsekwentnie. Wszyscy.
Eviva
Użytkownik
#1713 - Wysłana: 19 Lut 2012 17:45:55
Q__:
Chyba musimy się po prostu nauczyć nie karmić Dukata.

Kiedy ja się z nim nie kłócę. Czyli jednak można.
Jurgen
Moderator
#1714 - Wysłana: 19 Lut 2012 17:47:41
W tym momencie żałuję, że nie jestem modem...
Eviva
Użytkownik
#1715 - Wysłana: 19 Lut 2012 17:59:21
Jurgen:
W tym momencie żałuję, że nie jestem modem

Nie jesteś na własne życzenie
Elaan
Użytkownik
#1716 - Wysłana: 19 Lut 2012 19:22:53 - Edytowany przez: Elaan
Q__:
Zimno, bezwzględnie i konsekwentnie.

A zatem zimno, bezwzględnie i konsekwentnie wracajmy do tematu.
Nie chcę szerzyć stereotypów, ale dowcipy "w szkocką kratę" to już klasyka.

Mama Szkota mówi do synka:
- Zdejmuj okulary, jak na nic nie patrzysz.

- Kto wynalazł drut miedziany?
- Szkoci, gdy wyrywali sobie 1 pensa.
IDIC
Użytkownik
#1717 - Wysłana: 19 Lut 2012 19:40:26
Elaan

Elaan:
A zatem zimno, bezwzględnie i konsekwentnie wracajmy do tematu.
Nie chcę szerzyć stereotypów, ale dowcipy "w szkocką kratę" to już klasyka.

skoro klasyka to musi być i Chuck Norris

Ile pompek zrobi Chuck Norris?
wszystkie!

i coś o mojej ulubionej nacji (naprawdę ulubionej, to nie żadna ironia)

Ile pompek zrobi w ciągu 1 minuty Chińczyk?
Trzy: dwie do piłki i jedną do roweru
Q__
Moderator
#1718 - Wysłana: 19 Lut 2012 20:15:23 - Edytowany przez: Q__
Elaan
IDIC

No to kolejna klasyka (której cytowania staram się zazwyczaj unikać na Forum , więc na tym jej cytowanie raczej zakończę):

Bal w kasynie. Zauważono brak Rżewskiego. Kutuzow pyta:
- Kornet! A gdzie to pan porucznik?!
- Wasze Błogorodie, powiedział, że będzie za pół godziny jak da radę....
- A jak nie da rady?
- To powinien juz być....
Eviva
Użytkownik
#1719 - Wysłana: 19 Lut 2012 20:19:23 - Edytowany przez: Eviva
Q__

Jak już weszliśmy na ruskie podwórko...

Stalin nawrzeszczał na Berię. Ten wychodząc mruknął "Świnia". Usłyszał to rezydujący w przedpokoju sekretarz i w te pędy poleciał na Soso z meldunkiem:
- Towarzyszu Stalin, Beria wychodząc od was powiedział "Świnia"
Stalin kazał wezwać Berię.
- Podobno wychodząc z mego gabinetu powiedzieliście "Świnia" - zagaił - Kogo mieliście na myśli?
- Oczywiście Hitlera. - odpowiedział Beria bez wahania.
- Ja też tak pomyślałem - pokiwał głową Stalin i zwrócił sie do sekretarza - A kogo wy mieliście na myśli?
Q__
Moderator
#1720 - Wysłana: 20 Lut 2012 01:38:40
Ten dowcip o Rżewskim też prawie cenzuralny:

W czasie jednego z nielicznych momentów zawieszenia broni Napoleon i Kutuzow licytują się, który ma większą miłość żołnierzy.
Napoleon mówi:
- Żołnierze mnie tak kochają, że jak ja każę, to żołnierz dla i na śmierć bezsensowną pójdzie.
Kutuzow twierdzi, że jemu żołnierze nie mniej oddani, Napoleon ze śmiechem odpowiada:
- Sprawdźmy. By było zabawniej, spróbujmy na rosyjskich żołnierzach z gwardyjskiej elity.
Kutuzow niezadowolony, że przeciwnik daje mu aż takie fory, woła jednak dwu przechodzących poruczników gwardii.
Napoleon patrzy jednemu z nich w oczy i mówi:
- Wejdź dla mnie na tą zrujnowaną wieżę i skocz oknem.
Gwardzista tylko obcasami stuknął:
- Kotorom oknom? - spytał i zaczyna się wspinać.
Kutuzow patrzy na drugiego z poruczników i mówi:
- Honor rosyjskiej armii od tego zależy, Rżewski, wejdźcie na tą wieżę i skoczcie z niej dla mnie.
Na co Rżewski śmiechem wybucha:
- Job twoju mat'! Jeszcze południa nie ma, a książę feldmarszałek już jak świnia pijany...
Tryumfalny uśmiech zamiera jednak na ustach cesarza Francuzów, gdy Rżewski dodaje:
-... za twoim, kurduplu w śmiesznej czapce, przeproszeniem...
Radion
Użytkownik
#1721 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:37:42
Facet mam zatwardzenie i siedzi, siedzi w toalecie. Napina się, stęka. Mija trochę czasu żona przechodząc obok pomyślała że skończył więc zgasiła światło. Po chwili z toalety słyszy krzyk:
-O Jezu! Tak się napiąłem że aż mi oczy wybuchły!
Eviva
Użytkownik
#1722 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:41:14
Radion

