USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Trekowy wszechświat według Barusza !
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Wrz 2005 18:14:49
Czyli coś podobnego do ,,Świata według Kiepskich" , bo w tym nowym , wspaniałym baruszowym wszechświecie strasznie bidnie jest ! Między epoką Archera a Kirka miał miejsce jakiś straszny regres technologiczny , wydarzenia z TNG związane z Borgiem nigdy nie miały miejsca , podobnie bitwa pod Worf 359 jaką widzimy w pilocie DS 9 , a i przypadki Voyagera wyglądały całkiem inaczej niż te , które znamy z TV ! Jedynie prawdziwy jest ,,Enterprise" , jedynie niezawodne źródło kanonicznej wiedzy o ST ! W świetle powyższych pytam się: gdzie kończy się możliwość interpretowania przez wydarzeń z uniwersum ,,Gwiezdnej Wędrówki" ? Jaki jest niełamliwy kanon ST?
cezary
Użytkownik
#2 - Wysłana: 11 Wrz 2005 23:24:49 - Edytowany przez: cezary
Nie ma.
Kazdy ma prawo interpretowac te same dane na swoj wlasny sposob.

Z natury ludzkiej wiemy jednak, ze wiekszosc ludzi interpretuje fakty w sposob bardzo podobny, dzieki czemu m.in. mielismy szanse rozwiniecia cywilizacji
Ludzi myslacych inaczej nazywa sie indywidualistami.
Albo zamyka w zakladach psychiatrycznych.

Upraszalbym rowniez do niezakladania topicow ublizajacych komukolwiek; pamietajmy ze wykorzystujac narzedzia naszych wrogow upodabniamy sie do nich
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 12 Wrz 2005 00:19:24
^^ Rajt, rajt, rajt.
Barusz
Użytkownik
#4 - Wysłana: 12 Wrz 2005 07:30:59
Łał - ale nic nie wnoszący do dyskusji post.

pamietajmy ze wykorzystujac narzedzia naszych wrogow upodabniamy sie do nich

W sensie, że ja też mógłbym sobie na coś takiego pozwolić?
cezary
Użytkownik
#5 - Wysłana: 12 Wrz 2005 09:17:58
Nie Barusz, nie jestes pepkiem wszechswiata
Mialem na mysli niegdysiejsze wyglupy Dyplomaty z jego "Klamstw waterhouse'a"
Scimitar
Użytkownik
#6 - Wysłana: 12 Wrz 2005 10:28:58
Do Barusza
Niegdys zasłyszane w radju :

"być niezwykłym znaczy umieć rzucać cień więklszy od otaczających cię ludzi, niemniej nie należy przy tym swoim własnym cieniem zasłaniać innych"
Barusz
Użytkownik
#7 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:04:22
Z tym, że waterhouse pisał później o "kampanii oszczerstw pod moim adresem". Ja nie lubię się kompromitować, więc sobie podaruję.
elbereth
Moderator
#8 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:10:01
Ja nie lubię się kompromitować,
lol

