USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru
 Strona:  ««  1  2  ...  48  49  50  51  52  ...  95  96  »» 
Autor Wiadomość
Dukat
Użytkownik
#1471 - Wysłana: 29 Sty 2012 13:05:42
Odpowiedz 
Tak Q__, to był żart...
Elaan
Użytkownik
#1472 - Wysłana: 29 Sty 2012 16:04:55 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:
Czyli ktioś zadał sobie ten trud i założył konto celem wysłania tego jednego słowa, a zaraz potem je skasował.

Czyli krzyknął liberum veto i uciekł na Pragę?
Duch sarmacki się w nim odezwał, ale jakże nędznym piskiem. Wart, by mu za ową rejteradę 40 bizunów na kobiercu wyliczyć.
Eviva
Użytkownik
#1473 - Wysłana: 29 Sty 2012 16:57:39
Odpowiedz 
Elaan

Hihi, fakt za "wiochę" to nie, ale za tchórzostwo to wart faktycznie dobrego lania.
Kor
Użytkownik
#1474 - Wysłana: 29 Sty 2012 17:15:55 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Q__

Wiesz Q, jak ktoś po tylu latach, widząc co PO odstawia, jedynie co potrafi, to mówić: a może PiS według was był lepszy, hę?; to wybacz - JEST lemingiem.

Elektorat PiSu bywa uparty, ale przede wszystkim w niedzisiejszym podejściu do świata. Dużą część tego elektoratu stanowią ludzie starsi. To naturalne i należało do tego odpowiednio podejść. Podobnie jak do sierot po PRL. Elektorat PO jest uparty w przywiązaniu, które nie ma żadnego wytłumaczenia poza wmówioną mu reakcją lękową.

Czymś innym jest być niedzisiejszym (co zresztą nie musi oznaczać, że jest się w błędzie), a czymś zupełnie innym być otumanionym medialną wizją widma totalitaryzmu.

Paradoksalnie, o czym ostatnio dyskutowaliśmy, to obecnie w istocie można zacząć się bać sekciarstwa PiSu. Co ciekawe - przynajmniej ja wśród znanych mi wyborców PiSu zauważam rosnące zniechęcenie tą partią, tylko beton pozostaje wierny.

Z tym, że to nie ta konstatacja (iż PiS staje się sekciarski) motywuje wyborców PO. Przeciwnie. Nadal zarządza tym elektoratem ten sam odruch warunkowy wypracowany przez media i PO dawno temu w oparciu o fikcje. Te same bajki rządzą myśleniem. Zarazem to ten właśnie odruch i idące za nim przyklaskiwanie eliminacji określonych środowisk z mediów oraz pobłażanie wszelkim najgłupszym nawet działaniom PO spowodowały, że część środowisk prawicowych popadło w sekciarstwo.

Mamy więc do czynienia ze samospełniającą się obietnicą. Osobiście nazwałbym ten projekt bezczelnością i chamstwem, ale co ja tam wiem. Środowisko RM może być sobie wykluczone, Ty możesz to przyznać, a nawet tego żałować, ale już przyznać w jaki sposób, to... ale już walczyć z absurdami wykluczeń, to...*, ale już widzieć, że np. Smoleńsk jest takim tematem jakim jest przez absolutną niekompetencję rządu, to...

* Jak obecnie - bez podania precyzyjnych kryteriów (ciekawe, czy zresztą je z kimkolwiek konsultowano, o ile w ogóle istnieją), TV Trwam nie wchodzi na platformę cyfrową, co motywuje się kwestią tego, że telewizja utrzymuje się z datków i może na siebie nie zarabiać. Przy tym - telewizja ta istnieje od lat i wykazuje zyski, a koncesje dano nawet nowotworom medialnym.

