USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gdyby tak...
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Jo_anka
Użytkownik
#31 - Wysłana: 15 Lut 2011 00:03:37 - Edytowany przez: Jo_anka
Gdyby Cochrane był Czechem, to okazałoby się, że statek warp już od dawna jest gotowy, a 'Zefram Cochrane', to jeszcze jeden pseudonim największego czeskiego wynalazcy i konstruktora: Jára Cimrmana.
MarcinK
Użytkownik
#32 - Wysłana: 15 Lut 2011 17:10:40
Teraz się zastanowiłem porządnie.
Gdyby Cochrane był Polakiem to:
-Wolkanie wylądowali by mu na polu, a sam przywitał by ich kwestią "W**ierdalać".
-Napęd Warp kupiłby by na giełdzie w na lotnisku w Moktym (pod Zamościem) i oczywiście byłby Made In China.
-Następnie oddał by napęd do "Pana Henia" który by go ulepszył.
-W tym czasie na miejscu lądowania Wolkan, Harcerze postawili by krzyż, a gdy Cochrane, zechce go zabrać zlecą się obrońcy krzyża.
-Ostatecznie Cochrane sprzeda patent Niemcom a sam wyjedzie z kasą do Las Vegas.
Jurgen
Moderator
#33 - Wysłana: 15 Lut 2011 17:39:22
RaulC:
Polacy potrafią wiele wymysleć i zbudować, ale nie jest nam dane

Ależ ja o czym innym piszę.
Elaan
Użytkownik
#34 - Wysłana: 15 Lut 2011 17:47:04
RaulC:
Mam pisać dalej?

To może ja coś dopiszę ?

Rudolf Gundlach - w 1934 roku skonstruował czołgowy peryskop odwracalny, który bez zmiany pozycji obejmował pole widzenia o wartości 360 stopni. Wynalazek stosowany do dzisiaj, opatentowano we Francji, wielkiej Brytanii i Szwecji. Plany peryskopu wykradli Niemcy i Rosjanie.
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 30 Wrz 2015 01:32:48 - Edytowany przez: Q__
Animacja Trekyards... Gdyby tak to Picard odkrył Botany Bay i Khana?
http://www.youtube.com/watch?v=xvTK3N5OlmE

Tak, twórcom TrekYards samych dyskusji o statkach najwyraźniej za mało i rozszerzają profil działalności.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gdyby tak...

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!