Tak zwany dowcip asenizacyjny... czyli poniżej pasa
Radion
Użytkownik
#1723 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:44:24 - Edytowany przez: Radion
Eviva

Ale nie obraża uczuć religijnych, mniejszości narodowych i seksualnych, kobiet i dzieci do lat trzech a także nie jest rasistowski Wiec mimo że jest niewysokich lotów to jest politycznie poprawny.

Edycja no to kolejny.

Rolnik miał w ciepłej części stanów miał staw daleko za domem a nad nim drzewa z jabłkami. Wiec pewnego razu wybrał się po jabłuszka. Patrzy i widzi a tam w stawie pływa kilka dziewczyn które na jego widok krzyczą:
-Niech pan odejdzie bo nie wyjdziemy!
Na to rolnik
-Mi nie przeszkadza to że się pluskacie i miło spędzacie czas. Ja tu tylko... - pokazał dziewczynom wiadro - ... przyszedłem aligatora mieszkającego w stawie nakarmić.
Eviva
Użytkownik
#1724 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:46:42
Radion

Na to wygląda
Ja tez znam jeden taki:

Siedza dwie muchy na psich odchodach. W pewnym momencie jedna "puszcza" głośno. Druga z wyrzutem:
- No wiesz? Przy jedzeniu?
Radion
Użytkownik
#1725 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:58:28
Suchar ale zawsze się od niego uśmiecham:

Stirlitz budzi się w celi i myśli jeśli jestem u naszych to muszę się przedstawić jako pułkownik Isajew jeśli u Niemców to jestem Stirlitz do celi w chodzi milicjant i mówi:
-Ale żeście się napili towarzyszu Tichonow!
Doctor_Who
Użytkownik
#1726 - Wysłana: 21 Lut 2012 14:22:56
Tuskobus na wiejskiej drodze przejechał krowę. Premier z ministrami postanawia:
- Skóra dla samorządowców - niech ją między siebie dzielą.
- Łeb dla edukacji - niech nadal główkują.
- Flaki dla służby zdrowia - bo lubią się babrać.
- Wymię dla emerytów - są bez zębów, niech cyckają.
Resztę zarezerwowano dla potrzeb rządu
ortkaj
Użytkownik
#1727 - Wysłana: 21 Lut 2012 15:09:56
Doctor_Who

Dowcip kojarzy mi się z mitem o Prometuszu ...tylko w wydaniu polskim
Dukat
Użytkownik
#1728 - Wysłana: 21 Lut 2012 15:25:31
mozg_kl2, wybacz, kawały o Kaczorach i Giertychu są już niemodne. Teraz na fali są dowcipy o Muszce i Gołabku.

Eviva tam miało chyba być "wąsaty skur****".
Radion
Użytkownik
#1729 - Wysłana: 21 Lut 2012 22:10:10
Dyskoteka u Quarka, bawi się Kardasjanin, z napisem na koszulce "BAJORANIE MAJĄ TRZY PROBLEMY". Nie trwało długo, stanął przed nim przypakowany Bajoranin
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Kardasjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. Dyskoteka się skończyła, Kardasjanin wychodzi, a tam na niego tłum Bajoran czeka.
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Bajoranie gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Kardasjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Bajoranie wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Kardasjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
Doctor_Who
Użytkownik
#1730 - Wysłana: 22 Lut 2012 11:00:07 - Edytowany przez: Doctor_Who
Radion

To przerobiony dowcip o Ruskach i Turkach, ale świetny
i wyobraziłem sobie właśnie przed chwilą opisaną sytuację z Narnami i Centauri - też pasuje.
Radion
Użytkownik
#1731 - Wysłana: 22 Lut 2012 11:32:17 - Edytowany przez: Radion
Czym się różnili Kardasjaniski optymista, pesymista i realista w czasie wojny z Dominium:
-Optymista uczył się języka urzędowego Dominium
-Pesymista uczył się Klingońskiego
-Realista siedział w domu i czyścił Dyzruptor

