USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru
 Strona:  ««  1  2  ...  44  45  46  47  48  ...  95  96  »» 
Autor Wiadomość
Hanz
Użytkownik
#1351 - Wysłana: 13 Gru 2011 14:10:22
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1352 - Wysłana: 14 Gru 2011 17:39:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pani w szkole pyta:
- Co się wydarzyło w roku 1918?
- Polska odzyskała niepodległość.
- A jaka pieśń się z tym kojarzy?
- "My Pierwsza Brygada.." - intonuje Małgosia.
- Dobrze, Małgosiu... A kto się do tego odzyskania przyczynił?
- Maszałek Piłsudski.
- Świetnie, a zna ktoś pieśń o nim?
- "Jedzie, jedzie na Kasztance..." - intonuje Pawełek.
- Dobrze, Pawełku... A kiedy Polska ponownie odzyskała niepodległość?
- W 1989 r. Dzięki Solidarności...
- Doskonale, a zna ktoś nieoficjalny hymn Solidarności?
- "Żeby Polska, żeby Polska..." - intonuje Magdusia.
- Wspaniale, Magdusiu... A kto się jeszcze do tego ponownego odzyskania przyczynił?
- Nasz ukochany Ojciec Święty - Jan Paweł II, modlitwą i polityką.
- Cudownie powiedziane, a zna ktoś pieśń kojarzącą się z naszym umiłowanym Ojcem Świętym?
- "Oh, Karol..." - intonuje Jasiu.

ps. piosenka intonowana przez Jasia (w b. kiepskim wykonaniu):
http://www.youtube.com/watch?v=NnfkuvhcosE
Dukat
Użytkownik
#1353 - Wysłana: 15 Gru 2011 00:59:39 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Dziś nie opowiem kawału, ze względu na zbyt uznaniowe interpretacje tego, który dowcip wyszydza stereotyp, a który propaguje brzydkie stereotypy. Np. powyższy kawał propaguje obrzydliwy stereotyp o "głupim jasiu" ale pewnie bana za niego nie będzie.
Q__
Moderator
#1354 - Wysłana: 15 Gru 2011 12:01:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Mówisz, że poczułeś się jak któryś z tych Jakutów?

Lata stalinowskie. Siedzi dwu Jakutów nad Morzem Północnym:
- Ty, skażi kakij nibut' aniegdot?
- Ni mogu, magli by nas jeszczio kuda-to sasłat'!
Dukat
Użytkownik
#1355 - Wysłana: 15 Gru 2011 12:09:53
Odpowiedz 
Ciekawe jak byś się czuł, gdybyś miał na imię Jan? Takie krzywdzące stereotypy są przyczyna psychicznej przemocy wobec Jasiów, czasem nawet jest to przemoc fizyczna. Przez takie stereotypy Jasiowie są protekcjonalnie i lekceważąco traktowani przez nauczycieli w szkole. Jest to poważny problem dotykający blisko 700 tysięcy ludzi w Polsce.
Q__
Moderator
#1356 - Wysłana: 15 Gru 2011 13:46:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Jeśłi przedstawisz wyniki badań dowodzących wpływu w/w dowcipów na stosunek nauczycieli/kolegów szkolnych wobec osób o imieniu Jan, albo ktokolwiek z Forumowiczów powie, że ma na imię Jan i czuje się dyskryminowany - natychmiast pomyślimy nad penalizacją dowcipów o małym Jasiu.
Dukat
Użytkownik
#1357 - Wysłana: 15 Gru 2011 15:09:41
Odpowiedz 
Żeby mnie dać bana nie potrzebowałeś wyników badań. Czy na forum musi być Jan, żeby kawał był nie na miejscu? Nie wystarczy, że ktoś ma znajomego, mądrego pana Jana?
Seybr
Użytkownik
#1358 - Wysłana: 15 Gru 2011 15:17:07
Odpowiedz 
Dukat

Kawały o Jasiu są znane w całej Polsce. Mam dwóch kumpli o imieniu Jan, żaden z nich nie robi focha na kawały z Jasiem. Czy znam więcej Janów, trudno mi powiedzieć.
Jak ktoś opowiada kawy o okularnikach nie robię focha, coś nosze. Ale nie mam rowerów, denek od musztardówki heheh. Tylko małe ładne zgrabne okulary, dodające mi urody.
Q__
Moderator
#1359 - Wysłana: 15 Gru 2011 15:24:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Żeby mnie dać bana nie potrzebowałeś wyników badań.

