USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru
 Strona:  ««  1  2  ...  45  46  47  48  49  ...  95  96  »» 
Autor Wiadomość
Maveral
Użytkownik
#1381 - Wysłana: 15 Gru 2011 23:44:44
Odpowiedz 
Kiedy ostatnio odwiedziłem to forum, podjąłem temat o tym, że przebywają tutaj strasznie kłótliwi ludzie. Oczywiście nie przyznano mi racji, bo przecież ja nie mogłem jej mieć. Wracam tutaj po ok. miesiącu i... kłótnia w takim temacie, jak zwykle o pierdoły Mistrzostwo świata
Vanja
Użytkownik
#1382 - Wysłana: 16 Gru 2011 09:06:27
Odpowiedz 
Dukat:
I kto tu nie rozumie znaczenia słów? Następna, która ewolucje kojarzy wyłącznie z biologią i gotowa spalić na stosie każdego kto wie coś więcej. Niech rżyje mądrość i tolerancja!

Tak Dukacie, wiesz więcej ode mnie, ale że stos zarezerwowałam już dla innego użytkownika będziesz musiał obejść się smakiem

Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która głosi, że niektóre społeczeństwa mają geny dumy i dzięki temu odnoszą sukces, przypisuje owym genom działania świadome i celowe i w dodatku uważa, że nie odnosi się to do biologii tylko do socjologii czy nawet polityki (?). I jeszcze się dziwisz że nie mam ochoty z takimi wymysłami merytorycznie dyskutować?

Dukat:
Q__ unika odpowiedzi na pytanie czy oskarzanie innych userów o głoszenie rasizmu bez podania podstaw to obelga czy nie. Chyba na probe nazwę kilka osób tutaj rasistami i zobaczymy co się stanie.

Przeczytaj ten fragment jeszcze raz, ale tym razem w całości:

Niekiedy jednak zaczynam się skłaniać do teorii, że ogólna ilość ludzkiej inteligencji jest stała, tylko samych ludzi przybywa

Amen. Żeby daleko nie szukać- osoby głoszące poglądy rasistowskie, seksistowskie i nacjonalistyczne są tego najlepszym przykładem.

Masz coś na sumieniu że aż tak do siebie to bierzesz?

W kwestii multikonta urażony może się czuć co najwyżej Federacyjny. W Twoich ustach brzmi to jak zwyczajne użalanie się nad sobą i stało się już nudne.

Z mojej strony EOT. Życzę Ci trochę dystansu do siebie i tematu dyskusji. LL&P

Maveral:
Kiedy ostatnio odwiedziłem to forum, podjąłem temat o tym, że przebywają tutaj strasznie kłótliwi ludzie.

I żeby zmniejszyć ilość kłótni na forum, wyciągasz zapomniany spór sprzed paru miesięcy?
Dukat
Użytkownik
#1383 - Wysłana: 16 Gru 2011 09:25:37 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Vanja:
Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która głosi, że niektóre społeczeństwa mają geny dumy i dzięki temu odnoszą sukces

Nie wiem kto Ci takie bajki naopowiadał

Vanja:
I jeszcze się dziwisz że nie mam ochoty z takimi wymysłami merytorycznie dyskutować?

Tyle, że to raczej nie mój wymysł, coś sobie pomyliłaś, a mnie się czepiasz.

Vanja:
Przeczytaj ten fragment jeszcze raz, ale tym razem w całości

Vanja:
Masz coś na sumieniu że aż tak do siebie to bierzesz?

Właśnie weź sobie CAŁOŚĆ kontekstu. Najpierw było, ze pisze rzeczy obrzydliwe (bezpośrednio do mnie), ale bez wskazania o co chodzi. Później było niby w próżnię, ze jakieś osoby głoszą rasizm, a na koniec ban bezpośrednio dla mnie, uzasadniony między innymi oburzeniem i reakcją użytkownika Vanja.
Zatem nie udawaj, że nie pamiętasz o kim pisałaś.
Q__
Moderator
#1384 - Wysłana: 18 Gru 2011 23:11:16
Odpowiedz 
Apolitycznie i bez rasizmu :

Posunięty już nieco w latach Pan Hrabia spełnia właśnie stosunki intymne z Panią Hrabiną, a lokaj stoi i przyświeca im kandelabrem pełnym świec, sprawy jednak nie toczą sie w sposób satysfakcjonujący dla Pani Hrabiny. Pan Hrabia wstaje z niej zatem, podchodzi do lokaja i daje mu w pysk z okrzykiem:
- Wszystko to kpie, bo nie umiesz trzymać kandelabru!
Popycha lokaja na Pania Hrabinę, a sam bierze kandelabr i trzyma dumnie. Pani Hrabina dochodzi raz za razem. W końcu Pan Hrabia zrzuca lokaja z małżonki, daje mu w pysk raz jeszcze i rzuca dumnie:
- Widzisz, chamie! TAK się kandelabr trzyma!
Toudi
Użytkownik
#1385 - Wysłana: 18 Gru 2011 23:42:51
Odpowiedz 
Q__, no wiesz, niemal na pewno tylko obelżywych stereotypów szło by z tego dowcipu wycisnąć... zaczynając od obrazy starości... ;) o znęcaniu się na służbą to nawet nie ma co wspominać. ;)
Q__
Moderator
#1386 - Wysłana: 18 Gru 2011 23:50:42
Odpowiedz 
Toudi