Już nie będę pisał, że to jest objaw lemingostwa, jeśli chodzi o stosunek do tej sprawy (w tym petycji). Nie będę, bo pod tym względem, to najpewniej tak samo reagowałby elektorat PiSu w przypadku TVNu czy ineszj tv (takie same lemingi). Bo w Polsce w ogóle mało kto rozumie demokrację (w czym zasługa PO niemała).
Eviva
Użytkownik
#1475 - Wysłana: 29 Sty 2012 19:18:18
Odpowiedz 
Będzie bardzo nietolerancyjnie

Benedykt XVI ma wszystkie teksty obcojęzyczne zapisane fonetycznie po niemiecku. Podczas zakończenia nabożeństwa w Polsce chciał pozdrowić Polaków. Szuka po kieszeniach, w notatkach. Nic. Po angielsku, francusku, hiszpańsku... Nagle znajduje jakąś bardzo starą kartkę. Uradowany czyta:
- Obhronzy Westerplatte! Poddajcie sie! Nie macie schadnych schans!
Elaan
Użytkownik
#1476 - Wysłana: 29 Sty 2012 19:36:13
Odpowiedz 
Eviva:
za "wiochę" to nie,

Za " wiochę " to nie, bo zdanie własne wolno mu mieć - choćby i tak beznadziejne - ale za to, że go uzasadnić nie umiał, to bym jeszcze 20 dołożyła.
Eviva
Użytkownik
#1477 - Wysłana: 29 Sty 2012 19:53:59 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Elaan

Mocno podejrzewam, że to ktoś, kogo znam, bo czemu by się tak pilnie ukrywał?
7z9
Użytkownik
#1478 - Wysłana: 29 Sty 2012 20:04:45 - Edytowany przez: 7z9
Odpowiedz 
Q
Jeśli doprawdy tak nisko mnie cenisz, to po co wchodzisz ze mną w dyskusję? Nie lepiej ominąć szerokim łukiem kogoś kogo sam nazwałeś trollem?
Co mam jeszcze napisać abyś odbił trzy kroki w bok ode mnie. Zasób sugestii został w pełni wykorzystany, na czele z prośbami, więc nie pozostaje mi nic innego jak uczynić to co radził Bashir.
Twórz dalej, karm się, bo najwyraźniej tylko to w zyciu ci pozostało.
Q__
Moderator
#1479 - Wysłana: 29 Sty 2012 21:48:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
7z9

7z9:
Nie lepiej ominąć szerokim łukiem kogoś kogo sam nazwałeś trollem?

I udawać, że jak kto paskudzi na dywan, to nic się nie dzieje?

7z9:
Co mam jeszcze napisać abyś odbił trzy kroki w bok ode mnie.

Coś z sensem w końcu.
Zauważ jednak, że nawet gdy piszesz z niejakim sensem (bo przypominam sobie i takie momenty; podpowiem: to są te twoje posty, do których się nie odniosłem, np. ten w topicu o DS9 ostatnio) znajdujesz tu rozmówców statystycznie rzadziej niż inni. I wyciągnij wnioski. Tym razem może prawidłowe, tak dla odmiany?
7z9
Użytkownik
#1480 - Wysłana: 29 Sty 2012 22:02:13
Odpowiedz 
Czemu mierzysz innych swoją miarą?
Jeśli już jest jakiś temat w którym chcę zabrać głos, po prostu go zabieram i nie ma w tym żadnej filozofii. Pisze swoje spostrzeżenia i nie oczekuje (baa, nawet do głowy mi to nie przyszło) aby czekać na jakiś rozmówców!
Sprawa jest prosta, jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to zabiera głos. Tak samo jest w moim wypadku, przytakiwanie nie leży w mojej naturze. Włączam się do dyskusji dopiero wtedy gdy moje spostrzeżenia są zgoła inne.
Q__
Moderator
#1481 - Wysłana: 29 Sty 2012 22:20:18
Odpowiedz 
7z9

7z9:
Pisze swoje spostrzeżenia i nie oczekuje (baa, nawet do głowy mi to nie przyszło) aby czekać na jakiś rozmówców!

Rozumiem. Monologujesz...

7z9:
Sprawa jest prosta, jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to zabiera głos.