Wystarczyły reakcje Queerbota, Vanji i paru jeszcze osób na to co piszesz. Wystarczyły - przytoczone potem przez Queerbota - dane o problemach ze spoleczną nieakceptacją gejów. Jeśli dowcipy o Jasiu wzbudzą podobne kontrowersje na forum i da się udowodnić, że są częścią szerszego spolecznego problemu będziemy o tym rozmawiać.

ps. Bądź też łaskaw nie zawężać problemu do dowcipów, bo wpisywały się one w określony kształt prezentowanej przez Ciebie ksenofobicznej, homofobicznej i zaczepnej postawy. To był typowy "ban za całokształt".
Dukat
Użytkownik
#1360 - Wysłana: 15 Gru 2011 15:26:13 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Seybr:
Kawały o Jasiu są znane w całej Polsce.

I co z tego? Nie chodzi czy są znane, tylko czy rozpowszechniają głupie stereotypy. Ja znam blondynki co się nie oburzają o kawały o blondynkach, ale to nie znaczy, ze dla innej taki dowcip nie będzie obraźliwy, prawda?
A tu za kawały daje się bany, a za bezpodstawne oskarżenia wobec innego usera już nie.

Rozmawia dwóch moderatorów
- Słyszałeś? Ludzie dobrze o nas mówią.
- Ale kto dokładnie?
- Jak to kto? Ja o Tobie, a ty o mnie.

Q__:
Wystarczyły reakcje Queerbota

Przesadna reakcja w stylu KPH. Robi z igły widły i z byle powodu rzuca obelgami typu "homofob". Poza tym jakos moja reakcja na jego działania nie wystarczyła, żeby ukarać go za obrzydliwe obsmarowywanie.

Q__:
Vanji

Czyli osoby, która bez zdania uzasadnienia obrzuciła mnie zarzutami. Przepraszam, ale nie mogę odpowiadać za wszelkie zniekształcenia po stronie odbiornika.

Q__:
Wystarczyły - przytoczone potem przez Queerbota - dane o problemach ze spoleczną nieakceptacją gejów.

Przecież to nie są dane, tylko propagandowe bzdury. Nie można tego traktować w formie dowodów, najwyżej punkt wyjścia do dyskusji.

Q__:
Bądź też łaskaw nie zawężać problemu do dowcipów, bo wpisywały się one w określony kształt prezentowanej przez Ciebie ksenofobicznej, homofobicznej i zaczepnej postawy.

Jane, wyzwiska zamiast argumentów. "Ksenofobia" i "homofobia" to przecież wyzwiska i to, szczególnie w przypadku tego drugiego, strasznie głupie.
Q__
Moderator
#1361 - Wysłana: 15 Gru 2011 16:11:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Poza tym jakos moja reakcja na jego działania nie wystarczyła, żeby ukarać go za obrzydliwe obsmarowywanie.

Otrzymał tygodniowego bana, jeśli nie pamiętasz. (W kwestii co było "obrzydliwe" i co było "obsmarowywaniem" różnimy się zdaniem.)

Dukat:
Przecież to nie są dane, tylko propagandowe bzdury.

Sądzisz, że przedstawione tam fakty są nieprawdziwe? Bo jak dla mnie kłócić się można o interpretację faktów, o fakty - nigdy.

Dukat:
"Ksenofobia" i "homofobia" to przecież wyzwiska i to, szczególnie w przypadku tego drugiego, strasznie głupie.