Mnie ten okrzyk o trzymaniu kandelabru tak się jakoś skojarzył z jednym krzyczącym na forum .
Seybr
Użytkownik
#1387 - Wysłana: 19 Gru 2011 23:45:37
Odpowiedz 
Fajne modele ewolucji człowieka, ale ukriainski model jest chamski. Polski typowo polskie wywyższenie.
Japan i Korea = piękny model. Reszta to pod stereotyp podchodzi.

http://demotywatory.pl/2399457/Ewolucja
Q__
Moderator
#1388 - Wysłana: 19 Gru 2011 23:49:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
ukriainski model jest chamski

Afrykański też, nawet bardziej. Ciekawe kiedy autorzy dowcipów oduczą się nawiazywania do rasistowskiego stereotypu postrzegania Murzynów jako małp?

(Ponieważ jednak widać, że dystansujesz się do treści dowcipu i umiesz go krytycznie ocenić, kary za zlinkowanie go nie będzie.)

Seybr:
Polski typowo polskie wywyższenie.

Raczej kpina z "mądrości"prof. M Giertycha.

(Kpina z LPRu przy jednoczesnym powielaniu chamskich stereotypów, na ktorych publiczne głoszenie nawet on sobie nie pozwalał - to się raczej do "Opadu szczęki" nadaje...)
Toudi
Użytkownik
#1389 - Wysłana: 20 Gru 2011 00:25:26
Odpowiedz 
Q nie sądzisz, że popadasz w skrajność? Nawet jeśli to tylko sarkazm, to wygląda jakbyś zatracał granicę...
Q__
Moderator
#1390 - Wysłana: 20 Gru 2011 00:32:20 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

To wytłuszczenie? Nie to nawet nie sarkazm, to uprzedzenie ew. "kontrataku" Dukata. który gotów twierdzić (do mnie na gg, lub gdy tylko z "wygnania" powróci), że innym to samo na sucho uchodzi. Wolę wiec pokazać, że to jednak nie to samo.

(Taki to już u nas "zamordyzm", że moderatorzy się przed zbanowanymi - czy też niemal pewnymi kandydatami do bana - tłumaczą. Stąd m.in. i rezygnacja Madame Picard, i początkowa niechęć Jurgena do banowania. Stąd wreszcie i te moje komiczne wypowiedzi.)
Kowal155
Użytkownik
#1391 - Wysłana: 20 Gru 2011 00:33:39 - Edytowany przez: Kowal155
Odpowiedz 
Nawiąże tutaj do wcześniejszych wypowiedzi. Na temat linka Seybr'a się nie wypowiem bo obawiam się, że moje słowa nieprecyzyjnie wypowiedziane przydałyby mi bana, ale w skrócie link podobał mi się Wracając do początku posta/u (?) - wiele osób tutaj pisze o ewolucji, przetwarza ją, odwołuje się do Darwina, a mi po głowie chodzi myśl, że tak naprawdę to mało kto rozumie o co w niej chodzi, ale prawie każdy zachowuje się tak jakby wiedział najlepiej.

To tak mało śmiesznie w temacie o śmieszotach :P
Q__
Moderator
#1392 - Wysłana: 20 Gru 2011 00:53:39
Odpowiedz 
Kowal155

