USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / ORV a kanon ST
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
resetta
Użytkownik
#31 - Wysłana: 9 Wrz 2019 01:28:20
Odpowiedz 
Wiem jak to widzisz, ale jest roznica wiedziec o behindach i uznawac, ze to ma atmosfere trekowa i mialo byc jego czescia oraz dobrze by pasowalo fabularnie do jakiegos watku lub kanonu, a co innego mieszac to tak jakby naprawde to byla jedna produkcja, jeden swiat, bohaterzy obok siebie stojacy. Ty za bardzo nie uzywasz kompletnie zadnej umownosci i granicy. Czego przykladem jest wlasnie takie mowienie, ze Edek nie mogl slyszec Picarda zamiast mowienie, ze gdyby w tym swiecie istnial nasz Picard albo ich odpowiednik Picarda, to by Edek odniosl sie tak i tak do takiej przemowy. Dla ciebie te rozne seriale sa jednym serialem treka, a dla mnie to za daleko idace. Lubie gdybac i mieszac, ale jasno zaznaczac, ze to gdybanie i rozne zrodla francyzowe aczkolwiek mozliwe, ze pomyslodawcy mieli pierwotnie zrobic z tego pelnego treka.

Status Moclan - mowie o tym, ze nie wiedzieliscie o tym czy sa czescia, czy nie ich Fedracji - odcinek bodajze z inzynierem hetero, gdzie nad tym sie zastanawialiscie - w tym odcinku powiedzieli wam wprost z ekranu o czlonkostwie.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 9 Wrz 2019 17:43:02
Odpowiedz 
resetta

Przecież nie narzucam nikomu takiej optyki, ani - tym bardziej - nie czynię jej częścią oficjalnej polityki kanonicznej Phoenixa. Po prostu bawię się nią, bo mam taką ochotę.
resetta
Użytkownik
#33 - Wysłana: 11 Wrz 2019 02:28:22
Odpowiedz 
Powiedzmy, ze nie narzucasz. Jest to twoj glowny argument, ze jezeli gdzies cos nie odpowiada, zostalo obalone przez uzytkownikow, to ty masz rozwiazanie, ze gdzies w jakims serialu, uniwersum to dziala i na dotatek jest tym samym swiatem co trek. Tak wlasnie to stosujesz w momencie nieoodzielania zupelnego. I wielu tutaj piszacych nie raz ci zareagowalo, ze to wygodnickie i ze robisz z nich w ten sposob idiotow ot tak.
Mowisz, ze nie narzucasz, no to tez nie fochaj sie na mnie i nie mow, ze sie czepiam jezeli ci to wytykam, tez to uznaj za nie narzucanie, ale taki styl bycia w dyskusji. Ja twoj uznaje, ale bede za kazdym razem wlasnie pisac cos w stylu tego ratunku jak bedziesz mi w dyskusji wyciagal ten argument, ze wszystko jest trekiem i to nie przez skojarzenia, ale formalnie w universum.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 11 Wrz 2019 10:04:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

Po pierwsze bądź łaskawa odczepić się w końcu ode mnie i od mojego stylu dyskusji, bo byłaś o to ileś razy proszona (a także dlatego, że wyskakiwanie z nieproszonymi uwagami i ocenami jest zwyczajnie chamskie, chamstwo zaś znacząco obniża frajdę z zabawy jaką ma być dialog tu; oraz na zasadzie czystej wzajemności - przypominam, że niedawno cię broniłem i zachęcałem do pozostania na forum*). Po drugie: nic tu nie obaliłaś (no, chyba, że flaszkę przed ekranem nic i o tym nie wiem), bo nie da się obalić arbitralnie przyjętego założenia (przez analogię do matematyki: aksjomat możesz przyjąć dowolny, obalać da się dopiero hipotezy bazujące na przyjętych aksjomatach).
Wolisz przyjąć inne założenia niż ja i uznałaś za stosowne dać (czy nawet regularnie dawać) temu wyraz - ok. Ale co do reszty - patrz jw. (I to nie jest foch, to jest kategoryczne oczekiwanie.)

* I podtrzymuję te słowa.
resetta
Użytkownik
#35 - Wysłana: 12 Wrz 2019 16:45:47
Odpowiedz 
To ty sie odczep z takimi tekstami. Jak tobie cos nie odpowiada, to wytykasz. Ja rozmawiam normalnie. Bede reagowac na twoje tego typu wtrety w ten sposobm nic ci sie od tego nie dzieje. I napisalam jak to wyglada oraz, ze ci inni to wytkneli. Ja nie robie o to awantury jak inni ci napisali wprost, ale bede pisac, wlasnie, ze o jezu znowu z tym wyskoczyles. Albo rzeczywiscie mozna tutaj rozmwiac swobodnie i o wszystkim, albo to klamstwo.
Jeszcze raz przeczytaj co napisalam i prosze nie dorabiaj sobie do tego innego tonu niz jest, czyli swobodnej wymiany spostrzezen. Dlaczego ty mozesz innym w dyskusji mowic, ze cos tam ci nie udowodnili, czy ze stosuja wykrecanie kota ogonem, a w stosunku do ciebie to jest czepianie sie niby osobiste, chamstwo od razu i nie wiem co jeszcze? I od razu z pozycji focha piszesz.
To ty w tej chwili piszesz z pozycji jakiegos urazonego ego, ze niby czegos tam nie obalilam, a ja napisalam tylko, ze taka metode jak powyzej stosujesz zawsze kiedy jakis uzytkownik ci cos wykazuje, a ty sie nie zgadzasz, wtedy koniec koncow siegasz po to, ze niby wszystko co ogladasz, stworzono jest trekiem. I widze bezsilnosc tych ludzi wtedy i machanie reka.
I nie wiem, co, chcesz teraz zaprzeczac, ze tak nie jest, obrazac sie, ze to widze i o tym powiedzialam, twierdzic, ze masz racje z takim postrzeganiem? Mam to w nosie. Po prostu mowie, ze tak robisz, a ja bede na to reagowac pff, czy moze tobie wolno, a mnie nie?
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 12 Wrz 2019 16:56:56
Odpowiedz 
resetta

Nie, nie z pozycji urażonego ego, a kogoś, kto zasadniczo uznaje podjazdy ad personam za coś b. niesmacznego, a przez ciebie jest atakowany z regularnością, która - gdyby dotyczyła jakiegokolwiek innego użytkownika - dawno skończyłaby się paroma banami czasowymi. Nie jestem przeczulony na swoim tle, więc tych banów nie było, ale jeśli mówię, że czegoś sobie nie życzę, to przyjmij to po prostu do wiadomości i tyle.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 27 Wrz 2019 23:12:54
Odpowiedz 
Echa TNG i DS9 w ORV "Deflectors":
https://www.youtube.com/watch?v=zyBHty10ZLw
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / ORV a kanon ST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!