Zaraz. Z homoseksualistami kojarzy Ci się wyłącznie seks analny (który - dodajmy jasno - wcale nie jest z homoseksualizmem nierozerwalnie związany), a następnie swoje obrzydzenie do owej techniki seksualnej rzutujesz na wszelkich gejów mówiących otwarcie o swej orientacji (mimo, że nie mówią raczej jak TO robią) i twierdzisz, że nie masz fobii?
Jesteś gotów oceniać potomków podejrzliwie z racji prawdziwych czy urojonych (stereotypy i tradycja ustna umieją b. przekłamywać) win przodków i mówisz, że nie masz uprzedzeń narodowościowych?
Litości!
Vanja
Użytkownik
#1362 - Wysłana: 15 Gru 2011 16:11:11
Odpowiedz 
Dukat:
Czyli osoby, która bez zdania uzasadnienia obrzuciła mnie zarzutami. Przepraszam, ale nie mogę odpowiadać za wszelkie zniekształcenia po stronie odbiornika.

Przeżywasz tę sytuację jak koń podorywkę. Pora pogodzić się z faktem, że nie każdemu muszą podobać się Twoje wypowiedzi i „poczucie humoru” i przestać tłumaczyć sobie każdy głos krytyki „zniekształceniami po stronie odbiornika”.

Masz odwagę publicznie wypisywać bzdury, miej odwagę przyjąć na klatę negatywne reakcje z tego powodu i bądź uprzejmy nie wypłakiwać się na forum przez kolejne dwa tygodnie. Jak sobie nagrabisz, tak się wyśpisz, nikt Ci nie będzie współczuł z tego powodu.

Dukat:
a za bezpodstawne oskarżenia wobec innego usera już nie .

Dobrze, że napisałeś tak niejasno, bo jeszcze bym się domyśliła o kogo albo o co chodzi
Q__
Moderator
#1363 - Wysłana: 15 Gru 2011 16:18:21
Odpowiedz 
Vanja

Vanja:
Przeżywasz tę sytuację jak koń podorywkę.

Widzisz, Vanja... Niektórzy uznają krytykę tylko wtedy, gdy sami ją wygłaszają...
mozg_kl2
Użytkownik
#1364 - Wysłana: 15 Gru 2011 16:40:42
Odpowiedz 
Q__:
A kiedy Polska ponownie odzyskała niepodległość?
- W 1989 r. Dzięki Solidarności...

Polska była niepodległa jedyne co mogła odzyskać to suwerenność.
Dukat
Użytkownik
#1365 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:09:23
Odpowiedz 
- Dlaczego aż tylu moderatorów jest potrzebnych nawet na małych forach?
- Bo mod rozumie tylko 10% tekstu, który czyta.

Q__:
Otrzymał tygodniowego bana, jeśli nie pamiętasz.

Za co innego. Ja mam na myśli jego metody polegające na pisaniu bzdur i bezczelnym twierdzeniu, że są to poglądy jego rozmówców.

Q__:
Sądzisz, że przedstawione tam fakty są nieprawdziwe? Bo jak dla mnie kłócić się można o interpretację faktów, o fakty - nigdy.

Twierdze, że tam jest głównie interpretacja faktów i to nieprzyzwoicie naciągana. Z faktu, ze podczas sprzeczki w lokalu, napadu rabunkowego czy wybryków chuligańskich ktoś kogoś zwyzywał od "ciot" nie wynika, że napaść była spowodowana wzięciem tej osoby za homoseksualistę.

Q__:
Zaraz. Z homoseksualistami kojarzy Ci się wyłącznie seks analny

Zaraz, a skąd to sobie wziąłeś?
Q__:
a następnie swoje obrzydzenie do owej techniki seksualnej rzutujesz na wszelkich gejów mówiących otwarcie o swej orientacji

Q__:
i twierdzisz, że nie masz fobii?

Zaraz, oskarżasz mnie o zaburzenia psychiczne (definicje fobii polecam) na podstawie tego co sam sobie dopowiadasz?

Q__:
Jesteś gotów oceniać potomków podejrzliwie z racji prawdziwych czy urojonych (stereotypy i tradycja ustna umieją b. przekłamywać) win przodków i mówisz, że nie masz uprzedzeń narodowościowych?

Tak, jestem podejrzliwy i ostrożny wobec Ukraińca przedstawiającego Banderę jako pozytywnego bohatera, robię błąd?

Vanja:
Masz odwagę publicznie wypisywać bzdury, miej odwagę przyjąć na klatę negatywne reakcje z tego powodu i bądź uprzejmy nie wypłakiwać się na forum przez kolejne dwa tygodnie.