Kowal155:
że moje słowa nieprecyzyjnie wypowiedziane przydałyby mi bana

Niekoniecznie, vide to do doedytowałem w nawiasie, w odpowiedzi Toudiemu.
Kowal155
Użytkownik
#1393 - Wysłana: 20 Gru 2011 01:14:18 - Edytowany przez: Kowal155
Odpowiedz 
Moderatorzy tutaj mają o tyle niewdzięczną rolę (chyba) z powodu takiego, że za mała ta nasza piaskownica i za łatwo brać coś osobiście (i osądzanej grupie, i sądzącej). Do wielu rzeczy można by taki opis przypisać, a tutaj o moderatorach się wypowiem: z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej. Osobiście powiem, że raczej niekoniecznie uważnie przeczytałem wątek, bo po prawdzie za mało ważny jest dla mnie (gdyż mam lekkie odchyły aspołeczne :P). Nagonki wokół homoseksualizmu i homofobii nie rozumiem. Kiedyś homoseksualizmu się brzydziłem, dziś patrzę na to inaczej. Sam bym tego nie robił bo nadal sobie tego nie wyobrażam (w prywatnym sensie, że nie wyobrażam sobie siebie w takiej orientacji), ale z drugiej strony nie interesuje mnie co robią inni, niech sobie to robią jak im dobrze i uważam za niezdrową ekscytację tym tematem (a lekko kontrowersyjnie powiem, że jest to społecznie zjawisko zdrowe bo cholernie nie znoszę przeludnienia i sądzę, że gatunek Homo sapiens cierpi na nadwyżkę populacyjną i homoseksualizm pozwala w pewnym stopniu utrzymać ją w perspektywie w ryzach). Nawiązuje do tego, bo gdzieś zacytowałeś Dukata z tym. Żartów Dukata wszystkich nie kojarzę, te które przeczytałem jakoś obraźliwe mi się nie wydały (uwaga o sisiorkach mogła się nie podobać) dlatego go broniłem i ten wycinek, który znam nadal nie wydaje mi się zły i naganny / zasługujący na bana (może poza tymi sisiorkami :P). Nie chciałem Ciebie Q__ postawić w roli złego moderatora (choć niekoniecznie zgadzam się ze wszystkimi wyrokami), który cierpi na nadwrażliwość, ale ogólna "psychoza" w temacie skłoniła mnie do ostrożnego przyklasku żartom :P
Q__
Moderator
#1394 - Wysłana: 20 Gru 2011 02:08:23
Odpowiedz 
Kowal155

Kowal155:
choć niekoniecznie zgadzam się ze wszystkimi wyrokami

I tu - całkiem serio - poproszę o rozwinięcie tego w "Uwagach do moderatorów...", ostatecznie moderacja jest/ma być u nas niczym więcej jak tylko przedłużeniem woli Forumowiczów, a Ty jesteś jednym z nich/nas.
Elaan
Użytkownik
#1395 - Wysłana: 20 Gru 2011 22:41:16
Odpowiedz 
Coś z klasyki :

Niedźwiedź złapał zajączka.
- Jak mnie zaraz nie wypuścisz i nie przeprosisz to, to... - odgraża się zajączek.
- To co ?!
- To... trudno...
Maveral
Użytkownik
#1396 - Wysłana: 21 Gru 2011 00:54:06
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1397 - Wysłana: 21 Gru 2011 15:30:27
Odpowiedz 
Elaan
Użytkownik
#1398 - Wysłana: 21 Gru 2011 17:11:23
Odpowiedz 
Q__:
Całkiem, całkiem wbrew pozorom.

Rzeczywiście, całkiem w porządku.
Gdybym jeszcze nie oglądała, to po takich obrazkach na pewno chciałabym zobaczyć.
Kowal155
Użytkownik
#1399 - Wysłana: 24 Gru 2011 21:41:36
Odpowiedz 
Na fali świątecznego humoru

http://www.youtube.com/watch?v=q4a9CKgLprQ
Dukat
Użytkownik
#1400 - Wysłana: 24 Gru 2011 22:45:58
Odpowiedz 
Ja zwany dalej Życzeniodawcą, proszę Was, zwanych dalej Życzeniobiorcami, o przyjęcie, bez zobowiązań wynikających z treści lub domniemanych, o zaakceptowanie moich najlepszych życzeń przyjaznych dla środowiska, odpowiedzialnych społecznie, poprawnych politycznie, bezstresowych, nieuzależniających, niedyskryminujących obchodów święta przesilenia zimowego, przeprowadzonych według najlepiej odpowiadających Życzeniobiorcom tradycji lub przekonań wynikających z preferowanej przez Życzeniobiorców religii czy też tradycji świeckich, z szacunkiem dla religijnych/świeckich tradycji/przekonań osób trzecich lub dla ich ewentualnego przekonania o braku konieczności uwzględniania jakichkolwiek tradycji - religijnych, bądź świeckich.

Życzeniodawca, chciałby życzyć Życzeniobiorcom sukcesów finansowych, spełnienia osobistego i braku komplikacji natury medycznej w związku z nadchodzącym końcem uznanego ogólnie roku kalendarzowego 2011, respektując jednocześnie wybór jakiegokolwiek innego kalendarza, wynikającego z przynależności kulturowej, bądź sektowej Życzeniobiorców bez względu na ich rasę, przekonania, kolor, wiek, sprawność fizyczną, wiarę, platformę komputerową lub preferencje seksualne.

