USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru
 Strona:  ««  1  2  ...  47  48  49  50  51  ...  95  96  »» 
Autor Wiadomość
Queerbot
Użytkownik
#1441 - Wysłana: 11 Sty 2012 19:29:33
Odpowiedz 
Owszem, Horta we własnej osobie!
Dukat
Użytkownik
#1442 - Wysłana: 11 Sty 2012 20:12:32 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Dukat
Użytkownik
#1443 - Wysłana: 13 Sty 2012 14:41:20
Odpowiedz 
http://bebzol.com/pl/Drogi-tato.48723.html - i następny. Tylko błagam nie oskarżajcie mnie o propagowanie stereotypów z tego powodu
Dukat
Użytkownik
#1444 - Wysłana: 15 Sty 2012 10:01:09
Odpowiedz 
Rozmawia dwóch polityków:
-Grzechu, co tu robić? Ceny rosną, kryzys jak cholera, ludzie się w końcu zorientują, że my tu nic poza przekrętami nie robimy i nas za jaja powieszą.
-Spokojnie Rysiu jak nie ma co robić to sobie znowelizujemy jakąś ustawę.
-Jak to?
-No np. znowelizujemy sobie ustawę refundacyjną ak żeby się to ani pacjentom, ani lekarzom, ani aptekarzom nie spodobało, będą strajkować, protestować, a my będziemy zmieniać, nowelizowć i tak rok przeleci. Jak się temat znudzi to się weźmie następną ustawę. Także nic się nie bój Rysiu, nie takie rzeczy się robiło.
Eviva
Użytkownik
#1445 - Wysłana: 20 Sty 2012 18:05:22 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Zazwyczaj się nie reklamuję, ale tym razem zajrzyjcie tu i obejrzyjcie, co zamieściłam:

Trekowe gagi w "Robot Chicken"

Mówię poważnie - można posiusiać się ze śmiechu.
Q__
Moderator
#1446 - Wysłana: 24 Sty 2012 10:28:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Khaaan? Niezupełnie...
http://www.youtube.com/watch?v=YllXtbNikxc

I jeszcze reamsterowana walka Kirka z Gornem:
http://www.youtube.com/watch?v=eecaI22rO10
Oraz Kung Fu w wersji Jedi:
http://www.youtube.com/watch?v=b5ywu7RxpTk
Dukat
Użytkownik
#1447 - Wysłana: 24 Sty 2012 17:34:37
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#1448 - Wysłana: 28 Sty 2012 20:37:02
Odpowiedz 
Hah ja takie rzeczy czołgiem robię ale nie samolotem. Coś dla graczy ;]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=FOaGhE_sejI
Q__
Moderator
#1449 - Wysłana: 29 Sty 2012 06:24:31
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#1450 - Wysłana: 29 Sty 2012 09:43:14
Odpowiedz 
Q__

Protestuję, to profanacja!
Q__
Moderator
#1451 - Wysłana: 29 Sty 2012 09:56:47
Odpowiedz 
Eviva

Borg Queen sama była profanacją, więc wszystko pasuje.
Eviva
Użytkownik
#1452 - Wysłana: 29 Sty 2012 09:59:00
Odpowiedz 
Q__

No chyba, że tak. Rzeczywiście sama koncepcja królowej Borg była głupia, aż strach, a wykonanie wręcz katastrofalne.
Q__
Moderator
#1453 - Wysłana: 29 Sty 2012 10:13:18
Odpowiedz 
Eviva

A jak już mówisz o profanacjach, to to dopiero jest profanacja:

Kościuszek skika do Esterki
(śpiew patriotyczny)

Kościuszko, choć był szewc,
Oj, dobrze Niemców kropił!
Oj, dobrze Niemców kropił!
Tylko wielka szkoda,
Że się nam utopił!
Eviva
Użytkownik
#1454 - Wysłana: 29 Sty 2012 10:14:52
Odpowiedz 
Q__

Skąd to wykopałeś? Pierwszy raz coś takiego słyszę.
7z9
Użytkownik
#1455 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:24:44
Odpowiedz 
Koncepcja królowej Borg głupia??
Tu się mogę zgodzić tylko w jednym wypadku, mianowicie chodzi o "film" "ST" "pierwszy kontakt". Tu fakt, trochę przegięli z zachowaniem królowej. Jednak tak jak już pisałem, nie uznaje "filmów" "ST".

