USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kim jest William Shatner?
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#61 - Wysłana: 2 Maj 2011 16:22:01
Eviva:
A skoro mowa o toporach, to komu w końcu miałyśmy poucinać to i owo?

Najlepiej byłoby odciąć to i owo od razu Łosiowi - byłoby po problemie . Ale jest poza zasięgiem , jaka szkoda !
Eviva
Użytkownik
#62 - Wysłana: 2 Maj 2011 17:36:44
Elaan

A fe, koleżanko! Co on winien, że jest Łosiem?
Elaan
Użytkownik
#63 - Wysłana: 2 Maj 2011 17:48:43
Eviva:
A fe, koleżanko! Co on winien, że jest Łosiem?

Elaan
Użytkownik
#64 - Wysłana: 10 Maj 2011 15:01:02
Znalazłam to przypadkiem .
Może komuś się spodoba ?

http://www.youtube.com/watch?v=HU2ftCitvyQ
mozg_kl2
Użytkownik
#65 - Wysłana: 16 Maj 2011 06:45:08
CBS czyści swoją ramówkę

Stacja CBS anulowała trzy swoje produkcje. Nie jest to żadne zaskoczenie, a wszystkie seriale od jakiegoś czasu były już pewne swojego losu.

W przyszłym sezonie, z nowymi odcinkami nie powróca na stacji CBS komedie: "$#*! My Dad Says" i "Mad Love" oraz dramat "The Defenders".

za hatak.pl
Picard
Użytkownik
#66 - Wysłana: 22 Maj 2011 23:57:09
Eviva

musisz to zobaczy - ewolucja postaci kapitana kirka
http://www.youtube.com/watch?v=czEXZH_HOFo&NR=1
Eviva
Użytkownik
#67 - Wysłana: 20 Lip 2011 09:45:50
Oto, co dostałam dziś mailem - ciekawostka taka:

WilliamShatner.com Newsletter
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

July 20, 2010
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NYC Screening of The Captains!

EVENT:

FREE Outdoor Screening of The Captains, an EPIX Pictures presentation produced and
directed by William Shatner, with an in-person appearance and movie introduction
by the legend himself. The Captains follows William Shatner as he seeks out each
actor who has played a Star Trek captain.
WHEN:

Saturday, July 30th, 2011
Doors open at 7:30PM
Festivities start at sundown
Movie starts about 8:45PM
WHERE:

Intrepid Sea, Air & Space Museum
One Intrepid Square
12th Ave and 46th Street
New York, NY 10036
Bring your own blanket or folding chair. Also, you can bring your own food, snacks,
and non-alcoholic beverages. However, no alcohol is permitted.
WEAR TREKKIE GEAR TO WIN PRIZES:
Grab you phaser (set to stun of course), strap on your best Klingon armor and get
down to the Intrepid Sea, Air & Space Museum on Saturday evening. Everyone in attendance
wearing Star Trek gear has a chance to win:
A commemorative The Captains movie poster to the first 1,000 guests arriving in
costume Limited edition The Captains t-shirts for top costume efforts The chance
to meet and get a photo taken with William Shatner for the night's best dressed
NOTES:
Admission is on a first-come, first-served basis. Seating is limited. Screening
is an outdoor event and as such is subject to adverse weather conditions. Alcohol
is prohibited from being carried into the museum.

Only on EPIX HD!
SHATNERPALOOZA BEGINS THIS THURS!
Epix HD is launching Shatnerpalooza this Thursday with weekend programming of William
Shatner classics from classic TV episodes that he's appeared in to movies to his
two latest projects; Gonzo Ballet and The Captains.
Gonzo Ballet are 6 orginal songs from Bill's Has Been album put to dance by the
Milwaukee Ballet Company.