Zatem nie powinieneś się dziwić moim kpinom. Wygłaszam je na identycznej zasadzie, więc o co ten płacz, że gwałcą i recą?
Dukat
Użytkownik
#1482 - Wysłana: 30 Sty 2012 19:37:39
Odpowiedz 
Niezłe - polecam.
Mav
Użytkownik
#1483 - Wysłana: 31 Sty 2012 01:14:06 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Niezła banda pisowców tu jest

Zastanawia szczególnie przypadek Kor-a (Dukat też chyba) który jak typowy pisowiec wszędzie widzi manipulacje i ataki na PIS i biedne media ojca rydzyka TVN i inne złe media ukrywają prawdę o Polsce i wspólnie dążą do zniszczenia PRAWYCH I SPRAWIEDLIWYCH ludzi tego kraju! Którzy to oczyścili by Polskę ze zgnilizny komuny i parszywych układów! Niestety jesteśmy zmanipulowanym społeczeństwem, odciętym od prawdy, żyjącym w kłamstwie PO i złowrogiej TELEWIZJI! Tylko fani tv trwam, Maryja radia i inni pisowcy znają prawdę tego obłędu. Jak zdobędą władze rozliczą się z takimi niegodziwcami jak agent Wałęsa! Sprowadzą na ziemie Profesora Bartoszewskiego co to głupoty gada! i nastanie 4 RZECZPOSPOLITA! PRAWA I SPRAWIEDLIWA!

Kor
Użytkownik
#1484 - Wysłana: 31 Sty 2012 01:25:48 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Mav

Tak, ja jestem PiSowcem, nie głosując na tę partię (i nie raz ją krytykując), Ty natomiast jesteś obiektywnym obserwatorem chociaż z uporem maniaka tropisz upiora PiSu (partii opozycyjnej!), co jest zresztą Twoją automatyczną reakcją na krytykę obecnego rządu (sic!), rozpływasz się nad PO, głosujesz na nie, nie potrafisz wyrosnąć nad poglądy polityczne w swoim działaniu (jestem niemal pewien, że widzisz coś absurdalnego w przyznaniu Trwam koncesji, chociaż nie potrafiłbyś po temu podać żadnych demokratycznych przesłanek*) i w dodatku (to najważniejsze!) nie widzisz w swoim zachowaniu skrajnej sprzeczności. Jak dla mnie - podręcznikowa definicja fanatyka.

Mam chociaż nadzieję, że nie jest tak dlatego, że zachłysnąłeś się marchewką młody-wykształcony

* Domniemywam, że widzisz, zważywszy na Twoją reakcję w tym wątku, jej formę i to o czym w poprzednim poście pisałem.

W kwestii meritum Twojej kpiny. Tak, jesteśmy zmanipulowanym społeczeństwem, tak w Polsce istnieje masa układów i układzików, kraj od praworządności dzielą lata świetlne, panuje w nim jeden wielki bałagan, a społeczeństwo ma nikłe pojęcie o tym czym jest demokracja i społeczeństwo obywatelskie. To wszystko jest prawdą. Przyczyny tego są bardzo złożone. Nie powiem, że transfer układów z dawnego systemu odpowiada za to wszystko, ale swoją rolę również odegrał. Naprawdę nie trzeba wielkiego pojęcia o otaczającej rzeczywistości, żeby choć część tych problemów zauważyć.

Jedną z definicji leminga ze strony PO jest to, że on wierzy w drugą Irlandię, a jak UE poklepie nas po plecach, to jest wniebowzięty, choćby rzeczywistość wyglądała tak, że gospodarka równią pochyłą jedzie w dół. To jest jedna z największych wad PO (a PiS swoim bezmyślnym jątrzeniem, miast podjęciem sensownych działań, tylko ten proces nakręcał), że nauczyła ludzi wierzyć w czysty absurd, iż w Polsce ogólnie dzieje się dobrze.
Q__
Moderator
#1485 - Wysłana: 1 Lut 2012 15:19:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jak nam na fazery zeszło...