Teraz kilka słów o królowej. Widzę że co niektórzy postrzegają pewne założenia twórców "ST" wyjątkowo... po ludzku. Zresztą to już nie pierwszy przykład, gdzie niektóre zachowania pokazane w filmie jakby przerastają odbiorcę...

Dla mnie Borg to coś w rodzaju roju pszczół. W tym wypadku królowa jest tylko i wyłącznie "królową" i w zasadzie niczym więcej! Wcale nie musi być najmądrzejsza, a i nigdzie nie jest powiedziane że ma się zachowywać tak jak reszta Borg. Być może jest to dla nich taki jakby "obły" "punkt odniesienia"do otaczającego ich świata. Wszak na co dzień spotykają się głównie z rasami gdzie każda jednostka myśli samodzielnie...
Q__
Moderator
#1456 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:36:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
7z9

7z9:
Dla mnie Borg to coś w rodzaju roju pszczół.

Maj hiroł! Dokonałeś odkrycia Hameryki. Czekam, aż odkryjesz jeszcze, że równie uprawniona jest analogia do mrowiska i do struktury społecznej Xenomorphów w "Aliens". A kiedyś może i tego się doczekamy, że skonstatujesz, iż królowa Borg zostala wymyślona na potrzeby "filmu" (cudzysłów ci się - nieintencjonalnie - udał) "ST: Pierwszy kontakt" (że użyję prawie-twojej pisowni, bo gdybym napisał "FC" pewno byś nie załapał).

Czekam teraz z zapartym... no powiedzmy, że tchem, kiedy nas oświecisz, że zasadą naczelną filozofii Wolkan jest ta... logika .
Eviva
Użytkownik
#1457 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:38:37
Odpowiedz 
Q__

Q_, ty znowu jestyeś niemiły!
Q__
Moderator
#1458 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:42:03
Odpowiedz 
Eviva

Powiedz lepiej czy niezasłużenie?
Eviva
Użytkownik
#1459 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:48:45
Odpowiedz 
Q__

To bez znaczenia. Parafrazując Twoją onegdajszą wypowiedź pod moim adresem, jako główny mod na tym forum masz większe obowiązki i mniejsze przywileje w sensie dokuczania innym
Q__
Moderator
#1460 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:52:26
Odpowiedz 
Eviva

Ech, odkąd znieśliśmy moderację, odpoczywam mając mniej obowiązków i więcej praw, więc nie psuj mi tego... Nie przeszkadzaj mi w zabawie..
7z9
Użytkownik
#1461 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:53:14
Odpowiedz 
Daj mu spokój. Raz za razem utwierdza mnie w przekonaniu, że w życiu osobistym trapi go od dawna jakiś wielki problem...
Sugerując się faktem od kiedy (czy raczej "od czego") zaczęły się takie prymitywne odzywki do mnie. Mniemam że tym czynnikiem jest nie posiadanie dualu.
Eviva
Użytkownik
#1462 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:54:13 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Q__:
Nie przeszkadzaj mi w zabawie..

<ponurym, metalicznym głosem> Mszczę się za dawniejsze upokorzenia... <demoniczny śmiech>

7z9

Wiem, co to duel, a co to dual?
Q__
Moderator
#1463 - Wysłana: 29 Sty 2012 11:58:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
7z9

Mój malutki psychologu... Jakże pięknie ilustrujesz za jednym zamachem dwie życiowe zasady:
1. każdy sądzi według siebie,
2. siebie nie przeskoczysz.

Zacytowałbym ci Tuwima (ten kawałek z endekiem i psem), ale poezji też raczej nie czytujesz, to nie zrozumiesz.

