USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#271 - Wysłana: 25 Mar 2008 20:01:34
Eviva

A co innego mogła zrobić? Ale choć była blisko, ach, Boże...

Bliskość powiększała jej ból... Za to Uhura w końcu zdobyła se Wolkana:
http://stexpanded.wikia.com/wiki/Uhura
Eviva
Użytkownik
#272 - Wysłana: 25 Mar 2008 20:04:39
Bo może bardziej przedsiębiorcza? Temperament i tak dalej.
Q__
Moderator
#273 - Wysłana: 25 Mar 2008 20:13:47
Eviva

Temperament i tak dalej.

Nie zapominajmy o nogach.
Eviva
Użytkownik
#274 - Wysłana: 25 Mar 2008 20:16:22
Nie zapominajmy o nogach.

O tak, nóżki pierwsza klasa, a i głos - miodzio. Bywszy na miejscu Spocka dałabym się złapać.
Q__
Moderator
#275 - Wysłana: 28 Mar 2008 08:43:20
Eviva

O tak, nóżki pierwsza klasa, a i głos - miodzio. Bywszy na miejscu Spocka dałabym się złapać.

Przyznaję, że patrząc na wiadomą scene solidnie Spockowi zazdrosciłem. Mi8 nik jeszcze piosenek miłosnych nie spiewał (nie liczac śpiewanego w tańcu "przleć mnie"* ).

*By była jasność, tę pioseneczke akurat na balu grali...
Eviva
Użytkownik
#276 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:07:02
Pociesz się, że mnie tez nikt jeszcze nie ryczał pod okne przy wtórze gitary:
"Niezłe z ciebie ciacho!
Czuję się przy tobie macho!"
I tak dalej...
Dragon
Użytkownik
#277 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:23:38
Pociesz się, że mnie tez nikt jeszcze nie ryczał pod okne przy wtórze gitary:
"Niezłe z ciebie ciacho!
I tak dalej...

Ale czy mieszkasz w bloku, czy domu jednorodzinnym.
Pod blokiem adorator może dostac za budzenie sąsiadów, a w jednorodzinnym mogą pomyśleć że złodziej się pcha. Ja na szczęsie
takich problemów nie mam bo A-Jestem facetem a oni zazwyczaj śpiewają B-Jestem samotny. I problem z głowy!
Pah Wraith
Użytkownik
#278 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:28:08
Pod blokiem adorator może dostac za budzenie sąsiadów

Nie mówiąc już o naturalnych trudnościach z zaadresowaniem utworu do właściwej kandydatki.
Dragon
Użytkownik
#279 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:32:31
Nie mówiąc już o naturalnych trudnościach z zaadresowaniem utworu do właściwej kandydatki.

Dziewczyno, dziewczyno, smak traci najtańsze wino! Dziewczyno, dziewczyno...
Karo
Użytkownik
#280 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:41:00
Q__
"przleć mnie"*
ale tam w tej piosence to jest że słowa są idiotyczne a tango nie gramatyczne, no i te pytania jak i po co ??

Dragon
A-Jestem facetem a oni zazwyczaj śpiewają B-Jestem samotny
A. może sie trafić feministka
B. to tylko zachęca do śpiewania, jak wolny i do wzięcia

a mi się trafił kolega kiedyś co to jak żywcem ze sceny z rejsu wyciągnięty też postulowałam przeniesienie do sekcji gimnastycznej, bo
A. Spojrzenie kopniętego spaniela na mnie nie działa, a raczej denerwuje
B. Gitara była rozstrojona.
C. Sekcja gimnastyczna na pewno by mu nie zaszkodziła

Eviva podzielam twoją słabość do spiczastych uszu tylko z TOSem jakoś jeszcze nie miałam okazji się zapoznać.....
Eviva
Użytkownik
#281 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:50:35
Eviva podzielam twoją słabość do spiczastych uszu tylko z TOSem jakoś jeszcze nie miałam okazji się zapoznać.....

