USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kto nie lubi Kaśki J. ?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
rorq
Użytkownik
#121 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:48:41
Odpowiedz 
tuvok
Z drugiej strony lepiej być pod dowódctwem kobiety, niz meżczyzny. Kobiety są milsze z natury, a wiekszosc męzczyzn to lubi sie znęcac w pracy, niz kobiety.
zastanawiam sie czy wiesz co mówisz...
miałeś/masz takie doswiadczenia?
bo opowieści WSZYSTKICH moich znajomych, którzy mieli przyjemność (?) pracować pod dowództwem kobiety róznią się DIAMETRALNIE od tego, co napisałeś...
Ethno
Użytkownik
#122 - Wysłana: 5 Lut 2008 18:50:15
Odpowiedz 
U mnie tak samo, chociaż jak pracowałem za barem właścicielka była taka pi...... że normalnie szkok
tuvok
Użytkownik
#123 - Wysłana: 5 Lut 2008 18:57:18
Odpowiedz 
Hmmm...
No to ja nie wiem, widocznie mam szczescie, jak narazie i nie trafiłem jeszcze na taką pi..... .

Jak miałem najpierw szefa faceta, a potem pod rząd 2 babki, to oczywiście bardziej milsze okazały sie niz ci faceci.
rorq
Użytkownik
#124 - Wysłana: 5 Lut 2008 20:15:07
Odpowiedz 
tuvok
Jak miałem najpierw szefa faceta, a potem pod rząd 2 babki, to oczywiście bardziej milsze okazały sie niz ci faceci.
bo może ty po prostu przystojny jesteś
Seybr
Użytkownik
#125 - Wysłana: 5 Lut 2008 20:58:15
Odpowiedz 
Pracowałem w jednym klubie, szefowa i szef byli ok. Kiedyś kumpel poprosił mnie bym zagrał w jego klubie. Miał racje co do szefowej. Jedna wielka p.... k....
Ethno
Użytkownik
#126 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:15:58
Odpowiedz 
Tak bywa, ludzie są rożni tylko czemu ja zawsze mam pecha
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 6 Lut 2008 10:28:59
Odpowiedz 
Odetta

Myślę, że aktorka prywatnie może być przeuroczą panią w wieku balzakowskim, natomiast jako Janeway - brrrrr.

Jest to możliwe.

rorq

nie no naumiana tez była mocno bardzo. znajomośc sprzetu i procedur to jej mocna strona

A na mnie czyniła wrażenie żałosnie niekompetentnej...

nawet czasem posiadała cos w rodzaju "almost like humour"...

Almost.

Odetta

o mnie obchodzi co ona umiała skoro była antypatyczna w odbiorze

Mi akurat ta antypatyczność nie przeszkadzałoa... Gorzej było z jej niekompetencją...

Seybr

Mi ona jest obojętna jak większość załogi Voyagera.

Tak. Na wiekszość z nich trudno isę nawe solidnie wkurzyć. Zbyt są bez wyrazu...

tuvok

Według mnie tam Kaśka była fajna, i jako dowódzca i jako kobieta...

Jako dowódca? Jej (jakoś to muszę nazwać) styl dowodzenia zdumiewał... Bynajmniej nie in plus...

Odetta

Wypisz wymaluj Twój imiennik

Który dzięki temu był taaki wolkański.

rorq

bo opowieści WSZYSTKICH moich znajomych, którzy mieli przyjemność (?) pracować pod dowództwem kobiety róznią się DIAMETRALNIE od tego, co napisałeś...

Widać nie starali isę bliżej poznać swoje szefowe.

tuvok

a potem pod rząd 2 babki, to oczywiście bardziej milsze okazały sie niz ci faceci.

rorq

bo może ty po prostu przystojny jesteś

A wtedy szefowe zwykle okazują się miłe.

Ethno

Tak bywa, ludzie są rożni tylko czemu ja zawsze mam pecha

Na kogoś widać musiało paść.
Q__
Moderator
#128 - Wysłana: 3 Lip 2017 09:28:07
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kto nie lubi Kaśki J. ?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!