On Friday Bill's newest project "The Captains" will debut as Bill interviews the
Captains of Star Trek from Avery Brooks to Chris Pine.
Eviva
Użytkownik
#68 - Wysłana: 9 Sier 2011 21:25:09
Bill

Ładne?
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 22 Paź 2011 10:14:00 - Edytowany przez: Eviva
Przydarzyło mi się obejrzeć "Lincz Charlie'go Sheena".
Dotąd nie oglądałam tego typu programów, byłam więc zszokowana ilością wulgarnych słów i wszelkich słownych paskudztw, które leciały z ekranu. Różne osobistości, w tym na przykład Mike Tyson, wyżywały się na sobie nawzajem i na Charlie'm, który siedział i robił dobrą minę do złej gry. Trzeba przyznać, że William Shatner, który też by ł tam obecny, jako jedyny nie powiedział mu nic specjalnie przykrego i nie rzucał mięchem, ale za to pozwolił sobie na dowcip, który mnie dogłębnie zniesmaczył. Pozwólcie, że go nie zacytuję.
Za to rozbawił mnie tekst jednej z aktorek, Kate Welsh bodajże:

- Mówili mi, że William Shatner odszedł. Od razu powiedziałam, że to niemożliwe. On sam nigdy nie odejdzie, jego trzeba wyrzucić!

Biorąc pod uwagę to
http://trekweb.com/articles/2011/10/21/William-Sha tner-Says-if-JJ-Abrams-Were-to-Ask-Him-to-Play-Kir k-Again-He-Would-Certainly-Consider-It.shtml
miała chyba rację.
Elaan
Użytkownik
#70 - Wysłana: 22 Mar 2012 17:38:09
Dziś William Shatner - jedyny i niepowtarzalny prawdziwy kpt. Kirk - kończy 81 lat.
Życzę mu, by w zdrowiu ciała i umysłu lat 137 co najmniej doczekał.
A do tego dorzucam słowa samego Shatnera,

http://www.youtube.com/watch?v=h1CwZgb_iAI&feature =related
Q__
Moderator
#71 - Wysłana: 22 Mar 2012 17:56:15
Elaan

Elaan:
Dziś William Shatner - jedyny i niepowtarzalny prawdziwy kpt. Kirk - kończy 81 lat.

Piękny wiek.
Elaan
Użytkownik
#72 - Wysłana: 22 Mar 2013 19:03:16 - Edytowany przez: Elaan
Minął rok i znów wypada odnotować urodziny - już 82 - pierwszego odtwórcy roli kapitana Kirka.
Do tego dodaję nietypowe zdjęcie.

a
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 23 Mar 2013 07:08:04
Elaan

Rzeczywiście nietypowe. Już nie mieli kiedy go pstryknąć!
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 23 Maj 2013 02:52:15
Zdaniem Roberta J. Sawyera William Shatner jest reżyserem, który powinien nakręcić więcej filmów:
http://sfwriter.com/rmstfive.htm
(Tak, piątka mu się podoba.)
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 23 Maj 2013 07:33:53 - Edytowany przez: Eviva
Q__

Taż kręcił ("... nie tylko kurbla i kierownica." jakby powiedział Gustlik ). Na przykład "Tekwar", według zresztą własnej książki.... Także "Groom Lake", a ostatnio filmy dokumentalne.
Elaan
Użytkownik
#76 - Wysłana: 23 Maj 2013 18:46:24
Eviva

Nie wiem jak Shatnerowi wyszła książka, ale "Tekwar"-serial nie podobał mi się - historyjka była nawet ciekawa, ale Greg Evigan był "drewniany" i trudno było poczuć do niego choć iskrę sympatii.
Mam wrażenie, że Shatner wybrał go raczej ze względu na pewne fizyczne podobieństwo do siebie z lat młodości, licząc na to, że "szelmowski urok" Evigana zaistnieje na ekranie. Niestety, nic takiego się nie stało, a kamera bezlitośnie obnażyła jego niedostatki aktorskie.
Tak dla porównania, fotki obu panów.

a b
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 23 Maj 2013 18:49:00
Elaan

Eee, nie jesteś za surowa dla Grega? Zresztą coś w tym jest, nie wybił sie biedak. Ale serial bardzo mi się podobał.
Elaan
Użytkownik
#78 - Wysłana: 23 Maj 2013 19:25:07
Eviva:
Eee, nie jesteś za surowa dla Grega?

Chyba jednak nie.
Za to sprawdziłam sobie jego filmografię i okazało się, że zaczynał od rólki w serialu "The Six Million Dollar Man". Zabawna ramotka, którą oglądałam po niemiecku.
krzychu
Użytkownik
#79 - Wysłana: 23 Maj 2013 19:38:44
warto to obejrzec tzn TekWar ?
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 23 Maj 2013 19:46:19 - Edytowany przez: Q__
krzychu

Zacznij od pilota (stanowiącego w sumie samodzielny film direct-to-TV). Jeśli Ci się spodoba, oglądaj dalej...

