USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#91 - Wysłana: 7 Lut 2008 12:50:40
Q__
Super! <buziak>
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 7 Lut 2008 12:54:28
Madame Picard

Super! <buziak>

Noo... W końcu się czuję doceniony.
Odetta
Użytkownik
#93 - Wysłana: 7 Lut 2008 13:03:43
Czemu ja nie widzę nigdzie ankiety, czy już mam zaćmę umysłową?
Sh1eldeR
Użytkownik
#94 - Wysłana: 7 Lut 2008 13:11:54
Odetta
Nie Twoja wina, tylko designu strony, niestety.

Pod newsami masz takie 6 prostokacikow-zdjec. Jeden z nich, srodkowy w gornym rzedzie, mowi "pokaz/ukryj ankiete" gdy najedziesz na niego mysza. Tylko ze u mnie klikniecie tego nie dziala (pomijam intuicyjnosc calego tego rozwiazania )

Dokopalem sie do ankiety przez Komputer Pokladowy -> Spis Ankiet.

Tutaj masz dokladny link:

http://www.startrek.pl/pollBooth.php?pollID=107

Wszyscy kochamy Kaia i spolke i jestesmy wdzieczni za Phoenixa, ale miejscami nie jest to projekt... tak dobry jak moglby byc . Na szczescie tylko miejscami.
Odetta
Użytkownik
#95 - Wysłana: 7 Lut 2008 13:16:44 - Edytowany przez: Odetta
Dzięki
Słuchajcie to jest w takim miejscu, że bez pomocy to ja bym tego nie znalazła, choćby mi ktoś zagroził, że wszystkie odcinki Treka na całym świecie i na wszystkich nośnikach trafi szlag
Domko
Użytkownik
#96 - Wysłana: 7 Lut 2008 13:49:28
Phoenixowi przydalby sie duzy lifting. Moze po zrobieniu Treksfery nastepnym projektem byloby przebudowanie startrek.pl.

P.S. Przepraszam za brak polskich liter, ale pisze z linuksowego Lynx (tekstowa przegladarka - jakby ktos nie wiedzial).
Ethno
Użytkownik
#97 - Wysłana: 7 Lut 2008 14:13:24
Domko

Phoenixowi przydalby sie duzy lifting.

No przydałby się, nie ma wielu rzeczy, które by się przydały (priv, kleju topicowego, no i wogole strona jest ok ale na foum jest sajgon
Karo
Użytkownik
#98 - Wysłana: 7 Lut 2008 14:22:23
Ethno

no i wogole strona jest ok ale na foum jest sajgon

co rozumiesz przez sajgon bo jeżeli bałagan to mhmmm ja tam lubię ten balagan czuję się odrobinę zaniepokojona

a co do ankiety ona wymaga odemnie oddania głosu na tak czyli mój wybór zapewne zostanie dokonany drogą eliminacji
Domko
Użytkownik
#99 - Wysłana: 7 Lut 2008 14:23:42
Mialem na mysli strone - forum bym zostawil dokladnie takie jakie jest obecnie.
Ethno
Użytkownik
#100 - Wysłana: 7 Lut 2008 15:13:54
Karo

a co do ankiety ona wymaga odemnie oddania głosu na tak czyli mój wybór zapewne zostanie dokonany drogą eliminacji

Sorry ale nie rozumiem co masz na myśli, po prostu klikasz czy coś chcesz czy nie chcesz i tyle
Karo
Użytkownik
#101 - Wysłana: 7 Lut 2008 15:18:40