Jeszcze przed wojna, pewien Kardasjanin zabrał się z oficerem GW promem na Rise. W czasie lotu prom został porwany przez Maquis. Maqui pyta się turystów:
-Jakieś ostanie życzenie?
-Napiłbym się Kanar - odpowiada Kardasjanin
-A to co byś chciał? - pyta się oficera
-Kopnij mnie w d*pę z całej siły - odpowiada oficer
Więc go kopnął, oficer zrywa się z miejsca, w po kilku uderzeniach wszyscy Maquis leżą na podłodze.
-Czemuś tego wcześniej nie zrobił?! - pyta się zszokowany Kardasjanin
-Gwiezdna Flota to nie agresor - odpowiada oficer

Doctor_Who

To takie moje zabezpieczenie na wypadek gdyby ktoś mi zarzucił że myślę stereotypami.
poligon
Użytkownik
#1732 - Wysłana: 22 Lut 2012 14:29:38
A wiecie że dziś umiera Rysiek z "Kranu"? Hanke wykonczyły adamantowe kartony ciekaw co tego ruszy?
Radion
Użytkownik
#1733 - Wysłana: 22 Lut 2012 15:01:40
poligon:
A wiecie że dziś umiera Rysiek z "Kranu"? Hanke wykonczyły adamantowe kartony ciekaw co tego ruszy?

Fazer ustawiony na odparowywanie?
Christof
Użytkownik
#1734 - Wysłana: 22 Lut 2012 15:08:53
poligon:

Kto wie... Może spadnie na niego betonowa poduszka
Dukat
Użytkownik
#1735 - Wysłana: 22 Lut 2012 15:25:42
Szydercy, z najbardziej dramatycznych scen robicie sobie pośmiewisko
poligon
Użytkownik
#1736 - Wysłana: 22 Lut 2012 15:37:27
17:55 dziś dla wielu polakw nastanie godzina zero. Władze maja ogłosić XVII stopien zasilania, stana huty i fabryki, auta zatrzymaja sie na drogach i bedą trąbić, a w autobusach bedzie wiecej kanarów niż pasażerów. Dziś umiera Rysiek z "kranu". Chwała jego pamieci, na szczeście jego dziedzictwo nie minie.

http://www.youtube.com/watch?v=WUOk1LvDb6o
Dukat
Użytkownik
#1737 - Wysłana: 23 Lut 2012 14:28:34 - Edytowany przez: Dukat
Siedzą Tusk z Kaczyńskim, otoczeni wianuszkiem gapiów, nad brzegiem Wisły i łowią ryby. Złapał Kaczyński dużą rybę i już chciał ją zabić uderzeniem pięści, kiedy zewsząd rozległo się buczenie i nieprzyjazne głosy: morderca, faszysta, wróg ryb - wolnych stworzeń... Kaczyńskiemu zrobiło się przykro i wyrzucił rybę z powrotem do rzeki. Wtem złowił Tusk rybę, przyciągnął ją do siebie, położył na kolanach i zaczął delikatnie głaskać. Gapie zareagowali odgłosami podziwu. "Powiedz mi w końcu Donaldzie - nie wytrzymał Kaczyński- co ty robisz? "Widzisz Jarku, robię to, co się ludziom podoba, a ryba i tak zdechnie...

Teraz niech ktos przerobi na Klingonów i UFP...
Eviva
Użytkownik
#1738 - Wysłana: 23 Lut 2012 17:20:52
Robiła babcia na drutach. Przejechał tramwaj i spadła...
Seybr
Użytkownik
#1739 - Wysłana: 24 Lut 2012 13:37:10
Coś o ludziach pracujących w działach IT, czyli serwis informatyczny.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=N86CAO3kAJo#!
Q__
Moderator
#1740 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:56:03
Dukat

Dukat:
Siedzą Tusk z Kaczyńskim, otoczeni wianuszkiem gapiów, nad brzegiem Wisły i łowią ryby. Złapał Kaczyński dużą rybę i już chciał ją zabić uderzeniem pięści, kiedy zewsząd rozległo się buczenie i nieprzyjazne głosy: morderca, faszysta, wróg ryb - wolnych stworzeń... Kaczyńskiemu zrobiło się przykro i wyrzucił rybę z powrotem do rzeki. Wtem złowił Tusk rybę, przyciągnął ją do siebie, położył na kolanach i zaczął delikatnie głaskać. Gapie zareagowali odgłosami podziwu. "Powiedz mi w końcu Donaldzie - nie wytrzymał Kaczyński- co ty robisz? "Widzisz Jarku, robię to, co się ludziom podoba, a ryba i tak zdechnie...

Cudne... Ci się udało
 Strona:  ««  1  2  ...  56  57  58  59  60  ...  95  96  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!