USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Miss ,,Star Treka" :)
 Strona:  ««  1  2  ...  22  23  24  25  26  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#691 - Wysłana: 11 Maj 2009 16:44:44
Delta

A poza tym to coś się autorowi pokićkało z tym zdjęciem Topoli ze świata lustrzanego.

dziwisz się, jak zobaczył te cudne momenty....

No i gdzie Troi?

może mężatek nie brali pod uwage

Troi Na mojej liście ma numer 2, ale i tak autor tego pseudo rankingu ma przekichane u mnie i GRU...
Delta
Użytkownik
#692 - Wysłana: 11 Maj 2009 16:59:07
FederacyjneMSZ
dziwisz się, jak zobaczył te cudne momenty....

A co się stało z powiedzeniem: najpierw praca, a potem przyjemność?
Ale nich będzie, że usprawiedliwiony.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#693 - Wysłana: 11 Maj 2009 17:10:13
Delta

A co się stało z powiedzeniem: najpierw praca, a potem przyjemność?

To była tez cześć pracy, bardzo wyczerpująca....

Ale nich będzie, że usprawiedliwiony.

yyy za późno, koledzy już po niego poszli.... Nie można bezkarnie obrażać symbolu Volcana.. <lol>
Eviva
Użytkownik
#694 - Wysłana: 11 Maj 2009 17:49:32
FederacyjneMSZ
Nie można bezkarnie obrażać symbolu Volcana..

Dostanie czapę czy tylko dożywocie? Pytam tak z ciekawości, bronic drania i tak nie będę.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#695 - Wysłana: 11 Maj 2009 21:53:45
Eviva

Zostawiłem to w gestii bezstronnych oficerów GRU, co prawda maja spiczaste uszy, ale...
reyden
Użytkownik
#696 - Wysłana: 11 Maj 2009 22:23:01
@ FederacyjneMSZ

Jak już to gestii bezstronnych oficerów KGB .

GRU to był ( i jest nadal ) wywiad wojskowy ZSRR/Rosji .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#697 - Wysłana: 11 Maj 2009 22:28:57
reyden

zapoznaj się z moim mirrorkiem, zachęcam

Jak już to gestii bezstronnych oficerów KGB .

Plebsu nie wysyłam na ważne misje. GRU ( jak jesteś zorientowany) to elitarny wywiad...
TSan
Użytkownik
#698 - Wysłana: 25 Maj 2010 14:41:13
Zdecydowanie Seven, ślicznie jej w rozpuszczonych włosach
Lucas
Użytkownik
#699 - Wysłana: 3 Lip 2010 21:41:05
D E A N N A!!!

(TSan mnie chyba zamorduje, ale nieważne)
kanna
Użytkownik
#700 - Wysłana: 3 Lip 2010 21:48:49
Lucas

Deanna wygrała nawet była w oficjalnym rankingu Znaczy, pierwszym oficjalnym Potem różne grupy, skupione wokół różnych osób próbowały podważać wyniki pierwszego (jedynego słusznego, ofkors) rankingu..
poczytaj wątek :D
Paradoks
Użytkownik
#701 - Wysłana: 3 Lip 2010 21:54:36
Lucas
kanna

No ale jak się patrzy na Deannę z pierwszych sezonów TNG toż się przecież budzi w człeku żądza mordu! Siedzi to takie przestraszone na tym mostku jakby zatwardzenie miało i tylko jęczy. O, jeszcze te koszmarne kręcone włosy, takie jak w pilocie:
!
Toudi
Użytkownik
#702 - Wysłana: 3 Lip 2010 21:59:18
Najgorsze u Deanna'y była dowolność jej strojów, większość była, bądźmy szczerzy, kiepska. Ale w mundurach prezentowała się naprawdę dobrze.
Paradoks
Użytkownik
#703 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:07:02
Toudi

Toudi:
Najgorsze u Deanna'y była dowolność jej strojów, większość była, bądźmy szczerzy, kiepska. Ale w mundurach prezentowała się naprawdę dobrze.

Ładnie dopełniały walory artystyczne sweterków Wesleya.

Chyba dopiero od momentu jak Jellico kazał jej nosić mundur zacząłem ją lubić. A w filmach kinowych zaczęła wreszcie wyglądać całkiem atrakcyjnie. A mówili, że Jellico taki wredny i żadnego pożytku z niego nie ma.
Jurgen
Moderator
#704 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:12:03
Paradoks:
A w filmach kinowych zaczęła wreszcie wyglądać całkiem atrakcyjnie. A mówili, że Jellico taki wredny i żadnego pożytku z niego nie ma.

O tak tak. Zwłaszcza w tych nowych mundurkach.
kanna
Użytkownik
#705 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:29:03
Paradoks

no niestety, musze się zgodzic, w pierwszych dwóch sezonach jest koszmarna.
Toudi
Użytkownik
#706 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:42:44
kanna:

Podobnie jak i Riker bez brody. Ale dużym plusem Star Treka jest iż to poprawili.
kanna
Użytkownik
#707 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:45:49
Toudi:
Ale dużym plusem Star Treka jest iż to poprawili

Rozwój postaci Moje ulubione
Alucard87
Użytkownik
#708 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:51:42
A mnie się Deanna najbardziej podobała w mundurkach z FC i dalej
Paradoks
Użytkownik
#709 - Wysłana: 3 Lip 2010 22:57:45
kanna:
Moje ulubione

To obce formy energii już spadły z pierwszego miejsca rankingu 10 things kanna loves about Star Trek?
kanna
Użytkownik
#710 - Wysłana: 3 Lip 2010 23:07:45
Paradoks:
obce formy energii już spadły z pierwszego miejsca

... moje ulubione zaraz po obcych formach energii
Eviva
Użytkownik
#711 - Wysłana: 4 Lip 2010 09:19:11
Toudi:
kanna:

Podobnie jak i Riker bez brody.