Scenka pt. Fire at Will :
http://www.youtube.com/watch?v=dsmlF9-0C30

I piosenka "Fire your Phaser":
http://www.youtube.com/watch?v=QjWgFeBIAAk

EDIT:
I jeszcze:
- rada na Naradę:
http://www.youtube.com/watch?v=CgjkZnj2i2o
- kolejny versus z SW:
http://www.youtube.com/watch?v=hfUfa2N1H7E
- oraz kolejny pojedynek kapitanów (Picard, Sisko, Sulu):
http://www.youtube.com/watch?v=VCS4XiOzsq0
Queerbot
Użytkownik
#1486 - Wysłana: 2 Lut 2012 01:14:24
Odpowiedz 
Mon Mothma Ghandi
Dukat
Użytkownik
#1487 - Wysłana: 2 Lut 2012 16:25:58
Odpowiedz 
Stalin rozkazuje zniszczyć wrogów ludu, którzy wystapili przeciw władzy Radzieckiej w rejonie Torunia.
Elaan
Użytkownik
#1488 - Wysłana: 2 Lut 2012 17:21:01 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Mav:
wspólnie dążą do zniszczenia PRAWYCH I SPRAWIEDLIWYCH ludzi tego kraju

A czy znalazłoby się ich choć dziesięciu? I gdzie?

I jeszcze coś z " kwiatków " naszych polityków.

http://www.gadu-gadu.pl/wpadka-poslanki-rp-pomylil a-szymborska-z-seksuologiem
Eviva
Użytkownik
#1489 - Wysłana: 2 Lut 2012 17:43:16 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Elaan

Nasi politycy znani sa z tego rodzaju wpadek Nie zwracają uwagi na drobiazgi, bo zawsze podejmują akurat jakąś ważna diecezję państwową, a poza tym każdy z nich przeciez w szkole był prymasem...
Dukat
Użytkownik
#1490 - Wysłana: 2 Lut 2012 20:10:33
Odpowiedz 
Następny "mądry": "Dziękuję za wiersze, które były dawką takiego pozytywizmu".

Pytania brzmią ostro,
ale tak właśnie trzeba,
bo wybrałeś życie komunisty
i przyszłość czeka
twoich zwycięstw.

Jeśli jak kamień w wodzie
będzie twe czuwanie,
gdy oczy zamiast widzieć
będą tylko patrzeć,
gdy wrząca miłość
w chłodne zamieni się sprzyjanie,
jeśli stopa przywyknie do drogi najgładszej.

Partia. Należeć do niej,
z nią działać, z nią marzyć
z nią w planach nieulękłych,
z nią w trosce bezsennej -
wierz mi, to najpiękniejsze,
co się może zdarzyć,
w czasie naszej młodości
- gwiazdy dwuramiennej.

W.Szymborska

Tak, Grześ musiał mieć z tych wierszy "dużo pozytywizmu".
Eviva
Użytkownik
#1491 - Wysłana: 3 Lut 2012 19:45:33
Odpowiedz 
To się wydarzyło naprawdę, ale jest dość zabawne, więc zamieszczę tutaj.

Kolo mnie jest sexshop. Ostatnio pękła w nim rura, kaloryfer nie grzał, więc zamknieto go, a personel poszedł do domu. Nie zauważono przy tym, że zasłona na oknie trzyma się na słowo honoru. Oni poszli, a zasłona się urwała i przez pół dnia wszyscy przechodnie, niezależnie od płci i wieku, mogli podziwiać piekny zestaw erotycznych gadżetów.... Najzabawniejsze jest to, że prawie każdy przystawał, by się przyjrzeć!
Elaan
Użytkownik
#1492 - Wysłana: 3 Lut 2012 19:57:55
Odpowiedz 
Eviva:
Najzabawniejsze jest to, że prawie każdy przystawał, by się przyjrzeć!

Homo sum; humani nihil a me alienum puto.
Alucard87
Użytkownik
#1493 - Wysłana: 3 Lut 2012 21:51:45
Odpowiedz 
Elaan
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. :P
Dukat
Użytkownik
#1494 - Wysłana: 3 Lut 2012 21:56:53 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Mav, bawimy się w diagnozy?
Mav:
wszędzie widzi manipulacje i ataki na PIS i biedne media ojca rydzyka

Masz omamy.

Mav:
TVN i inne złe media ukrywają prawdę o Polsce

Media często manipulują informacją. Ciekawy pokaz był 11 listopada, a ostatnio z "głosowaniem za ACTA".

