USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
Nika
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Sier 2005 12:42:19
Swoją drogą nie zdziwie sie jeśli Nika , zrobi podobny plebiscyt na Mistre Uniwers Treka.

Czemu by nie? Szkoda tylko, że kobitki tak rzadko tu zaglądają.

Mam nadzieje , iż w tamtym temacie zwycięży Picard...

Faktycznie, Picard jest w mojej czołówce, ale Q, Shakaar i Data też byli całkiem, całkiem.
A Wam, jak się „podobają” panowie ST? Czy Waszym zdaniem któryś z nich pasuje do męskiego ideału?
Pah Wraith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 22 Sier 2005 12:49:42
Data

Chyba za jego: "Fully functional".
Nika
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Sier 2005 12:58:17
Chyba za jego: "Fully functional".

A jak?
scanner
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Sier 2005 13:00:31
Jakby nie patrzeć: Picard. Facet po prostu ma styl i klasę
Karo
Użytkownik
#5 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:22:19
porównałam sobie ilość postów w tym i w temacie symetrycznym to załamujące... wniosek kobiety w przyszłości wypięknieją ale co z mężczyznami to ja nie wiem bo skoro w czołówce jest żółty android i łysy kapitan ( lubię Picarda) to marnie to wygląda
Jurgen
Moderator
#6 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:26:20 - Edytowany przez: Jurgen
Zauważ jednak, że panów udziela się tu znacznie więcej niż pań, stąd pewnie różnica w ilości wypowiedzi.
Karo
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:29:03
no nie przeczę tylko że ja od siebie mogę dołożyc Garaka i to raczej za urok osobisty niż za wybitną urodę natomiast pięknych pań w obsadzie nie brakuje...
Delta
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:30:14
porównałam sobie ilość postów w tym i w temacie symetrycznym to załamujące... wniosek kobiety w przyszłości wypięknieją ale co z mężczyznami to ja nie wiem bo skoro w czołówce jest żółty android i łysy kapitan ( lubię Picarda) to marnie to wygląda

Nika -założycielka tematu, napisała kiedyś, że świadczy to o tym, że dziewczyny interesujące się ST mają wypaczony gust. Cóż, nie mnie to oceniać, ale może winę za to ponoszą twórcy sagi, którzy nastawiając się na męską widownię, zaniedbują żeńską nie ściągając do obsady facetów-ideałów. To by też tłumaczyło niewielkie zainteresowanie płci pięknej Star Trekiem
Karo
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:35:24
no bo Ci co ponoć mają być tacy fajni to albo dostają brzuszka co go żaden mundur nie ukryje albo wyglądają jak jestem żywą reklamówka ameryki i jestem fajny ech...
Jurgen
Moderator
#10 - Wysłana: 27 Maj 2006 22:43:01
Do kogo to była aluzja?
Crash Test
Anonimowy
#11 - Wysłana: 28 Maj 2006 11:07:22
Dziwie sie ze jeszcze nikt nie wpisal William'a Thomas'a Riker'a
Ten czlowiek wspaniale kontynuowal po J.T. Kirku eksploracje kosmosu od drugiej strony.
Slovaak
Użytkownik
#12 - Wysłana: 28 Maj 2006 11:21:08 - Edytowany przez: Slovaak
heh, wybór Picarda i Daty można dość łatwo wyjaśnić i raczej nie chodzi tu o żółtą skóre androida czy łysą czupryne kapitana.
Faceci kierują sie przeważnie wyglądem a kobiety innymi cechami i tak u Picarda jest to wysoka pozycja społeczna (zapewnienie przetrwania) a u Daty... hm... robot jest niezwykle sprawny

Edycja:
ups... o możliwościach Daty napisano wcześniej

Prosze tego nie brać do siebie, tak sobie tylko napisałem moge się mylic.

A mnie sie podoba Bashir
Karo
Użytkownik
#13 - Wysłana: 28 Maj 2006 22:37:04
toż wspominałam o brzuszku
Odetta
Użytkownik
#14 - Wysłana: 5 Lut 2008 09:21:40
Bashir oczywiście Za oczy
I Picard za charyzmę ogólną
Madame Picard
Moderator
#15 - Wysłana: 5 Lut 2008 10:14:50 - Edytowany przez: Madame Picard
KIRK! KIRK! KIRK!
(Czy już wspomniałam o Kirku?)