Riker bez brody był od biedy do przyjęcia, z brodą wygląda jak małpa. A Deanna - nie mam nic do tego, jak wygląda, jest bardzo ładna, natomiast jako postać drażni mnie niczym skrobanie widelcem po szybie.
Lucas
Użytkownik
#712 - Wysłana: 4 Lip 2010 10:02:30
Eviva:
natomiast jako postać drażni mnie niczym skrobanie widelcem po szybie.

Mi ogólnie postać sie podoba, ma ładny wygląd i urok, ale charakter jakiś taki mziamziowaty. Taka trochę sierotka Marysia.
kanna
Użytkownik
#713 - Wysłana: 4 Lip 2010 11:22:07
Lucas:
Taka trochę sierotka Marysia.

odcinek Face of the Enemy polecam Tam swoje inne oblicze pokazuje, bardzo in plus.
Eviva
Użytkownik
#714 - Wysłana: 4 Lip 2010 11:37:22
kanna:
odcinek Face of the Enemy polecam Tam swoje inne oblicze pokazuje, bardzo in plus.

Taa... porwana i ucharakteryzowana bez pytania o zdanie robi po prostu wszystko, by przetrwać. Nie bardzo ma inne wyjście.
kanna
Użytkownik
#715 - Wysłana: 4 Lip 2010 12:33:16 - Edytowany przez: kanna
Eviva

Nieprawda, Troi z pierwszych sezonów by tylko jęczała ;)

Poza tym, skoro w końcu charakter z niej wychodzi, to znaczy, ze gdzies tam był cały czas, tylko okoliczności były niesprzyjające.
Poza tym, zwróć uwagę na zachowanie ludzi w sytuacjach kryzysowych: część się poddaje, część walczy. To cecha osobowości.

I to dojrzewanie Troi ładnie jest pokazane, sezony 1-3 litościwie pominię ;), w odcinku 5x05 Disaster - widac jak się łamie, i przeciwstawia się w końcu Ro (która, generalnie, ma niższy stopień); w 5x12 Violations - walczy z napastnikiem-telepatą; 6x14 Face of the Enemy - sw sytyuacji zagrożenia reaguje adekwatnie, i w emocjonalnym starciu z Romulańską Komandor nie daje sie zastraszyć; i w końcu 7x16 Thine Own Self - gdzie przystepuje do egzaminu na Komnadora (niezaleznie od tego, czy jej sie Komador nalezy, czy nie -widac,że jest gotowa podjąć wyzwanie).
Eviva
Użytkownik
#716 - Wysłana: 4 Lip 2010 12:53:45 - Edytowany przez: Eviva
kanna

Rozwój Troi jest dobrze pokazany w czynach, natomiast generalnie uważam, ze powinni jeszcze zmienić jej tę rzewnie-omdlewającą minę i manierę robienia okrągłych, słodkich oczek przy byle okazji.
Evelin Siv
Użytkownik
#717 - Wysłana: 4 Lip 2010 13:17:13
A ja z Trekowych pań najbardziej lubię Kirę Nerys i Jadzię Dax chyba, że mi się coś odmieni
Sh1eldeR
Użytkownik
#718 - Wysłana: 4 Lip 2010 15:34:58 - Edytowany przez: Sh1eldeR
kanna:
w odcinku 5x05 Disaster - widac jak się łamie, i przeciwstawia się w końcu Ro (która, generalnie, ma niższy stopień);

Bardzo dobry przykład. Rozwój postaci Troi to jedna z ważniejszych rzeczy pokazanych w tym odcinku.

Właśnie o to chodziło, że Troi miała stopień, ale sama nie za bardzo chciała tak naprawdę DOWODZIĆ. Brakowało jej do tego jaj, natomiast miała aż nadmiar współczucia i wyczulenia na możliwe krzywdy innych. Pod koniec na szczęście jaja się znalazły. Dowódca czasami musi podejmować ciężkie decyzje -- nawet skazać kogoś na śmierć, by uratować innych. Dla słodkiej części osobowości Troi było to za dużo. Na szczęście Troi jest inteligentna i ma w sobie wystarczające pokłady twardości, by w miarę trwania serialu jakoś tam się jednak zmienić. Z empatii i słodkości nie zrezygnowała (tę drugą może trochę ograniczyła w nowszych filmach), natomiast nauczyła się pokazywać pazury wtedy gdy jest to niezbędne.

A tak jeszcze a propos wyglądu to moim zdaniem Troi jest jedną z tych kobiet, które dużo lepiej prezentują się "na żywo", a nie na zdjęciu. Choć może to ja mam takie zboczenie, że piękno "statyczne" mniej doceniam niż "dynamiczne".
Madame Picard
Moderator
#719 - Wysłana: 5 Lip 2010 18:41:24
W sumie to wychodzi na to, że moja Rosalinda jest podobna do Troi, zarówno z wyglądu (długie czarne loki), jak i charakteru (też jest miła i słodka). I podobnie jak Troi, może jeszcze wszystkich zaskoczyć. Rosalinda umie pokazać pazurki, jak się tylko pewniej poczuje; ma to po mnie .
Eviva
Użytkownik
#720 - Wysłana: 5 Lip 2010 18:45:25
Madame Picard

No to mam taką nadzieję, bo póki co można nabrać o niej wcale niepochlebnego wyobrażenia.
 Strona:  ««  1  2  ...  22  23  24  25  26  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Miss ,,Star Treka" :)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!