Masz odwagę napisać, że piszę bzdury to racz uzasadnić. Na razie jesteś dla mnie osobą, która bezpodstawnie rzuca obelgami przy bierności moderacji.

Q__:
Widzisz, Vanja... Niektórzy uznają krytykę tylko wtedy, gdy sami ją wygłaszają...

To o Tobie Q__?
Q__
Moderator
#1366 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:21:00
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Ja mam na myśli jego metody polegające na pisaniu bzdur i bezczelnym twierdzeniu, że są to poglądy jego rozmówców.

Nie zauważasz ironii?

Dukat:
Z faktu, ze podczas sprzeczki w lokalu, napadu rabunkowego czy wybryków chuligańskich ktoś kogoś zwyzywał od "ciot" nie wynika, że napaść była spowodowana wzięciem tej osoby za homoseksualistę.

Ale sam fakt, że użył tego słowa jako obelgi chyba o czymś swiadczy?

Dukat:

Stąd:
Dukat:
Jedni manifestują, ze w swoim związku lubią wkładać sisiorki do pupy

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=3294&page=3#msg237874

Dukat:
Zaraz, oskarżasz mnie o zaburzenia psychiczne

Choroba nie jest stanem zawinionym, więc - ex deffinitione - nie da się o nią oskarżać.

Dukat:
Tak, jestem podejrzliwy i ostrożny wobec Ukraińca przedstawiającego Banderę jako pozytywnego bohatera, robię błąd?

Tylko wobec niego? TU o Banderze ani słowa nie było:
Dukat:
Skłonności dziadka mogą mówić o skłonnościach wnuka. Trzeba co najmniej uważać.

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=804&page=44#msg239083

Dukat:
To o Tobie Q__?

Zważywszy na to, że nie jest to forum gdzie banują za polemikę z moderatorem - zdecydowanie .
mozg_kl2
Użytkownik
#1367 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:30:11
Odpowiedz 
Dukat

Tak patrze na Ciebie Dukat i przypomina mi się pewien cytat "Nie płacz, chłopaki nie płaczą".
Dukat
Użytkownik
#1368 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:43:33 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Q__:
Nie zauważasz ironii?

Nie odbieram tego jako ironię, szczególnie gdy użytkownik wprost twierdzi, że to przecież moje poglądy.

Q__:
Ale sam fakt, że użył tego słowa jako obelgi chyba o czymś swiadczy?

Robisz unik, w chwili gdy jednym zdaniem podważyłem jakieś 70% twórczości KPH.

Q__:
Stąd

No proszę cię, nie łapiesz delikatnych sugestii? Miałem wypisywać wszystkie praktyki z materiałów Roberta B.? Delikatnie przecież wskazałem co jest manifestowane.

Q__:
Choroba nie jest stanem zawinionym, więc - ex deffinitione - nie da się o nią oskarżać

Przy czym oskarżenia o chorobę psychiczną używane są jako obelgi. stad obelżywe określenie "homofob".

Q__:
Tylko wobec niego? TU o Banderze ani słowa nie było

Tam był ogólnik i tryb przypuszczający. Zresztą ma to uzasadnienie w nauce. Skłonności do przemocy czy nałogów bywają dziedziczne.

mozg_kl2:
Tak patrze na Ciebie Dukat i przypomina mi się pewien cytat "Nie płacz, chłopaki nie płaczą".

Sugerujesz, że Q__ zachowuje się jak gangster?
Q__
Moderator
#1369 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:50:09
Odpowiedz 
Dukat

Wybacz, że odpisuje po raz ostatni (i dalej nie zamierzam). Nie mam ochoty kręcić w przeciwynym kierunku kotów, które obracasz ogonami. Nie chce mi się grać w słówka... Przyjmij po prostu, że na tym forum obowiązują takie, a nie inne zasady (które zresztą nie ja ustalałem, acz pewnie jakiś wpływ na ich wypracowywanie miałem) i zaakceptuj to, albo licz się z konsekwencjami.