Mav:
Którzy to oczyścili by Polskę ze zgnilizny komuny i parszywych układów!

Twój tatuś był w ORMO czy od razu w SB?

Mav:
Niestety jesteśmy zmanipulowanym społeczeństwem, odciętym od prawdy, żyjącym w kłamstwie PO i złowrogiej TELEWIZJI!

Bzdura. Po prostu bronicie swoich interesów i rodzinnej tradycji. Ludzie wcale nie są tacy głupi jak się niektórym wydaje. Zwyczajnie pilnują swojego interesu.
Mav
Użytkownik
#1495 - Wysłana: 4 Lut 2012 14:34:53 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Dukat

Co mnie obchodzę układy, co ja mogę na to poradzić? One były są i będą. Trzeba się zająć swoim życiem, a nie przeżywać to wszystko. Zwykły szary człowieczek i tak g.... wie. Nie mamy stanu wojennego, nie grozi nam wojna. Czy będzie rządził pis czy PO nie ma aż takiego wielkiego znaczenia dla naszego życia codziennego. Wole jednak PO, bo pis to gburowata partia, bez dystansu do siebie, zbyt pochłonięta rozgrywkami z przeszłości i tyle. Śmieszy mnie po prostu panika polityczna niektórych ludzi. Walka ze złą tv itd.

Dukat:
Twój tatuś był w ORMO czy od razu w SB

Mój tatuś był alkoholikiem
Dukat
Użytkownik
#1496 - Wysłana: 4 Lut 2012 14:51:27
Odpowiedz 
Mav:
Co mnie obchodzę układy, co ja mogę na to poradzić? One były są i będą. Trzeba się zająć swoim życiem, a nie przeżywać to wszystko. Zwykły szary człowieczek i tak g.... wie. Nie mamy stanu wojennego, nie grozi nam wojna. Czy będzie rządził pis czy PO nie ma aż takiego wielkiego znaczenia dla naszego życia codziennego.

Myslisz, że oficerowie LWP, UB, SB i MO wyparowali? Że członkowie egzekutywy i ich potomkowie przestali istnieć po 1989? Że żaden z nich nie ma Internetu? Jak tak, to się mylisz. Mają. Włażą do sieci i piszą to co Ty powyżej. Żaden oczywiście nie przyznaje się do korzeni.

Mav:
Wole jednak PO, bo pis to gburowata partia, bez dystansu do siebie

Ulegasz złudzeniom. Zapewniam Cię, ze Niesiołowski to gbur. sposób wywalenia pani Gilowskiej z PO był gburowaty, to była chamska rozgrywka. Oklaskiwanie wyzwisk pod sztandarem "szacunek dla wszystkich" to juz przejaw skrajnej gburowatości.

Mav:
zbyt pochłonięta rozgrywkami z przeszłości i tyle.

Nie ma co udawać, ze przeszłość nie ma znaczenia.

Mav:
Śmieszy mnie po prostu panika polityczna niektórych ludzi. Walka ze złą tv itd.

Jeżeli jakaś telewizja nakłamie, i ktoś o tym powie, to już jest "walka"?
Q__
Moderator
#1497 - Wysłana: 4 Lut 2012 15:00:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Tak, Grześ musiał mieć z tych wierszy "dużo pozytywizmu".

A podobno nie czytałeś tych wczesnych wierszy?

Dukat:
Myslisz, że oficerowie LWP, UB, SB i MO wyparowali? Że członkowie egzekutywy i ich potomkowie przestali istnieć po 1989?

Myślisz, że wszyscy z nich to diabły wcielone, co tylko myślą jak knuć?