To nadrób to szybko, dobrze radzę. A propos: w jednej z mych niewydanych powieści tez występuje dama o przezwisku Karo - ale jest ona diablicą z tak zwanej "czwórki brydżowej" czyli lotnej brygady d/s dokuczenia ludziom. Mam nadzieję, że to nie Ty?
Sh1eldeR
Użytkownik
#282 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:51:51
Eviva
"Niezłe z ciebie ciacho!

Hahaha, swietnie sie rymuje... ciacho-macho

Co do samego spiewania pod blokiem/domem, to wydaje mi sie to troche niebezpieczne w dzisiejszych czasach. Ja np. czuje, ze bylbym w stanie tak zaspiewac, ze nawet najwieksza romantyczka uznalaby to za zenujace ...

A moze wlasnie o to chodzi? "Dobrze, juz dobrze! Chodz do mnie na ta kawe, tylko przestan juz spiewac!"

(co innego np. noc + Ksiezyc + srodek jeziora + lodka + gitara + brak totalnego falszu...)
Eviva
Użytkownik
#283 - Wysłana: 28 Mar 2008 21:21:52
Tak prawdę mówiąc, to ze śpiewaniem wyszłoby tylko w Ameryce Łacińskiej. W totalnie mało romantycznej Polsce najwyzej ktos by Ci spuścił doniczkę na głowę.
Dragon
Użytkownik
#284 - Wysłana: 28 Mar 2008 21:26:11
Albo strzeli z wiatrówki, ja bym tak zrobił jakby jakiś palant darł mi się pod oknem, a ja muszę wstać o 4 rano
Eviva
Użytkownik
#285 - Wysłana: 28 Mar 2008 21:30:50
"Kto się tak wydziera pod moim oknem?"
"Twój cichy wielbiciel, ty krowo!"
To cytat z jakiegoś filmu, tylko nie pamiętam już tytułu. Ot, skleroza.
Q__
Moderator
#286 - Wysłana: 11 Wrz 2008 00:26:50
Madame Picard
Moderator
#287 - Wysłana: 11 Wrz 2008 10:31:56
Q__

Cos dla fanek Rikera?
I Twoich?
Q__
Moderator
#288 - Wysłana: 11 Wrz 2008 10:35:04
Madame Picard

I Twoich?

A to mam jakieś? Miło mi...
Eviva
Użytkownik
#289 - Wysłana: 11 Wrz 2008 15:38:21
Nigdy nie wybrałabym na swego kochanka mężczyzny z brodą. A chyba jestem kobietą (chociaż... różnie mówią). Riker podobał mi się tylko do momentu, w którym nie zarósł jak szympans. Gdy miał juz zarost, to mimo wszystkich uprzedzeń raczej wybrałabym sobie Łysego (który na wieść o tym schowałby się pewnie na tydzień w holodeku).
Q__
Moderator
#290 - Wysłana: 11 Wrz 2008 16:28:46
Eviva

Gdy miał juz zarost, to mimo wszystkich uprzedzeń raczej wybrałabym sobie Łysego (który na wieść o tym schowałby się pewnie na tydzień w holodeku).

Łysy był raczej odważny, ale uwaga, to facet bez serca.
biter
Użytkownik
#291 - Wysłana: 11 Wrz 2008 16:43:33
Eviva
Hmm niektóre powiedziały by ci że nie wiesz co mówisz.
Eviva
Użytkownik
#292 - Wysłana: 11 Wrz 2008 18:42:08
Q__
Łysy był raczej odważny, ale uwaga, to facet bez serca

Taż wiem, tak? Mówię tylko, jaka jest moja desperacja w odniesieniu do wąsaczy i brodaczy.
Madame Picard
Moderator
#293 - Wysłana: 11 Wrz 2008 18:49:12
Eviva