ps. Jeśli uważasz, że Twoje słowa, czy intencje, byly opacznie rozumiane postaraj się na przyszłość artykułować myśli w sposób bardziej jednoznaczny i precyzyjny. Oto jedyne co mogę tu poradzić.
Vanja
Użytkownik
#1370 - Wysłana: 15 Gru 2011 17:57:59
Odpowiedz 
Dukat:
Masz odwagę napisać, że piszę bzdury to racz uzasadnić. Na razie jesteś dla mnie osobą, która bezpodstawnie rzuca obelgami przy bierności moderacji

Jakby to ująć. Uzasadnianie swojego stanowiska osobie, która nie zna znaczenia słów których używa np.
Dukat:
"homofobia", który w zasadzie oznacza przecież "strach/stany lękowe/przesadne reakcje lękowe przed takim samym/analogicznej budowy"

wierzy że przybyła z Cardassii i nie wie o czym mówi do tego stopnia, że uzasadnia wyższość niektórych społeczeństw na gruncie ewolucji delikatnie mówiąc mija się z celem. Zwłaszcza w połączeniu z tym, że najwyraźniej sam nie potrafisz obronić swojego stanowiska i potrzebujesz żeby moderacja Cię w tym wyręczyła banując oponenta.

I muszę Ci wyjaśnić: wyrażenie swojej krytycznej opinii nie jest obelgą. Zrozumienie tego faktu na pewno ułatwi Ci rozmowy na forum.
Q__
Moderator
#1371 - Wysłana: 15 Gru 2011 18:57:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Vanja

Vanja:
I muszę Ci wyjaśnić: wyrażenie swojej krytycznej opinii nie jest obelgą.

Mało tego. Nie jest też obelgą inteligentna, mieszcząca się w granicach "regulaminu" złośliwość (w których to złośliwości wygłaszaniu mistrzem niekwestionowanym jest Pah Wraith, którego pozdrawiam wraz z małżonką jego ).

(Oczywiście, uprzedzając pytanie Dukata , dodać należy, że przesada w ilościowym częstowaniu kogoś, a zwłaszcza wszystkich, złośliwościami może skończyć się banem czego doświadczył słynny neo_spider, więc we wszystkim trzeba znać miarę...)
Seybr
Użytkownik
#1372 - Wysłana: 15 Gru 2011 19:20:51 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Trekerzy przecież to nie jest temat do takich dyskusji. Z tego co wiem można o takich sprawach dyskutować w innych do tego przeznaczonych tematach. Forum przeżera pseudo tolerancja a nawet jej brak. Nie można gadać kawałach o Jasiu bo to nie poprawne, bo to uraża kogoś godność. W tyłkach się przewraca od tego dobrobytu.
mozg_kl2
Użytkownik
#1373 - Wysłana: 15 Gru 2011 20:23:51
Odpowiedz 
Dukat:
Sugerujesz, że Q__ zachowuje się jak gangster?

Sugeruje, żebyś się ogarnął przestał płakać i wrócił do na boisko grać w piłkęz resztą (odwołując siędo słów PahWraitha). Narazie to się marzesz, że nikt nie chce Ci podać gały, a stoi na spalonym.
Dukat
Użytkownik
#1374 - Wysłana: 15 Gru 2011 21:57:17 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Q__:
Przyjmij po prostu, że na tym forum obowiązują takie, a nie inne zasady

Usiłuję poznać te zasady. Na razie wygląda to na to, że zasadą jest rozdawanie banów osobom, których poglądy są sprzeczne z poglądami moderatora, któremu zabrakło innych argumentów.

Q__:
Jeśli uważasz, że Twoje słowa, czy intencje, byly opacznie rozumiane postaraj się na przyszłość artykułować myśli w sposób bardziej jednoznaczny i precyzyjny

Wyrażam się jednoznacznie i precyzyjnie. Nie mogę odpowiadać, za to, co sobie dopowiadasz.

Vanja:
Jakby to ująć. Uzasadnianie swojego stanowiska osobie, która nie zna znaczenia słów których używa

Kto nie zna znaczenia? Ja czy propagandzista co stworzył tego słownego potworka? Słówko powstało po to, żeby obrażać i kneblować ludzi o odmiennych poglądach. Ja się nie zgadzam na takie obrażanie. Masz inny p[ogląd to możemy po dyskutować. Nie chcesz i nie zamierzasz dyskutować, to nie wyjeżdżaj z obelgami, ok?