ten temat zasługuje na zamknięcie gdyż jest zupelnie bez sensu.
Barusz
Użytkownik
#9 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:12:36
Dla mnie powinnien zostać. Jak już kiedyś pisałem - wszystkie nasze postu tu zostają i świadczą o nas.
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:38:03
Ale ja nikomu nie staram się prawić złośliwości , po prostu staram się dowiedzieć jaka jest wizja kontinuum czasoprzestrzennego ST w opinii Barusza !
waterhouse
Moderator
#11 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:47:50 - Edytowany przez: waterhouse
widzę że tutaj ktoś "wytarł sobie gębę moim nickiem" w kolejnym personalnym ataku na mnie
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:49:38 - Edytowany przez: Pah Wraith
A może i mordę...? , w kufę, pysk, ryja.. Ach, piękny jest nasz język Ile możliwości!
waterhouse
Moderator
#13 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:50:29
trudno jednoznacznie stwierdzić
Barusz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 12 Wrz 2005 15:52:22
To był komentarz Twojego zachowania w związku z tamtym topikiem. Ponadto - dajcie spokój cezaremu. Miał pełne prawo przytoczyć jego tytuł.
Kalanka
Anonimowy
#15 - Wysłana: 3 Paź 2005 11:38:10
Waterhouse chyba miał na myśli Ciebie i post Wysłano: 12 Wrz 2005 11:04:22 ...
Barusz
Użytkownik
#16 - Wysłana: 3 Paź 2005 11:53:54
Mało prawdopodobne. O "wycieraniu gęby" (ewentualnie innych elementów spośród rynsztokowego słownictwa używanego przez Pah Wraitha) można mówić jeżeli ktoś po raz pierwszy użył danego nicka w danym wątku (później już po prostu jest w dyskusji). Pada więc na cezarego.
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Paź 2005 14:01:55
Raz, dwa, trzy, cytowany jesteś Ty!

spośród rynsztokowego słownictwa używanego przez Pah Wraitha

A jak! Ktoś tu musi być chamem, już dawno temu Dyplomata to stwierdził!

Mało prawdopodobne

Widzisz, przeinaczanie rzeczywistości w twoim wykonaniu nie zamydla oczu nawet nowoprzybyłym
Barusz
Użytkownik
#18 - Wysłana: 3 Paź 2005 14:53:15
Jakie przeinaczanie? Po prostu analizuję to co tu piszecie.
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 3 Paź 2005 16:45:19
Pozwól że wyrażę swoją opinię: przeanalizowywujesz i nadinterpretujesz na swoje potrzeby.

Dwa słowa i bomba, kto zaś odpisze ten trąba.
Barusz
Użytkownik
#20 - Wysłana: 3 Paź 2005 16:48:51
Tobie się wydaje, że A może i mordę...? , w kufę, pysk, ryja.. to nie jest rynsztokowe słownictwo...
Pah Wraith
Użytkownik
#21 - Wysłana: 3 Paź 2005 16:56:22
Ale co to ma do rzeczy? Mówiliśmy przecież o używaniu zwrotu "wytrzeć sobie gębę czimś nickiem", a to czy jestem ordynarnym świntuchem, nie ma tu wele do rzeczy. Polaecam zresztą mój przedostatni post, w którym wyraźnie przyznałem się do chamstwa.

Znów piszesz nie na temat.
Barusz
Użytkownik
#22 - Wysłana: 3 Paź 2005 17:01:49
Nie. Jeżeli w odpowiedzi na analizę tego twojego postu piszesz: Pozwól że wyrażę swoją opinię: przeanalizowywujesz i nadinterpretujesz na swoje potrzeby. to to oznacza, że
Tobie się wydaje, że A może i mordę...? , w kufę, pysk, ryja.. to nie jest rynsztokowe słownictwo.... Co w końcu nie jest aż takie skomplikowane. Fakt, że jesteś ordynalny wynika z wielu twoich postów, choćby z tego postu: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=7&topic=56 8&page=0#13 - przypominam, że wcześniej nawet się nie udzielałem w tamtym topiku...
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 3 Paź 2005 17:12:50
Nie. Jeżeli w odpowiedzi na analizę tego twojego postu piszesz: Pozwól że wyrażę swoją opinię: przeanalizowywujesz i nadinterpretujesz na swoje potrzeby. to to oznacza, że
Tobie się wydaje, że A może i mordę...? , w kufę, pysk, ryja.. to nie jest rynsztokowe słownictwo.... Co w końcu nie jest aż takie skomplikowane.

Rozmowa toczyła się o czym innym.

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=7&topic=56 8&page=0#13

Dobrze znasz okoliczności powstania tego wpisu. Dla (nielicznych zainteresowanych: popatrzcie na datę edita, powstał on po złośliwej uwadze w poście poniżej).

