USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gwiezdne Imperium Romulańskie vs Republika Francuska
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 19 Lip 2006 13:26:44
Raptor 16

Śmieszne ma w tym wypadku kontekst negatywny (brzmi prawie jak "głupie"), zabawne oznacza lekko smieszne, ale i sympatyczne...
Picard
Użytkownik
#62 - Wysłana: 19 Lip 2006 14:55:57
Emil05

wiem, wiem obserwowalem ta dyskusję, ale takie utozsamianie jest smieszne

Młody człowieku, gdy pożyjesz tyle lat co ja i zwiedzisz ćwierć galaktyki porozmawiamy wówczas o tym co jest śmieszne a co nie! Ze swojej strony mogę zapewnić Cię ,iz kosmos pełen jest dziwów, z których lepiej nie żartować...

[/i]Szcześliwy Picard[i]
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 19 Lip 2006 15:23:11
Picard

kosmos pełen jest dziwów, z których lepiej nie żartować...

Na przykład z mojego gatunku czyź nie, Kapitanie?
Raptor 16
Użytkownik
#64 - Wysłana: 19 Lip 2006 18:53:34 - Edytowany przez: Raptor 16
Śmieszne ma w tym wypadku kontekst negatywny (brzmi prawie jak "głupie"), zabawne oznacza lekko smieszne, ale i sympatyczne...

Uzylem "smieszne" w naljlespzym tego slowa znaczeniu czyli w takim jak ma "zabawne" - mam troche mały zasob słów
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 19 Lip 2006 19:06:06 - Edytowany przez: Q__
Raptor 16

Ja się tam nie gniewam, ale pisałeś to do Picarda...
Raptor 16
Użytkownik
#66 - Wysłana: 19 Lip 2006 22:17:30
Ja się tam nie gniewam, ale pisałeś to do Picarda...

do ogółu
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 19 Lip 2006 22:30:36
Raptor 16

Skoro do ogółu: ja za siebe odpowiedziałem, teraz niech mówią inni...
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gwiezdne Imperium Romulańskie vs Republika Francuska

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!