USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Miss ,,Star Treka" :)
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  27  28  29  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Sier 2005 21:32:40
Odpowiedz 
Głosujcie na ulubioną postać kobiecą w uniwersum ST ! Liczy się tak samo charakter danej pani , jak i jej uroda oraz inne czynniki jakie uznacie za stosowane uwzględnić przy Waszej ocenie. Wybór takiej a nie innej postacii trzeba oczywiście uzasadnić... Ja obstawiam Terry Farrell , odtwórczynie roli Jadzi. A Wy ? Swoją drogą nie zdziwie sie jeśli Nika , zrobi podobny plebiscyt na Mistre Uniwers Treka. Mam nadzieje , iż w tamtym temacie zwycięży Picard...
Barusz
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Sier 2005 21:36:00
Odpowiedz 
Należy zacząć od dokładnego oddzielenia aktorek od postaci. Czułki, ciapki, farba czy wszczepy mogą bardzo zmienić daną osobę. Pooadto nie znamy w większości charakterów aktorek - tylko postaci.
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 21 Sier 2005 21:45:04
Odpowiedz 
"Pierwszy" grana przez Majel Barret - pierwszy oficer w latach 60tych!

Oraz Lwaxana Troi - nikt jej chyba charakteru nie odmówi. Jedyna osoba, przed którą drży kpt. Picard!
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 21 Sier 2005 21:46:28
Odpowiedz 
Nie wiem, stawiamy na aktorki, czy postaci?
Slovaak
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Sier 2005 22:41:22
Odpowiedz 
T'Pol bez dwóch zdań, a może jestem zaślepiony... ale co tam
twardy
Użytkownik
#6 - Wysłana: 21 Sier 2005 23:52:24 - Edytowany przez: twardy
Odpowiedz 
T'Pol bez dwóch zdań, a może jestem zaślepiony... ale co tam

popieram
i to T'Pol z 4 sezonu entka ;) mniam mniam

Ano i jeszcze B'Lanna moglaby byc i Siedem tez, ale T'Pol bije je na glowe
Delta
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Sier 2005 00:17:07
Odpowiedz 
Cóż, raczej nie bedę oryginalny , ale mam tu dylemat bo najchętniej zagłosowałbym na J. Dax i T'Pol i nie mogę się zdecydować co do kolejności tych dwóch postaci.
Jednego jestem pewien: drugą vicemiss zostałaby T'Pau (ale ta z Enterprise a nie ta z TOS).
cezary
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Sier 2005 02:32:09
Odpowiedz 
Jadzia i tylko Jadzia.
Topola sie nie umywa. Brak jej prazkow na skorze.
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Sier 2005 10:11:12
Odpowiedz 
Należy zacząć od dokładnego oddzielenia aktorek od postaci

Moze niezbyt precyzyjnie się wyraziłem , chodzi mi właśnie o kobiece postacie i ich image A Jadzi pięknie było w ciapkach...
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Sier 2005 10:13:26
Odpowiedz 
Wogóle nie odnsicie wrażenia , że to Triliki są najpiękniejszymi kobietami we wszechświecie ST ? Sterniczka Enterprise - E - w nowelizacji filmu zwali ja zapewne Perim - też byłą śliczna...
waterhouse
Moderator
#11 - Wysłana: 22 Sier 2005 11:59:20
Odpowiedz 
Ezri Dax
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Sier 2005 12:11:15 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Ezri Dax

Tak jak pisze , Trilki najpiękniejsze są Miło wiedzieć , że moja o nich opinia nie jest odosobniona.
Pah Wraith
Użytkownik
#13 - Wysłana: 22 Sier 2005 12:16:27
Odpowiedz 
Kell Perim dokładnie.
Nika
Użytkownik
#14 - Wysłana: 22 Sier 2005 13:16:44
Odpowiedz 
Ezri Dax

Ja Ezri piękną bym nie nazwała, ale rzecz gustu. Topola to już co innego. Ładna i nawet jak jej odwalało, była pełna klasy i majestatu.
Pah Wraith
Użytkownik
#15 - Wysłana: 22 Sier 2005 13:31:18
Odpowiedz 
gustu

i biustu

Ale serio, czemu nie? IMO laska.
cezary
Użytkownik
#16 - Wysłana: 22 Sier 2005 14:20:37
Odpowiedz 
Wogóle nie odnsicie wrażenia , że to Triliki są najpiękniejszymi kobietami we wszechświecie ST?
Osobiscie stawialbym na polki, ale trillki na pewno sa niedaleko w tyle.
Ezri strasznie niszczyla wizerunek trillek... byla taka nijaka taka.

Ale serio, czemu nie? IMO laska.
W zasadzie co za duzo to niezdrowo, jak na moj gust jest zbyt sztuczna, juz ta cala Sato bardziej mi sie podoba.
twardy
Użytkownik
#17 - Wysłana: 22 Sier 2005 18:02:43
Odpowiedz 
juz ta cala Sato bardziej mi sie podoba.