Akceptując powyższe życzenia, Życzeniobiorcy zobowiązani są zaakceptować poniższe warunki:
1. Życzenia niniejsze mogą być w każdej chwili poszerzone, uszczuplone, bądź wycofane całkowicie.
2. Życzenia mogą być swobodnie przekazywane dalej, pod warunkiem pozostawienia bez zmian oryginalnych życzeń oraz uznania praw własnościowych Życzeniodawcy.
3. Z powyższych życzeń nie wynika w żadnym stopniu obietnica faktycznego spełnienia chęci wyrażonych w tejże korespondencji.
4. Niniejsze życzenia mogą nie być wykonywalne w niektórych systemach prawnych, jak również niekoniecznie ograniczenia w nich wyrażone muszą być wiążące w każdej lokalizacji geograficznej.
5. Zakłada się, że życzenia te bedą całkiem dobrze spełniać swoją rolę w granicach rozsądku, przez okres jednego roku lub do czasu wystawienia nowych życzeń świątecznych, w zależności od tego, która z tych okoliczności zaistnieje pierwsza.
6. Sprawa wymiany niniejszych życzeń lub wystawienia nowych pozostawiona jest do wyłącznej decyzji Życzeniodawcy.
Darnok
Użytkownik
#1401 - Wysłana: 24 Gru 2011 22:48:22
Odpowiedz 
Dukat
Użytkownik
#1402 - Wysłana: 24 Gru 2011 22:51:56
Odpowiedz 
Tego na wykopie nie widziałem, ale różne takie krążą w sieci Najwyraźniej ja trafiłem już bardziej rozbudowaną wersję
Dukat
Użytkownik
#1403 - Wysłana: 27 Gru 2011 14:06:02
Odpowiedz 
Odkopuję wątek: http://www.youtube.com/watch?v=PrQPboVg1Uk - taka ciekawostka z waszej planety
Seybr
Użytkownik
#1404 - Wysłana: 27 Gru 2011 18:16:36
Odpowiedz 
Dukat

Grupa kardazjan atakuje Gustlika ;].
Kiedyś widziałem ten film, przy piwie z kumplami mieliśmy ubaw. Drugi raz w życiu tego nie obejrzę ;].
Dukat
Użytkownik
#1405 - Wysłana: 27 Gru 2011 23:20:58
Odpowiedz 
Jak Pan Bóg szukal narodu, ktory moglby sobie wybrac.

Na poczatku przyszedl do Arabow. Pyta sie:
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
... - "Nie kradnij".
- Panie! My zyjemy z rabowania karawan, jezeli przestaniemy krasc, to jak na tej pustyni bedziemy mogli wyzyc, jest to niemozliwe!
Nie chcemy takiego przykazania

Przyszedl Pan do Amorytow i pyta
- A jakie?
- "Nie zabijaj".
- Panie! jestesmy najbardziej walecznym narodem, zyjemy z wojny i z
podbojow, jak bedziemy mogli egzystowac bez zabijania?
Nie, nie chcemy twojego przykazania.

Przyszedł Pan do Amalekitow i pyta:
- A jakie?
- "Nie cudzoloz".
- Panie! podstawa naszego kultu sa kaplanki oddajace sie milosci w
swiatyni, jezeli tego zaniechamy to co stanie sie z nasza
religijnoscia, nasza wiara?
Nie, nie chcemy Twojego przykazania.

Pan Bog byl juz w klopocie, ale zobaczyl maly narod izraelski
znajdujacy sie w niewoli egipskiej, przyszedl do nich i pyta:
- Czy chcecie moje przykazanie"
- A ile by ono kosztowalo?
- Nic, za darmo!
- Tak calkiem bez placenia?
- Calkiem za darmo!
- To my bysmy wzieli dziesiec.
Radion
Użytkownik
#1406 - Wysłana: 28 Gru 2011 00:25:31
Odpowiedz 
Zapowiedź Batmana z 1966 roku

To jest niesamowite :D
Q__
Moderator
#1407 - Wysłana: 28 Gru 2011 00:56:01
Odpowiedz 
Radion

Radion:
To jest niesamowite

To rzuć okiem tu:
http://www.youtube.com/watch?v=s0SjY2m4qvI
Mav
Użytkownik
#1408 - Wysłana: 28 Gru 2011 16:39:48
Odpowiedz 
To raczej była komedia, a nie normalny serial tak mi się wydaje.
Eviva
Użytkownik
#1409 - Wysłana: 28 Gru 2011 18:50:24
Odpowiedz 
Tak mi przyszło do głowy w ramach trollingu...
...że to forum jeszcze istnieje...
.... bo widać Chuck Norris mu na to pozwala.
Radion
Użytkownik
#1410 - Wysłana: 28 Gru 2011 19:06:06
Odpowiedz 
Q__

Najbardziej mnie rozbawił techno bełkot na końcu
 Strona:  ««  1  2  ...  45  46  47  48  49  ...  95  96  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!