Vanja:
wierzy że przybyła z Cardassii

nie czujesz klimatu

Vanja:
nie wie o czym mówi do tego stopnia, że uzasadnia wyższość niektórych społeczeństw na gruncie ewolucji

To udowodnij, ze się mylę, tylko bez wyzwisk. Potrafisz ?

Vanja:
Zwłaszcza w połączeniu z tym, że najwyraźniej sam nie potrafisz obronić swojego stanowiska i potrzebujesz żeby moderacja Cię w tym wyręczyła banując oponenta.

Jeżeli oponent nie przedstawia argumentów, tylko wyzwiska to co poradzić? Od tego jest moderator, prawda?

Vanja:
I muszę Ci wyjaśnić: wyrażenie swojej krytycznej opinii nie jest obelgą. Zrozumienie tego faktu na pewno ułatwi Ci rozmowy na forum.

Nieuzasadnione oskarżenia nie są krytyczną opinią. Są po prostu bezzasadnymi, obelżywymi oskarżeniami.

Q__:
Mało tego. Nie jest też obelgą inteligentna, mieszcząca się w granicach "regulaminu" złośliwość

Oskarżenie innego użytkownika o głoszenie rasizmu mieści się w regulaminie? Pytam o zasadę. U nas cenimy sobie konsekwencje w działaniu, słyszałem, że co inteligentniejsi ludzie myślą podobnie.

mozg_kl2:
Sugeruje, żebyś się ogarnął przestał płakać

Kto tu płacze? Ja się doskonale bawię próbując ustalić jakie są zasady na tym boisku. Wychodzi na to, że są chyba zależne od humoru moderatora. Pytanie teraz jakie czynniki na ten humor wpływają i czy aby nie powinno być jakiejś skali, coś jak czerwona i biała flaga na plaży, ażeby user wiedział jakie są warunki danego dnia

było! Wiem, że było, ale pasuje mi tu wybornie
Mariusz
Użytkownik
#1375 - Wysłana: 15 Gru 2011 22:16:37
Odpowiedz 
Q__:
Lata stalinowskie. Siedzi dwu Jakutów nad Morzem Północnym:
- Ty, skażi kakij nibut' aniegdot?
- Ni mogu, magli by nas jeszczio kuda-to sasłat'!

Znad Morza Północnego to nigdzie by ich nie zesłali, mogliby co najwyżej deportować :P

Tak, czepiam się. I tak, też chcę bana!
Vanja
Użytkownik
#1376 - Wysłana: 15 Gru 2011 22:33:27
Odpowiedz 
Dukat:
Kto nie zna znaczenia? Ja czy propagandzista co stworzył tego słownego potworka?

Poznaj znaczenie słów, których używasz zanim zaczniemy rozmawiać o poglądach. No chyba że wolisz każde słowo rozkładać na czynniki pierwsze i wierzyć że homofob to osoba, która boi się rzeczy podobnych a śniegowce to owce zrobione ze śniegu. Nic mi do tego.

Dukat:
To udowodnij, ze się mylę, tylko bez wyzwisk. Potrafisz ?

Nie, ponieważ już samo stwierdzenie że się mylisz uznajesz za obelgę (albo wyzwisko, nie jestem pewna). Jak bardzo byłby dla Ciebie obraźliwy wykład o tym, czym jest ewolucja i czym się różni gatunek od społeczeństwa boję się myśleć.

Dukat:
Jeżeli oponent nie przedstawia argumentów, tylko wyzwiska to co poradzić? Od tego jest moderator, prawda?

Możesz odmienić „obelgi i wyzwiska” przez wszystkie możliwe przypadki i napisać o tym jeszcze z pięć razy ale to nie zmieni faktu że z mojej strony takowe nie padły pod Twoim adresem. Rozmowy z osobą, która uznaje tylko własne argumenty i każdą, choćby śladowo krytyczną wypowiedź traktuje jako obelgę mnie nie bawią.
Q__
Moderator
#1377 - Wysłana: 15 Gru 2011 22:38:42
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Wiem, że było, ale pasuje mi tu wybornie

Nie pomnę kto (może Przewodas?) twierdził, że trzeba mieć temperament trolla, by nadawać się na moderatora .