Smutne jest to, że właściwie nie ma żadnej konkurencji... :-/

(O, i na potwierdzenie moich słów wylosowało mi się zdjęcie Kirka .)
Odetta
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Lut 2008 10:17:44
Z klatą czy bez?
rorq
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:24:36
Karo
kobiety w przyszłości wypięknieją ale co z mężczyznami to ja nie wiem bo skoro w czołówce jest żółty android i łysy kapitan
bo dla facetów nie ma już żdnych szans. ewolucja ma swoje prawa. kobiety wypieknieją jeszcze bardziej, a mężczyźni wyłysieją i oddadzą pole androidom...

od siebie mogę dołożyc Garaka i to raczej za urok osobisty niż za wybitną urodę
urok osobisty to podstawowy element urody męskiej

Ci co ponoć mają być tacy fajni to albo dostają brzuszka co go żaden mundur nie ukryje
Brzuszek to oznaka dojrzewania męskiego
Brzuszek dodaje powagi i trudniej być przewróconym przez wściekłego klingona.. i szybciej można wstać, jak się facet z brzuszkiem na brzuch przewróci. pokolebie i wstanie... i dłuzej można w kwadrancie delta się gubić, bo zapasy ma mężczyzna przy sobie... i przed ta rasą kradnących narządy - Viridian bodajże facet bezpieczniejszy... bo otłuszczone narządy już nie taki prima sort...

Crash Test
Ten czlowiek wspaniale kontynuowal po J.T. Kirku eksploracje kosmosu od drugiej strony.

Też się dziwię...
eksploracja "od drugiej strony.."? zastanawiam dokąd twe myśli biegną?...

KOSMOS. OSTATECZNA GRANICA. OTO WĘDRÓWKI GWIEZDNEGO OKRĘTU ENTERPRISE, KTÓRY OWE GRANICE EKSPLORUJE OD DUPY STRONY... BY POZNAWAĆ NOWE ŚWIATY I NOWE CYWILIZACJE..
BY DOTRZEĆ TAM, GDZIE DOTĄD NIE BYŁ JESZCZE ŻADEN CZŁOWIEK...
Odetta
Użytkownik
#18 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:26:21 - Edytowany przez: Odetta
I znowu kilka osób opluje monitor..
A Riker niestety bardzo szybko statusiał. I nie chodzi o kwestię brzuszka ale on ogólnie się jakoś wizualnie zrobił taki nieostry. Wygląda zazwyczaj jak człowiek co ma żonę i siedzący tryb zycia i ta zona mu gotuje wielkie obiady Nie wygląda jak zdobywca kosmosu i kobiet
Sh1eldeR
Użytkownik
#19 - Wysłana: 5 Lut 2008 14:01:06
Drogie panie, a co z takim Worfem?

Moze nie jest zbyt przystojny (chociaz? jak na Klingona...?), ale reprezentuje soba i wprowadza w zycie sporo typowo meskich idealow.

I wbrew pozorom to nie jest przyklad tepego zwierzecia wypelnionego testosteronem, szukajacego zaczepki gdzie sie da . Ja mowie o takich cechach Worfa jak honorowosc, prawdomownosc, oddanie, lojalnosc. Rowniez duze mozliwosci obronne .

Do tego trzebaby dodac chyba powsciagliwosc. Worf nie nalezal w koncu do kogos, kto by sie narzucal damom. Nawet nie uwazal za stosowne publiczne wystapienie oficera Gwiezdnej Floty bez ubran (vide slub na Betazed ).

Tak mi to przyszlo do glowy, bo np. dla mnie Worf jest w wielu kategoriach wzorem -- oczywiscie czasami nieco wyidealizowanym i niedoscignionym, ale faceci moga z niego brac przyklad w wielu sprawach IMHO.
Odetta
Użytkownik
#20 - Wysłana: 5 Lut 2008 14:05:13
Worf no w sumie [ale tak pod koniec TNG się wyrobił a w DS9 jeszcze nie dotarłam].. Ma głos taki mrrrrrrr niski <wywraca oczami>
rorq
Użytkownik
#21 - Wysłana: 5 Lut 2008 14:25:23
Odetta
A Riker niestety bardzo szybko statusiał. [ciach] .. Nie wygląda jak zdobywca kosmosu i kobiet
ale wygląda na zdobywce brzuszka! a wzory miał... Kirk... Scotty...

Sh1eldeR
I wbrew pozorom to nie jest przyklad tepego zwierzecia wypelnionego testosteronem, szukajacego zaczepki gdzie sie da
no. tylko że jak spotykali jakies obce statki to go palce świerzbiły do torped i wciąż mówił "Doradzam otwarcie ognia"
no ale fakt, jak na klingona to zdecydowanie zdystansowany. ciekawa postać.