Sorry ale nie rozumiem co masz na myśli, po prostu klikasz czy coś chcesz czy nie chcesz i tyle

och nie chodzi o obsługe techniczną ankiety tylko o mój wewnętrzny sposób wyboru kandydata
Madame Picard
Moderator
#102 - Wysłana: 7 Lut 2008 15:20:55
Karo
Uchylisz rąbka tajemnicy, na którego z panów oddałaś swój głos?
Sh1eldeR
Użytkownik
#103 - Wysłana: 7 Lut 2008 15:59:29 - Edytowany przez: Sh1eldeR
Domko
Jesli potrzebaby rąk do pracy nad liftingiem Phoeniksa to chcialbym sie wstepnie zglosic na ochotnika -- o ile termin by mi sie nie pokrywal z jakims maksimum zapierdzielu (ale da sie to chyba jakos dograc; poza tym watpie zeby pospiech byl najwiekszym priorytetem). Jestem webdesignerem i webdeveloperem, zarowno po stronie serwera jak i klienta (na dodatek jestem programista, lol, wiec nawet skomplikowany, obiektowy system moge tworzyc), a do tego znam dobrze jednego dobrego grafika, doswiadczonego w branzy tworzenia stron www, ktory moglby byc chetny pomoc . Zreszta wlasnie sie inzynieruje w dziedzinie tworzenia stron www, mozna powiedziec! (tworzymy dosc duzy portal)

Wiec jesli znalazlaby sie ekipa chetnych + byloby przyzwolenie od zarzadu Phoeniksa, to ja bym sie tym mogl zajac "po godzinach". Oczywiscie jesli byloby zapotrzebowanie na moje uslugi.

Swoja droga, jakby Phoeniksa dobrze zredesignowac i dac mu nowoczesny kod, zgodny ze standardami sieciowymi, to i z Lynxa i z takiej Opery Mini w komorce mozna by bylo ze strony wygodnie korzystac!

edit: To sie nazywa off-topic, btw
Halbard
Użytkownik
#104 - Wysłana: 7 Lut 2008 17:16:10
Mister Star Treka hmm...Gorn z odcinka "Arena"
Domko
Użytkownik
#105 - Wysłana: 7 Lut 2008 18:00:39
Sh1eldeR
Cóż, jako że również robię to samo, co wymieniłeś (a głównie programowanie) więc moglibyśmy się do tego zabrać. Niestety, piszesz, że nie masz czasu - ja również jestem dość zajęty obecnie, bo mam nawał pracy. Ale chętnie bym się zainteresował taką przeróbką - tylko nie wiem czy to będzie możliwe.

OT niezły - to fakt.
karaktak
Użytkownik
#106 - Wysłana: 7 Lut 2008 20:16:19
Za czasów mojej młodości to oczywiście Kirk, no może jeszcze ze spiczastymi uszami (!), ale teraz to ogłądam się za młodszymi przynajmniej na ekranie: Riker, ale z pewnością Picard
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 8 Lut 2008 05:07:24
Domko

Phoenixowi przydalby sie duzy lifting. Moze po zrobieniu Treksfery nastepnym projektem byloby przebudowanie startrek.pl.

To już wnioski do Kai'a...

Ethno

No przydałby się, nie ma wielu rzeczy, które by się przydały (priv, kleju topicowego, no i wogole strona jest ok ale na foum jest sajgon

To tym bardziej... Zresztą IMHO z tym "Sajgonem" idziesz troche za daleko w konkluzjach...

Karo

Ciekaw jestem na kogo padnie

Domko

Mialem na mysli strone - forum bym zostawil dokladnie takie jakie jest obecnie.

No od biedy można by wprowadzić opcję priv. (Choc nie do końca wiem po co...)

Ethno

Masz kłopoty z pojęciem skąplikowanego wnętrza kobiety?

Karo

och nie chodzi o obsługe techniczną ankiety tylko o mój wewnętrzny sposób wyboru kandydata

Drogą eliminacji, I presume .

Madame Picard

Uchylisz rąbka tajemnicy, na którego z panów oddałaś swój głos?

Mnie też to ciekawi...

Sh1eldeR

Wiec jesli znalazlaby sie ekipa chetnych + byloby przyzwolenie od zarzadu Phoeniksa, to ja bym sie tym mogl zajac "po godzinach".

My tu brezsilni... Jedyną wyrocznią tu Kai...

Halbard

Mister Star Treka hmm...Gorn z odcinka "Arena"

No nie bądź aż tak złośliwy.

Domko

tylko nie wiem czy to będzie możliwe.

