USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Borgi i inne cyborgi
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#31 - Wysłana: 17 Sier 2005 23:18:59
Jedno z dwojga: albo część, albo przedłużenie. BTW: co to jest "logiczne przedłużenie"?
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 17 Sier 2005 23:25:26
Oba terminy są dla mnie adekwatne do sytuacji. Różnica jest tu tak nieistotna, że nie będę sobie strzępił języka tłumacząc Ci te zawiłości.
Pah Wraith
Użytkownik
#33 - Wysłana: 26 Sier 2005 14:26:01
- "The Offspring" - Data konstruuje potomstwo, które admiralicja planuje wychować w laboratorium, uznając, że Data nie nadaje się na opiekuna i przewodnika w świecie ludzi,

- "The Most Toys " - handlarz i kolekcjoner unikatów z całej galaktyki, Kivas Fajo, porywa Datę, by uczynić z niego koronny składnik swej kolekcji.

- "The Best of Both Worlds " - wielki powrót Borg!

- "Brothers " - Data poznaje swojego twórcę, doktora Soonga, natykając się jednocześnie na swojego brata, Lore'a

- "Galaxy's Child " - Geordiemu dostaje się wreszcie za nieautoryzowane utworzenie holoprogramu dr. Brahms

- "The Nth Degree " znany i lubiany Reg B. konstruuje łącze z komputerem, dzięki czemu staje się z nim jednością,

-"In Theory " - czy maszyna może pokochać?

- "Conundrum" - nowy pierwszy oficer Picarda okazuje się być androidem,

-"I, Borg " - "ja" kontra "my"

- "A Fistful of Datas " - Data łączy się na sutek wypadku z komputerem Enterprise, tworząc zgarożenie dla statku oraz Worfa, Alexandra i Troi uwięzionych w holodeku,

- "The Quality of Life " dotąd postrzegane jako maszymy, Exocompy najwyraźniej rozwinęły własną świadomość

- "Ship in a Bottle " - powrót Moriarty'ego.

CDN
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 27 Sier 2005 11:07:42
Aby obejrzeć sobie niektóre z tych tworów:
http://www.ex-astris-scientia.org/gallery/androids1.htm
Jaszczur
Użytkownik
#35 - Wysłana: 28 Sier 2005 20:45:14
"Conundrum" - nowy pierwszy oficer Picarda okazuje się być androidem,

Teraz żes dowalił Pah Wraith-radze zebys sobie obejrzał ten odcinek zanim go strescisz. Tam nie ma androida-ten jego niby ,,pierwszy,, to istota żywa, naleząca do słabiej niż Federacja rozwinietej technologicznie rasy Sattaran walczacej z LizjanamI i chcaca wykorzystac Enterprise do zniszczenia tych drugich.
Pah Wraith
Użytkownik
#36 - Wysłana: 28 Sier 2005 21:06:46
Mój błąd - był Satarraninem. Jedna z ostatnich scen pokazuje tegoż "komandora MacDuffa" obrywającego fazerem. Wygląda to tak, jakby to był android. Potem jest to wytłumaczone, ale ja to chyba wyparłem. Dzięki.

PS. Nie streszczam tego czego nie oglądałem
Jaszczur
Użytkownik
#37 - Wysłana: 28 Sier 2005 21:08:26
Rozumiem ;) i mam nadzieje ze sie nie gniewasz-moze zabrzmialo to co napisalem zbyt ostro-jezeli tak to sorki
Pah Wraith
Użytkownik
#38 - Wysłana: 18 Wrz 2005 12:42:03
Lekko kontynuując, muszę przyznać, że Nemesis jednak niesie więcej zaskoczeń niż się spodziewałem. Otóż w odcinku

UWAGA, SPOILER TNG 7 SEZON

TNG 7x10 "Inheritance" "matka" Daty, która sama jest androidem, (co staje sie niestety oczekiwane na pewnym etapie :] ) mówi mu, że Soong skonstruował 3 androidy przed Lorem, a ich matryce sie zdestabilizowały, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Lal. Dodatkowo dowiadujemy się, że Soong nie zarzucił prac po porzuceniu Daty na Omicronie, lecz kontynuował je z nad wyraz dobrym skutkiem.

SPOILER END

Zatem jeden dodatkowy android, w postaci B4, to mniej niż można by się faktycznie spodziewać.
dinotrek
Anonimowy
#39 - Wysłana: 1 Paź 2005 22:11:02
Nemesie
NemesiseNie slyszalem o zadnym Nemesisie.
Domko
Użytkownik
#40 - Wysłana: 2 Paź 2005 11:09:31
10 film Star Trek nosił taki tytuł.
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 28 Lis 2014 13:00:15 - Edytowany przez: Q__
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Borgi i inne cyborgi

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!