Ja mowie o takich cechach Worfa jak honorowosc, prawdomownosc, oddanie, lojalnosc. Rowniez duze mozliwosci obronne
no i poza ty przyznajmy jednak, że upartość, prostolinijność i autorytaryzm ale umiejętność zawierania kompromisów również Worf (czy tez jak go Lwaxana zwała - Woof) od jakiegos 3 sezonu TNG był coraz ciekawszy i "jego odcinki" były bardzo dobre.

Odetta
Ma głos taki mrrrrrrr niski <wywraca oczami>
taa.. i ma podejście do Spota...
i bogatą mimikę.. Przypomniało mi sie jak zaproponował Troi żeby została jego siostrą przyrodnią, a ona na to że Lwaxana bedzie jego matka. 2 sekundy przerażenia w oczach Worfa - no który Klingon by tak potrafił?
Karo
Użytkownik
#22 - Wysłana: 5 Lut 2008 15:18:13
eee jak dla mnie to jeszcze Tuvok ( tylko cholera żonaty) ale za to jaki wierny ilo oni tam na tym Voyu lecieli ?? a ten twardy żadnej kochanki ani nic i jeszcze miał podejście do dzieci ( znaczy do saruszków co wyglądali jak dzieci ale w sumie co za róznica) i to do nie volkańskich dzieci no świetny materiał na męża

Worf odpada jego wszystkie żony czy matki dzieci stanowczo za krótko żyły to jest facet dla kobiety ze skłonnościami samobójczymi
Jedno tych dwóch panów łączy wywołanie uśmiechu na ich twarzy byłoby wyzwaniem
Domko
Użytkownik
#23 - Wysłana: 5 Lut 2008 15:20:30
No, Drogie Panie, kombinujcie. Miss Star Treka już dawno wybrana, a tutaj nie może zapaść jakaś jednoznaczna decyzja co do Mistera.
Karo
Użytkownik
#24 - Wysłana: 5 Lut 2008 15:28:43
Domko

ale przy No, Drogie Panie, kombinujcie. Miss Star Treka już dawno wybrana, a tutaj nie może zapaść jakaś jednoznaczna decyzja co do Mistera.

ale jak tu kandydatów jakoś brak ?? ja moge co najwyżej negatywnie Kirk nie może być misterem on jest zbyt blondi
Madame Picard
Moderator
#25 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:01:04
Bo w ogóle z tymi facetami w Treku to jest taki problem, że o większości można powiedzieć: może być, ale. Riker, owszem, niczego sobie, zwłaszcza ten uśmiech, ale za gruby i do tego jeszcze ta broda. Worf też by uszedł, ale za ponury. Paris owszem, ale zbyt gówniarzowaty. Bashir niby klasycznie przystojny, ale mdły. I tak dalej, i tak dalej. Tylko Kirk jest idealny .
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#26 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:03:22
A Q ?

Tyle, że chyba dla kobiet o skłonnościach macierzyńskich bo raczej sporo w nim rozpuszczonego bachora.
mr homn
Użytkownik
#27 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:09:13
to moze ja nieskromnie zaproponuje MR HOMNa...

wysoki, przystojny i nie pyskuje... a do tego znakomicie sie sprawdza jako sluga
Karo
Użytkownik
#28 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:20:38
Bashir niby klasycznie przystojny
z której strony ?? ( jakiś taki "niewypierzony" dla mnie)

Madame Picard

Bo w ogóle z tymi facetami w Treku to jest taki problem, że o większości można powiedzieć: może być, ale. Riker, owszem, niczego sobie, zwłaszcza ten uśmiech, ale za gruby i do tego jeszcze ta broda. Worf też by uszedł, ale za ponury. Paris owszem, ale zbyt gówniarzowaty. Bashir niby klasycznie przystojny, ale mdły. I tak dalej, i tak dalej. Tylko Kirk jest idealny .

przecież pisałam że Kirk owszem ale zbyt blondi
Majter
Użytkownik
#29 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:26:28
Data! Zero nadwagi, zmarszczek, tłuszczu (oczywiście w TNG, póżniej jak wiemy nawet charakteryzacja nie mogła ukryć wieku Spinera), wysportowany, uprzejmy. Nic dziwnego, że miał takie powodzenie :]
Madame Picard
Moderator
#30 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:31:11
Moja droga Karo, proszę nie wybrzydzać, bo jak odrzucimy Kirka, to już nikt nie zostanie .

A swoją drogą coś w tym jest, że my kobiety nie możemy się dogadać ze sobą nawet w najprostszych kwestiach .
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Mister Star Treka ;-)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!