Mariusz

Mariusz:
I tak, też chcę bana!

Ustaw sie w kolejce, długa je .
mozg_kl2
Użytkownik
#1378 - Wysłana: 15 Gru 2011 22:56:34
Odpowiedz 
Dukat:
Kto tu płacze? Ja się doskonale bawię próbując ustalić jakie są zasady na tym boisku. Wychodzi na to, że są chyba zależne od humoru moderatora. Pytanie teraz jakie czynniki na ten humor wpływają i czy aby nie powinno być jakiejś skali, coś jak czerwona i biała flaga na plaży, ażeby user wiedział jakie są warunki danego dnia

A Ja Ci proponuje, żeby przestał prowadzić debaty dotyczace tego kto ma fajniejsza foremke w piaskownicy tylko zaczął robić babki z piasku, będzie ciekawiej.

Q__:
Nie pomnę kto (może Przewodas?) twierdził, że trzeba mieć temperament trolla, by nadawać się na moderatora .

Przed chwilą siędowiedziałem, żę jestem trollem, więc mam duże szanse, jak myślisz?

Q__:
Ustaw sie w kolejce, długa je .

To ja też chce.
Q__
Moderator
#1379 - Wysłana: 15 Gru 2011 23:24:26
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
więc mam duże szanse, jak myślisz?

A-bo-ja-wiem? Zgłoś swoją kandydaturę, to się okaże .

mozg_kl2:
To ja też chce.

Ok, wstawię Cię przed Mariuszem .
Dukat
Użytkownik
#1380 - Wysłana: 15 Gru 2011 23:42:23
Odpowiedz 
Vanja:
Poznaj znaczenie słów, których używasz zanim zaczniemy rozmawiać o poglądach. No chyba że wolisz każde słowo rozkładać na czynniki pierwsze i wierzyć że homofob to osoba, która boi się rzeczy podobnych

"Homofob" to słowny potworek używany jako wyzwisko np. wobec osób, o odmiennych poglądach na adopcje dzieci przez pary homoseksualne. Dlatego pozwoliłem sobie rozłożyć tego potworka na czynniki by wykazać głupotę twórców tego czegoś. Może będziesz tak łaskawa by mi objaśnić co to dziwaczne słowo znaczy wg. Ciebie?

Vanja:
Nie, ponieważ już samo stwierdzenie że się mylisz uznajesz za obelgę

Mylisz się. Za obelgę uważam bezpodstawne oskarżenia.

Vanja:
Jak bardzo byłby dla Ciebie obraźliwy wykład o tym, czym jest ewolucja i czym się różni gatunek od społeczeństwa boję się myśleć.

I kto tu nie rozumie znaczenia słów? Następna, która ewolucje kojarzy wyłącznie z biologią i gotowa spalić na stosie każdego kto wie coś więcej. Niech rżyje mądrość i tolerancja!

Vanja:
Możesz odmienić „obelgi i wyzwiska” przez wszystkie możliwe przypadki i napisać o tym jeszcze z pięć razy ale to nie zmieni faktu że z mojej strony takowe nie padły pod Twoim adresem.

"osoby głoszące poglądy rasistowskie, seksistowskie i nacjonalistyczne".
Q__ unika odpowiedzi na pytanie czy oskarzanie innych userów o głoszenie rasizmu bez podania podstaw to obelga czy nie. Chyba na probe nazwę kilka osób tutaj rasistami i zobaczymy co się stanie.

Vanja:
Rozmowy z osobą, która uznaje tylko własne argumenty i każdą, choćby śladowo krytyczną wypowiedź traktuje jako obelgę mnie nie bawią.

HELOŁ! W rozmowie ze mną nie przedstawiłaś argumentów, poza tym, że pomówiłaś mnie o multikonto na forum, rasizm i coś tam jeszcze.

Q__:
Ok, wstawię Cię przed Mariuszem

Nepotyzm!
 Strona:  ««  1  2  ...  44  45  46  47  48  ...  95  96  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Na fali humoru

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!