Nie no bez jaj
Chyba ze kogos kreci jak ktos do niego mowi kocham Cie codziennie w innym jezyku i tak do osranej smierci :P
Alek Roj
Użytkownik
#18 - Wysłana: 22 Sier 2005 18:02:45
Odpowiedz 
A porucznik Ilia? No dobrze, włosów za wiele nie miała... ale była bardzo subtelną kobietą, nie pozbawioną swoistego ciepła... i - mimo wszystko - jakiejś wewnętrznej siły. Szkoda, że nie zdążyła się w pełni wykazać również jako nawigator...
A druga moja kandydatka - to dziwnym zbiegiem okoliczności także porucznik (chyba mam słabość do tego stopnia): oficer łącznościowy Uhura. Za afrykańską urodę, afrykańską tajemniczość i... popis wokalny w odcinku "Charlie X". Również - według mnie - za mało wyeksponowana postać.
Delta
Użytkownik
#19 - Wysłana: 22 Sier 2005 18:43:58
Odpowiedz 
A porucznik Ilia?
Tak przy okazji porucznik Ilia, wiecie że Persis Khambatta-odtwórczyni tej roli, zdobyła koronę Miss Indii (1965r.)?
Barusz
Użytkownik
#20 - Wysłana: 22 Sier 2005 19:43:02
Odpowiedz 
Tak. I ponoć chciało wypupić ubezpieczenie na wypadek gdyby jej włosy nie odrosły. Kobiety...
Pah Wraith
Użytkownik
#21 - Wysłana: 22 Sier 2005 21:10:14
Odpowiedz 
Ezri jest słodka.
sancho666
Użytkownik
#22 - Wysłana: 23 Sier 2005 18:13:10
Odpowiedz 
Waham się pomiędzy Siedem a Ezri Siedem była zdecydowanie najbardziej ponętna, zaś Ezri chyba najbardziej pasuje mi charakterem - chyba trochę moją babę w tym względzie przypomina :P Poza tym zawsze lubiłem takie malutkie Jadzia też była niezła, ale taki trochę babochłop - to pewnie wina Kerzona :P
Picard
Użytkownik
#23 - Wysłana: 24 Sier 2005 20:32:06
Odpowiedz 
Jadzia też była niezła, ale taki trochę babochłop

Ja sobie wypraszam , Jadzia piękna jest !

Mój ranking najcudniejszych kobiecych postacii występujących w Treku :
1. Jadzia Dax - urocza Trilka , nic dodać nic ująć
2. Saavik - nafajniejsza Wolkanak pod wszystkimi słońcami galaktyki
3. 7 z 9 - borgowy urok zawsze działa...
Anonim
Anonimowy
#24 - Wysłana: 25 Paź 2005 22:43:41
Odpowiedz 
7z9 najpiękniejsza i podobał mi się jej charakter, zwłaszcza jej prostolinijność, mówiła to co myślała bez owijania w bawełne
jahrek
Anonimowy
#25 - Wysłana: 25 Paź 2005 23:58:21
Odpowiedz 
2. Saavik - nafajniejsza Wolkanak pod wszystkimi słońcami galaktyki

Ale która Saavik? Bo ta z "dwójki" grana przez Alley to tak, ale ta z dwóch następnych nie bardzo....
Pah Wraith
Użytkownik
#26 - Wysłana: 26 Paź 2005 10:12:48
Odpowiedz 
No nie, mi się bardziej ta z 3 i 4 podobała Taka urocza...
Anonim
Anonimowy
#27 - Wysłana: 26 Paź 2005 10:36:14
Odpowiedz 
Tu chyba jeszcze trzeba rozróżnić, czy wybieramy Miss, czy postać kobiecą która najbardziej nam się podoba, bo to nie musi być jedno i to samo.
Weźmy np. Ezri Dax. Mi się podoba bardzo, bo przez to swoje lekkie "zagubienie" i "zakręcenie" jest najbardziej ludzka i prawdziwa. Do tego urody też jej nie brakuje, przy czym jest to bardziej uroda "dziewczyny z sąsiedztwa", a nie modelki lub aktorki z "Mody na sukces", więc w żadnym konkursie Miss nie miałaby szans. Tutaj szansę miałaby np. T'Pol, na którą oczywiście miło popatrzeć , ale poza tym niczym mnie nie urzekła....
Prawdziwe kobiety nie są istotami doskonałymi. Doskonałe są tylko ich wizerunki kreowane przez media.
Pah Wraith
Użytkownik
#28 - Wysłana: 26 Paź 2005 10:40:16
Odpowiedz 
więc w żadnym konkursie Miss nie miałaby szans.

No, chyba że miss sąsiedztwa

Prawdziwe kobiety nie są istotami doskonałymi. Doskonałe są tylko ich wizerunki kreowane przez media.

Nic dodać, nic ująć. Dziewczyny, pamiętajcie o tym !!!
Picard
Użytkownik
#29 - Wysłana: 26 Paź 2005 11:51:23 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Ale która Saavik? Bo ta z "dwójki" grana przez Alley to tak, ale ta z dwóch następnych nie bardzo....

Chodzi mi oczywiście o tą panią z ,,Gniewu Khan".
Jaszczur
Użytkownik
#30 - Wysłana: 26 Paź 2005 13:57:26
Odpowiedz 
Dla mnie jako fana TNG , najbardziej kobiece wydawały sie Deanna Troi (od początku serialu do konca sezonu siódmego, potem w filmach niestety zbrzydła -pewnie dlatego ze jeszcze bardziej schudła oraz Beverly (ale w siódmym sezonie TNG ) . Podoba mi sie też wiekszośc kobitek z TOS-a, a zwłaszcza Carolyn Palamas. Natomiast co do ,,baby z jajami,, zgadzam sie w zupełnosci z większoscią, ze Lwaxanny Troi nikt nie pobije.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  27  28  29  30  31  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Miss ,,Star Treka" :)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!