USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Trekowy wszechświat według Barusza !
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#31 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:04:09 - Edytowany przez: Barusz
Sorki za duplikację posta - kłopoty za sprzętem.
Barusz
Użytkownik
#32 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:05:55 - Edytowany przez: Barusz
Sorki za duplikację posta - kłopoty za szprzętem.
Barusz
Użytkownik
#33 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:12:05
myślę, że gdziekolwiek się nie udasz, Twoje zachowanie zawsze będzie podlegać ocenie.

Tyle, że Pah Wraith pytał o fakt, nie jego ocenę - o to jak się do ciebie zwracam.

jakbyś wykazał odrobinkę dobrej woli i naprawdę czytał ze zrozumieniem lub też troszke tolerancji i nie czepiał się pierdów, zwracał uwagę na sens posta (który może być mądry),

Tylko najpierw post musi mieć sens...

a nie na fakt że ktoś przekręcił Twój święty nick,

Celowe przekręcanie nicków i nazwisk to szczyt chamstwa. Na to zawsze będę zwracał uwagę.

lub zrobił literówkę,

Zwracam tylko tym, którzy sami wyttykają to innym - to logiczne.

i naprawdę uważasz takie wypowiedzi za utratę kontroli nad sobą?

Po wielokroć traciłeś tu nad sobą kontrolę - to nie tajemnica.

a że w Twoim mniemaniu poważne posty wywołują uśmiech u niektórych użytkowników to myślę, że powinieneś zastanowić się nad sobą lub swoim poczuciem humoru.

Ja? Nad tym co ciebie śmieszy?

ok. poglądy mogą być niepopularne, ale gdy kilka osób udowodni Ci ich absurdalność to troche zmienia postać rzeczy.

Tyle, że tutaj jeszcze nigdy się to nie zdarzyło - przykład z "Dożywocia" - ile razy Pah Wraith napisał "Pedofile czapa. I już" w różnych wersjach. A czy to uzasadniał?
elbereth
Moderator
#34 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:14:56
o to jak się do ciebie zwracam.

a to nie podlega ocenie tak?
ok więc poprawka: myślę, że gdziekolwiek się nie udasz, Twoje zachowanie zawsze będzie podlegać ocenie bez względu na to czy się kogoś o to prosi czy nie. po prostu jak ktoś to widzi to sobie w głowie ocenia i tyle. proste

i naprawdę odpuść sobie ciągnięcie tego absurdu w topikach dożywocie i galaktyka z ludzką twarzą. naprawdę daj spokój. tylko pogarszasz swój wizerunek. proszę, skończ. męczy mnie czytanie Twoich postów. i nie pisz mi że w takim razie mam ich nie czytac bo to nie o to chodzi. naprawdę jeśli chcesz zachować twarz skończ mnie prowokować, zaśmiecać i tak dalej.
proszę. to taka rada i prosba prosto z serca.
Barusz
Użytkownik
#35 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:19:02
a to nie podlega ocenie tak?

Ekstra, ale nikt nie pytał o ocenę. Chodziło o fakt.

i naprawdę odpuść sobie ciągnięcie tego absurdu w topikach dożywocie i galaktyka z ludzką twarzą.

Dyskusja z tobą jest za zwyczaj absurdem, ale to jeszcze nie oznacza, że nie ma sensu.

i nie pisz mi że w takim razie mam ich nie czytac bo to nie o to chodzi.

A o co?

naprawdę jeśli chcesz zachować twarz skończ mnie prowokować,

Jakieś przykłady kiedy cię prowokowałem?
elbereth
Moderator
#36 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:21:03
gadaj zdrów.
Barusz
Użytkownik
#37 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:21:58
Sugeruję pisanie bardziej treściwych/sensownych postów.
Pah Wraith
Użytkownik
#38 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:35:03
Tyle, że tutaj jeszcze nigdy się to nie zdarzyło - przykład z "Dożywocia" - ile razy Pah Wraith napisał "Pedofile czapa. I już" w różnych wersjach. A czy to uzasadniał?

Powoli staję sie legendarnym punktem odniesienia dla dyskusji na forum, czyżby miłość?? Uprzedzam, jestem hetero... (Wiem, kolejny szczyt chamstwa...)

A co do uzasadniania, to raczej mówiłem czemu tak myślę, podawałem przykłady, analizowałem obecną sytuację. Przykro mi, (i dziwi mnie to) że prowadziłeś ze mną dysputę przegapiwszy to... Ale nic, przeżyję
Barusz
Użytkownik
#39 - Wysłana: 27 Paź 2005 19:39:39
Powoli staję sie legendarnym punktem odniesienia dla dyskusji na forum, czyżby miłość??

To był przykład. Trudno mówić o punkcie odniesienia.

A co do uzasadniania, to raczej mówiłem czemu tak myślę, podawałem przykłady, analizowałem obecną sytuację. Przykro mi, (i dziwi mnie to) że prowadziłeś ze mną dysputę przegapiwszy to... Ale nic, przeżyję

Nie. Na różne sposoby powtarzałeś tezę.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Trekowy wszechświat według Barusza !

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!