Rozumiem ból (w świetle tego co pisałeś o dziadku), naprawdę, ale czy musisz tak straszliwie uogólniać? I stosować odpowiedzialność zbiorową?
Elaan
Użytkownik
#1498 - Wysłana: 4 Lut 2012 15:02:16
Odpowiedz 
Alucard87

a

Mav
Użytkownik
#1499 - Wysłana: 4 Lut 2012 15:03:34
Odpowiedz 
Dukat:
Myslisz, że oficerowie LWP, UB, SB i MO wyparowali? Że członkowie egzekutywy i ich potomkowie przestali istnieć po 1989? Że żaden z nich nie ma Internetu? Jak tak, to się mylisz. Mają. Włażą do sieci i piszą to co Ty powyżej. Żaden oczywiście nie przyznaje się do korzeni

Ukraina jest dobra do takiego panikowania. Tam to się ciągnie zgnilizna komuny. Natomiast Polska moim zdaniem dosyć dobrze się oczyściła. Najlepiej chyba wypadły Czechy bo tam po upadku komuny, nikt kto był wcześniej w rządzie nie mógł już się dalej bawić w politykę (jeśli dobrze kojarzę)

Dukat:
Nie ma co udawać, ze przeszłość nie ma znaczenia.

Oczywiście, że ma znaczenie i nie można o niej zapominać, ale katowanie Wałęsy, odkurzanie starych teczek na których sfałszowanie i usuwanie było mnóstwo czasu, mówienie, że ktoś stoi po stronie zomo, obrażanie takich autorytetów jak Profesor Bartoszewski to twoim zdaniem dobry sposób? To zwykłe awanturnictwo które sieje niezgodę.
Dukat
Użytkownik
#1500 - Wysłana: 5 Lut 2012 08:53:54 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Q__:
A podobno nie czytałeś tych wczesnych wierszy?

Następny logiczny. To, że stwierdziłem brak ksiazek w bibliotece nie oznacza, że nie czytałem.

Q__:
Myślisz, że wszyscy z nich to diabły wcielone, co tylko myślą jak knuć?

Jasne, że nie. Jednak zrobili kariery i zbudowali układy jako komuniści i do dziś z tego korzystają. W przerwach wchodzą na fora Internetowe i piszą w tonie "Polska moim zdaniem dosyć dobrze się oczyściła" i "nie ma żadnych mitycznych układów".

Q__:
I stosować odpowiedzialność zbiorową?

Nie stosuje zbiorowej. Problem w tym, że oni kolektywnie bronią się przed odpowiedzialnością indywidualną, a nawet zbiorowo nękają innych ludzi.

O np tak: rodzina byłego komunistycznego dygnitarza forsuje korzystne dla siebie zmiany w mieście. Odbywa się to kosztem sąsiada i przechodzi głównie głosami byłych członków PZPR (w tym prominentnych). Niestety jest problem, miasto powinno wybulić solidne odszkodowanie. No chyba, że nie. Znaleźli sobie inny sposób. Były członek PZPR, o imieniu i nazwisku identycznym z widniejącym na liście Wildsteina składa zawiadomienie o przestępstwie. Sąsiadowi byłych komunistów wytacza się proces, który może go pozbawić odszkodowania. Głównym świadkiem oskarżenia jest były funkcjonariusz MO, a wyrok w sprawie wyda sędzia pytający świadków i oskarżonych o "pochodzenie społeczne" - nie rozumiem, proszę sądu - No pochodzenie społeczne. Jakie jest? Chłopskie, robotnicze, inteligenckie?

Mav:
odkurzanie starych teczek na których sfałszowanie i usuwanie było mnóstwo czasu

No tak najlepiej. "To wszystko sfałszowane", mnie by tam wystarczyło, żeby wziąć to towarzystwo pogonić za to co robią teraz. Niestety rączka, rączkę myje, a powiązania sięgają czasów sprzed ponad 20 lat. Takie mafijne układy, ze jak ktoś jest ważny dla tej sitwy, to nawet za jazdę po pijanemu nie można go udupić.

Mav:
obrażanie takich autorytetów jak Profesor Bartoszewski to twoim zdaniem dobry sposób?

To Twoim zdaniem jest autorytet? Plujący wyzwiskami "profesor" oklaskiwany przez ludzi rzekomo wyznających zasadę "Szacunek dla wszystkich". Proszę nie nazywaj go autorytetem, jak nie chcesz sprowokować dosadnych określeń
 Strona:  ««  1  2  ...  48  49  50  51  52  ...  95  96  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!