USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jaki (według was) był najlepszy dowódca/Kapitan w ST?

Autor Wiadomość
Kapitan James Tyberiusz Kirk
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Paź 2012 12:43:40
Archer - Od razu odpada.. zbyt pokojowy, ogólnie niezbyt ciekawy typ człowieka.. lubiłem gościa ale najlepszy nie jest

Kapitan Picart - Świetny kapitan ale niestety pacyfista.. dopiero w ostateczności decyduje sie na pozbawienie kogośżycia.. poza tym.. jest zbyt łagodny.. to świetny dyplomata ale kapitan powinien być wyjownikiem

Kapitan Kirk - Według mnie idealny kapitan i ikona ST... jest świetnym wojownikiem.. po odcinku z Romulanami w TOS widać że nie jest pacyfistą i dyplomata jak Picart.. od razu przystapił do akcji offensywnej gdy Romulanie wkroczyli do strefy neutralnej... ale nie jest też bezlitosnym potworem bo później chciał transportować ocalałych na Enteprise... ogólnie miał uprzedzenia.. w odcinku z Gornem sam przyznał że uważa gady za istoty gorsze... ogólnie miał on lepszy humor.. był to typ Kowboja.. najlepszy z całego ST

Nie mogę ocenić dowódcy stacji w kosmicznej w Deep space bo dopiero zaczynam oglądać (na drugim sezonie jestem) a Voyagera nie oglądałem
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 3 Paź 2012 14:12:55
Aby to nie dubel?
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=1045&page=0#msg30536

Znaczy: udowodnij, że Twój topic różni się zasadniczo od mojego, albo będę skłonny go zamknąć.
Użytkownik
#3 - Wysłana: 3 Paź 2012 15:45:19
Q__ Twój temat mówi o.. chodzi w nim o to jakiego chcielibysmy dowódce... wiele osób wolało by mieć np. Picarta jako kapitana bo jest.. troche pobłażliwy ale wolą np Picarta bo nie stroni od niebezpieczeństw.
Toudi
Użytkownik
#4 - Wysłana: 3 Paź 2012 16:28:39
Kapitan James Tyberiusz Kirk:
Kapitan Picart

Oh Borg, widzisz i nie asymilujesz!

PicarD

Kapitan James Tyberiusz Kirk, bez urazy, ale Q ma rację, to pod którym chciałoby się służyć, wyznacza, tego który byłby najlepszym kapitanem.

Kapitan James Tyberiusz Kirk:
Picar (...) pacyfista

Poważnie, Picard pacyfistą? Na moje oko, to żaden kapitan w TNG nie był pacyfistą. Zresztą już samo służenie w formacji typu Gwiezdna Flota z definicji wyklucza bycie pacyfistą.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 3 Paź 2012 16:42:21
Dobra. Tedy zamykamy.

Zapraszam do wcześniej zlinkowanego tematu, sądzę, że da się w nim roztrząsać także niuanse w stylu "chciałbym służyć pod Shane Vansen z przyczyn oczywistych, ale uważam, że Jean-Luc Picard był bardziej doświadczonym dowódcą" itp.

USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jaki (według was) był najlepszy dowódca/Kapitan w ST?

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!