Napiszcie o tym w prośbach do Kai'a, albo ściagajcie Go innym sposobem...

karaktak

ale teraz to ogłądam się za młodszymi przynajmniej na ekranie: Riker, ale z pewnością Picard

Picard jest od Ciebie młodszy?
Madame Picard
Moderator
#108 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:13:05
My tu o Kirku, Rikerze, Picardzie... a mnie dzisiaj przyśnił się... Chekov w sytuacji jednoznacznie erotycznej. I był to bardzo miły sen .
Q__
Moderator
#109 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:36:13
Madame Picard

My tu o Kirku, Rikerze, Picardzie... a mnie dzisiaj przyśnił się... Chekov w sytuacji jednoznacznie erotycznej. I był to bardzo miły sen

Tyle, że ankiety nie mam już jak poszerzyć...
Madame Picard
Moderator
#110 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:48:33
Nie szkodzi. Nie sądzę, żeby Chekov miał szanse zdobyć jakieś głosy.
Karo
Użytkownik
#111 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:51:57
ok widzę że tu niektórzy są ciekawi to mój typ urody to Riker tylko zanim mu się przytyło i bez brody ( brody są złe ) więc niech mu będzie
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:53:53
Madame Picard

Nie sądzę, żeby Chekov miał szanse zdobyć jakieś głosy.

Po tym ostatnim wyznaniu who knows?

Karo

ok widzę że tu niektórzy są ciekawi to mój typ urody to Riker tylko zanim mu się przytyło i bez brody ( brody są złe ) więc niech mu będzie

No to zaspokoiłaś mój apetyt... wiedzy.
Madame Picard
Moderator
#113 - Wysłana: 15 Lut 2008 14:00:40
Yes! Kirk wreszcie wyprzedził Picarda i wysunął się na prowadzenie!
Domko
Użytkownik
#114 - Wysłana: 15 Lut 2008 14:05:23 - Edytowany przez: Domko
Phi, jednym głosem. Wszystko może się zmienić.

A tak w ogóle to kiedy koniec konkursu, aby ogłosić wyniki? Wtedy, gdy wygra jedynie słuszna opcja?

EDIT:

Jeśli wygra Picard to Mister musi wystąpić razem z Miss. Odpowiednie zdjęcie z "ceremonii" już mam:

Q__
Moderator
#115 - Wysłana: 15 Lut 2008 16:45:09
Madame Picard

Yes! Kirk wreszcie wyprzedził Picarda i wysunął się na prowadzenie!

Ile głosów na niego oddałaś?.

Domko

A tak w ogóle to kiedy koniec konkursu, aby ogłosić wyniki? Wtedy, gdy wygra jedynie słuszna opcja?

Dajmy Dziewczynom czas do końca przyszłego tygodnia.
Madame Picard
Moderator
#116 - Wysłana: 15 Lut 2008 19:36:05
Domko
kiedy koniec konkursu, aby ogłosić wyniki? Wtedy, gdy wygra jedynie słuszna opcja?
Wtedy, kiedy Kirk będzie na prowadzeniu .

To doprawdy wysoce nielogiczne, żeby Misterem został kto inny .

Q__
Ile głosów na niego oddałaś?
Ależ tylko jeden, Panie Władzo!
Q__
Moderator
#117 - Wysłana: 15 Lut 2008 19:38:58
Madame Picard

Wtedy, kiedy Kirk będzie na prowadzeniu

Ależ tylko jeden, Panie Władzo!

Być może.
Margot
Użytkownik
#118 - Wysłana: 18 Lut 2008 20:03:55
Kirk ładny chłopiec.
Q__
Moderator
#119 - Wysłana: 18 Lut 2008 20:18:38
Margot

chłopiec

To ile Ty masz lat?
Margot
Użytkownik
#120 - Wysłana: 18 Lut 2008 20:41:11
Nie interpretuj tego tak dosłownie^^

a odpowiadając na Twoje pytanie.. rocznikowo 18.
mam nadzieję, ze nie jestem za młoda bo jeśli tak to odczekam ze 2 lata i tu wrócę!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!