USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jakie stanowisko chcielibyście pełnić na statku Federacji?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
Autor Wiadomość
annami
Użytkownik
#181 - Wysłana: 1 Lip 2015 11:14:26
Odpowiedz 
Elaan:
A ja doszłam do wniosku, że chętnie byłabym kimś w rodzaju skromnej pokładowej kancelistko-archiwistko-historyczki

Mnie też by to w miarę wystarczyło
Elaan
Użytkownik
#182 - Wysłana: 1 Lip 2015 16:49:30
Odpowiedz 
Q__:
O mnie mowa, o mnie... Niżej kapitana nie schodzę...

Zatem, remember, my friend:

https://www.youtube.com/watch?v=pbqF_QcOIxY

annami:
Mnie też by to w miarę wystarczyło

Koniec końców, to przecież na takich cichych, pracowitych członkach załóg - anonimowym personelu - opiera się potęga Gwiezdnej Floty.
To dzięki nim błyszczą oficerowie, którzy dostają do rąk sprawnie działające zabawki.
mozg_kl2
Użytkownik
#183 - Wysłana: 1 Lip 2015 17:04:40
Odpowiedz 
Q__:
Właśnie pokazaliście jak bardzo niekompletna jest w/w ankieta.

Zawsze warto uciekać od schematów.

Q__:
Redshirt, znaczy?

Wroga propaganda. To są prawdziwy odkrywcy, bo oni jako pierwsi staja naprzeciw nieznanego a nie ludzie z okrętów.
annami
Użytkownik
#184 - Wysłana: 1 Lip 2015 21:22:16
Odpowiedz 
Elaan:
To dzięki nim błyszczą oficerowie, którzy dostają do rąk sprawnie działające zabawki.

No właściwie to chyba w przypadku "kancelistko-archiwistko-historyczki" nie bardzo, chyba raczej bazy danych czy co
Q__
Moderator
#185 - Wysłana: 1 Lip 2015 21:42:00
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Wroga propaganda.

Starwarsowa, znaczy?

mozg_kl2:
To są prawdziwy odkrywcy, bo oni jako pierwsi staja naprzeciw nieznanego a nie ludzie z okrętów.

W teorii tak powinno być (w S:1999 nawet było, co b. chwaliłem). W praktyce sam wiesz, że do away team'ów zawsze ładują mostkowych...
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 11 Paź 2015 18:55:29
Odpowiedz 
Taka ankieta...

Major Starfleet Academy Cadets Would Choose Is...

Engineering (28%)
Astrophysics (18%)
Exoarchaelogy (15%)
Xenolinguistics (12%)
Exobiology (9% - 881 votes)
Advanced Theoretical Physics (9% - 875 votes)
Zoology (6%)
Probability Mechanics (4%)

http://www.startrek.com/article/polls-says-major-s tarfleet-academy-cadets-would-choose-is

Przykład Olsona i tego drugiego nieszczęśnika, z Voyagera, którego non-canon zowie Honigsbergiem, jednak nie zniechęca.
Q__
Moderator
#187 - Wysłana: 16 Lip 2017 08:22:27
Odpowiedz 
I kolejna, niemal identyczna:

Division You'd Enter at Starfleet Academy Is...

Command (42%)
Science (27%)
Engineering (16%)
Communication (8%)
Medical (7%)

http://www.startrek.com/article/poll-says-division -youd-enter-at-starfleet-academy-is

Każdy fan nity kapitańskie w plecaku nosi?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jakie stanowisko chcielibyście pełnić na statku Federacji?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!