Nie wyważaj otwartych drzwi, już dwa razy powtarzałem, że jestem chamską świnią... =)
Barusz
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Paź 2005 17:15:37
Rozmowa toczyła się o czym innym.

???

popatrzcie na datę edita,

Na co?

powstał on po złośliwej uwadze w poście poniżej

A co ona ma do rzeczy?

Do prawdy, nie zdziwię się, jeżeli za chwilę przeczytam, że to nie ty to napisałeś...
Pah Wraith
Użytkownik
#25 - Wysłana: 3 Paź 2005 17:41:10
Nie ja to napisałem
Pah Wraith
Użytkownik
#26 - Wysłana: 26 Paź 2005 19:08:04
Czy w poniższych zaimkach (pochodzących bezpośrednio z postów Barusza skierowanych do Elberetha) zauważasz jakąś prawidłowość?

tobie
twoich
ciebie
ty

Tak! Wszystkie je powinno sie pisać z dużej litery jako wyraz szacunku do adresata. Ciekawe, że Elbereth wciąż pisze je z dużej...
elbereth
Moderator
#27 - Wysłana: 26 Paź 2005 19:18:50
cóż moge powiedzieć.
niech użytkownicy ocenią sami.
WarLock II
Użytkownik
#28 - Wysłana: 26 Paź 2005 20:00:30
Właśnie przebrnąłem przez dyskusje toczące się w watkach 'Dożywocie?" i "Galaktyka z ludzką twarzą", i zastanawiam się czy przypadkiem Barusz nie czerpie jakiejś dziwnej satysfakcji ze stawiania się na z góry przegranej pozycji?? A może to jakiś dziwny trening intelektualny lub trening silnej woli?? Naprawdę zaintrygowało mnie to, i proszę samego Barusza - o ile to możliwe - o wyjaśnienie, skąd ten nadludzki upór??
Barusz
Użytkownik
#29 - Wysłana: 27 Paź 2005 16:47:10
Upór w czym? W głoszeniu własnych - niepopuralnych - poglądów? Czy znoszeniu obraz ze strony nie umiejących nad sobą panować forumowiczów (teksty w rodzaju 'czytaj ze zrozumieniem' czy 'śmieszny jesteś człowiek').

niech użytkownicy ocenią sami.

O nie jest w ogóle sfera ocen - lecz faktów. Gdy siada się do internetu należy myśleć...
elbereth
Moderator
#30 - Wysłana: 27 Paź 2005 17:46:44
O nie jest w ogóle sfera ocen - lecz faktów. Gdy siada się do internetu należy myśleć...

?
myślę, że gdziekolwiek się nie udasz, Twoje zachowanie zawsze będzie podlegać ocenie. nie myśl sobie że przez to że postujesz w necie i nikt Cie nie zna nie zostaniesz oceniony. poważny błąd w myśleniu.

teksty w rodzaju 'czytaj ze zrozumieniem' czy 'śmieszny jesteś człowiek

jakbyś wykazał odrobinkę dobrej woli i naprawdę czytał ze zrozumieniem lub też troszke tolerancji i nie czepiał się pierdów, zwracał uwagę na sens posta (który może być mądry), a nie na fakt że ktoś przekręcił Twój święty nick, lub zrobił literówkę, nikt nie nazwałby Cie śmiesznym. i naprawdę uważasz takie wypowiedzi za utratę kontroli nad sobą? NAPRAWDĘ??

chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nie kto inny tylko Barusz z uporem maniaka zarzuca mi brak myślenia. co jak co ale IMO to mnie obraża, sam mając pretensje za tekst o tym że jest śmieszny...
cóż...

a że w Twoim mniemaniu poważne posty wywołują uśmiech u niektórych użytkowników to myślę, że powinieneś zastanowić się nad sobą lub swoim poczuciem humoru.

niepopuralnych

ok. poglądy mogą być niepopularne, ale gdy kilka osób udowodni Ci ich absurdalność to troche zmienia postać rzeczy.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Trekowy wszechświat według Barusza !

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!