Nigdy nie wybrałabym na swego kochanka mężczyzny z brodą.
Rozumiem, że Spock z Mirror Mirror też odpada?
Q__
Moderator
#294 - Wysłana: 11 Wrz 2008 18:59:09
Madame Picard

No wisz... Zawsze można go ogolić.
Eviva
Użytkownik
#295 - Wysłana: 11 Wrz 2008 19:59:17
Madame Picard

Tu mnie masz. Spock to jedyny, dla którego skłonna byłabym się poświęcić.
biter
Użytkownik
#296 - Wysłana: 11 Wrz 2008 20:08:55
Madame Picard
Q__
Eviva
Spock z brodą w Mirror mirror wyglądał wreszcie jak prawdziwy mężczyzna taki samiec Alfa, zarazem inteligentny jak i męski, a przede wszystkim zawadiacki. nie ma nic gorszego jak przylizani i wygłaskani inteligenci i Inteligentki w okrągłych okularkach z włosami upiętymi w kok. inteligentny facet powinien mieć zawadiacką bródkę albo 3 dniowy zarost świadczący o tym że intelekt oznacza kreatywność nie nijakość, a dziewczyna powinna chodzić z rozwianymi włosami albo przyciętymi w fajną fryzurę z podniesioną głową bo intelekt nie jest ich wadą i wstydem tylko ogromnym atutem,

Reasumując - wybacz Eviva ale twój ukochany Spock powinien zawsze nosić bródkę podkreślającą go, dodającą mu uroku, to się tyczy wszystkich Volkan (topola najładniejsza była w Mirrorku z rozpuszczonymi piórami - była czarująca)
Eviva
Użytkownik
#297 - Wysłana: 11 Wrz 2008 20:35:11
biter
Inteligentki w okrągłych okularkach z włosami upiętymi w kok

Czy wiesz, że właśnie opisałeś mnie z wyglądu? serdeczne dzięki za akceptację.
Q__
Moderator
#298 - Wysłana: 11 Wrz 2008 20:37:50
biter

nie ma nic gorszego jak przylizani i wygłaskani inteligenci i Inteligentki w okrągłych okularkach z włosami upiętymi w kok

Spock okularów nie nosił. Za to Kirk (w ST II)...
Madame Picard
Moderator
#299 - Wysłana: 11 Wrz 2008 20:59:15
biter

inteligentny facet powinien mieć zawadiacką bródkę albo 3 dniowy zarost
Inteligentny facet powinien być... inteligentny. A wówczas będzie seksowny niezależnie od tego, czy jest zarośnięty, łysy, owłosiony, ogolony czy z brodą do pasa. Wybaczam jednak Twą ignorancję w temacie inteligentnych facetów, bo w końcu skąd masz się na tym znać .

Eviva

Czy wiesz, że właśnie opisałeś mnie z wyglądu?
To Ty nosisz kok?
Ja Cię pamiętam z włosami jak Mona .

Q__

Spock okularów nie nosił. Za to Kirk (w ST II)...
I w dodatku zawsze był gładko ogolony. A i tak z nim to choćby... itd.
Eviva
Użytkownik
#300 - Wysłana: 11 Wrz 2008 21:02:33 - Edytowany przez: Eviva
Madame Picard

Był to mój dzień wolny. zazwyczaj spinam włosy właśnie w kok. To konieczne, gdy pracuje się z dziećmi, zwłaszcza niemowlakami. Pomijając względy higieniczne... Wiesz, jaki chwyt ma taki szkrab?

Co do Spocka, Kirka (z którym choćby itd) to jeden z ich uroków polegał właśnie na gładkiej buzi. Istnieje dla mnie tylko jedna opcja gorsza niż facet zarośnięty - facet niedogolony lub z dwudniowym zarostem. Od razu sprawia wrażenie nie seksownego luzaka, jak sobie wyobraża, a niedomytego niechluja.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!