No dobra, starczy mi tej zabawy na dziś .

Eviva

Eviva:
Wiem, co to duel, a co to dual?

O TO:
http://alexpetrov.com/proj/dual/
mu raczej nie chodziło, bo nie dość bystry.
7z9
Użytkownik
#1464 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:08:39
Odpowiedz 
Eviva:
7z9Wiem, co to duel, a co to dual?

Odnośnikiem jest porównanie do modułów pamięci w komputerze.
Eviva
Użytkownik
#1465 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:12:32 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
7z9
Q__

A nie możecie sobie ze względu na świętą niedzielę przekazać znak pokoju?
Q__
Moderator
#1466 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:15:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
7z9

Zagatkowy jesteś, co się zowie .

A bardziej serio: zachowujesz się - mam prawo powiedzieć to po tym co wypisywałeś m.in. pod adresem Madame Picard - jak skończony cham i prostak, nadzwyczajną lotnością myśli, wbrew temu co o sobie sądzisz, też nie grzeszysz, nikogo tu nie lubisz, a i sam nie jesteś lubiany. Ośmieszasz się prawie co wypowiedź i nawet tego nie widzisz.
Może więc czas opuścić to forum z własnej woli zamiast robić na nim za pośmiewisko, czy - jak w wypadku Evivy - obiekt litości? Bo na ciebie, chopie, nawet bana szkoda...

Chętnie przekażę ci znak pokoju, w postaci krzyżyka na drogę.

ps. Wbrew pozorom to nic osobistego. Ani mi dopiekłeś, ani obrażony się czuję (bo i nie każdy jest w stanie mnie obrazić), po prostu piszesz zazwyczaj rzeczy tak mało sensowne lub tak nieeleganckie, a jesteś przy tym tak bezkrytyczny wobec siebie, że trudno tego nie wyśmiewać w (płonnej) nadziei, że - a nuż - coś zrozumiesz.
Eviva
Użytkownik
#1467 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:21:51 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
W ramach humoru:

Właśnie dostałam maila, wysłanego ze strony promującej blog o przygodach załogi Hermasza. Treść była krótka, ale dosadna, cytuję: Wiocha.
Chcąc odpisać przekonałam się, ze nie da rady, bo adres, z którego ową wiadomość wysłano, nie istnieje. Czyli ktioś zadał sobie ten trud i założył konto celem wysłania tego jednego słowa, a zaraz potem je skasował. Co za zabawny człowieczek!
Dukat
Użytkownik
#1468 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:22:45
Odpowiedz 
Z życia lemingów:

Michał, co tam u Was w Polsce słychać?
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład
upadł, babcia umarła bo nie miała na leki, sąsiad
się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę .
Ania wiec nie chodzi do szkoły bo nie mają
pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili
chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy a nie PiS.
Q__
Moderator
#1469 - Wysłana: 29 Sty 2012 12:43:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Wiem, że to żarty, ale... Nie sądzisz, że wyborcy PO (same już protesty w sprawie ACTA dowodem), są jednak mniej bezkrytyczni wobec swoich reprezentantów niż wyborcy PiS? Więc z tymi lemingami to jednak wygodny stereotyp kolportowany przez przgrywających wybory za wyborami i tracących w sondażach nawet, gdy PO też spada...

Przy czym: nie bronię wcale PO, uważam, że jest to partia pozbawiona jakiegoś sensowniejszego programu, jakiejś szerszej wizji, umiejąca głównie płynąć na fali (a może nawet tą umiejętność właśnie tracąca). Uważam jednak, że jeśli PiS przegrywa z taką partią raz po raz, to powinno to być dla PiS wezwanie do naprawdę poważnego rachunku sumienia, a nie do zwalania winy na ślepotę elektoratu.
Eviva
Użytkownik
#1470 - Wysłana: 29 Sty 2012 13:03:07
Odpowiedz 
Q__

Hej, to dowcip! Nie nalezy go zarzynać takimi uwagami.
 Strona:  ««  1  2  ...  47  48  49  50  51  ...  95  96  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!