Nawiasem: serial ma swój topic:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=2261
Fraa
Użytkownik
#81 - Wysłana: 22 Mar 2015 13:07:14
Uhm... będzie pewnie nie na temat. Ale cóż - może nie wiem, kim jest William Shatner, wiem natomiast jedno: jest dzisiejszym jubilatem. :D

Kapitan Kirk kończy dziś 84 lata - wszystkiego najlepszego! :D
Eviva
Użytkownik
#82 - Wysłana: 22 Mar 2015 15:23:50
Złożyłam mu życzonka na Twitterze
Eviva
Użytkownik
#83 - Wysłana: 20 Sier 2015 07:12:03 - Edytowany przez: Eviva
J.G. Hertzler (Martok z DS9, kapitan Travis z Axanaru) powiedział o Williamie Shatnerze coś bardzo ciepłego

- Shatner to cudowny człowiek. Ma ponad 80 lat, a wygląda i zachowuje się, jakby był około pięćdziesiątki. Jest zadziwiający. Można siedzieć z nim w pokoju i rozmawiać, a on nagle mówi "O tym nie wiedziałem, opowiedz mi więcej."
Ma w sobie ciekawość świata żywcem wziętą od Kirka. Zwykle starzejac się ludzie tracą zainteresowanie światem. A właśnie ona powoduje, że Bill jest wciąż młody.

Miło przeczytać coś takiego.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 22 Mar 2016 15:24:23 - Edytowany przez: Q__
Eviva
Użytkownik
#85 - Wysłana: 22 Mar 2016 15:49:00
Q__
Ja tam mu życzę kolejnych 85, Kto wie, czy mu się nie uda, choć Chuckiem Norrisem nie jest (jak wiadomo, Chuck Norris dawno umarł, tylko śmierć boi mu się o tym powiedzieć)
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 22 Mar 2017 11:41:57 - Edytowany przez: Q__
Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył: William Shatner skończył 86 lat. ST.com przypomina z tej okazji parę momentów z życia... Kirka:
http://www.startrek.com/article/celebrating-shatne rs-86th-birthday-with-kirks-best-moments
TN też snuje wspominki:
http://www.treknews.net/2017/03/22/happy-birthday- william-shatner-7/

ps. Eviva, gdzie jesteś, jak jesteś potrzebna? Komentować jakieś (około)polityczne bzdury to do nas wpadasz, a o urodzinach swojego idola nie przypomniałaś.
Eviva
Użytkownik
#87 - Wysłana: 23 Mar 2017 16:09:35
Q__:
Eviva, gdzie jesteś, jak jesteś potrzebna?

Padam na pysk po dodatkowych dyżurach w pracy. Faktycznie nie pogratulowałam Billowi urodzin, myślę wszelako, ze to przeżyje. Czy on mi złożył życzenia, przypominam że pod koniec stycznia ?
Q__
Moderator
#88 - Wysłana: 23 Mar 2017 18:22:30
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 26 Maj 2017 22:57:10
Na rynek wchodzi właśnie mowa książka Shatnera "Spirit of the Horse":
http://www.startrek.com/article/shatner-talks-new- book-kirk-more

A poza tym redakcji TrekMovie udało się dopaść oryginalnego odtwórcę roli Kirka na Reddicie:
http://trekmovie.com/2017/05/26/william-shatner-we ighs-in-on-star-trek-discovery-and-canon/

Odpowiedział im co sądzi o tym czy DSC łamie kanon:

"I just love how frazzled some of you get about canon. It’s a show and they are doing a prequel to something that was made 50 years ago. Star Trek was always more about the stories and messaging than the look. If they screw that up; roast em alive and kick em in the you know what! If they don’t; then enjoy it. Kirk out!"

Oraz - co z w/w książką się wiąże - że to on wymyślił sposób śmierci Kirka w GEN, a inspirował się swoim upadkiem z konia, który opisał tak:

"That getting up and falling down, when it came to play the time of Captain Kirk dying I thought “shot in the back, stand up, fall down, stand up, fall down. Struggle to live, and then let go. And then wait for the sequel [laughs]"

I jeszcze wywiad ze Shatnerem promujący "Spirit...", jest w nim o ST i SW:
http://www.youtube.com/watch?v=4Oc_qplmang
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 25 Mar 2018 00:07:54
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kim jest William Shatner?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!