USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jakie stanowisko chcielibyście pełnić na statku Federacji?
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Evelin Siv
Użytkownik
#1 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:07:07
Odpowiedz 
Na federacyjnym okręcie jest dużo możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pełnienia wymarzonej funkcji. Kim chcielibyście być na takim statku: kapitanem, pierwszym oficerem, operacyjnym, sternikiem (nawigacyjnym), taktycznym, naukowym, szefem ochrony, transportu, medycyny, maszynowni, może jakimś biologiem, itp. czy też po prostu chorążym pełniącym którąś z tych funkcji? Niektórzy nie lubią podejmować odpowiedzialnych decyzji
Ja osobiście chciałabym być sternikiem i obsługiwać konsolę A wy?
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:17:39
Odpowiedz 
Evelin Siv

A ja bym chciała być tym, kim jestem - tyle, że na statku, najlepiej na Enterprise, ma się rozumieć
Evelin Siv
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:20:05
Odpowiedz 
Ale jaką funkcję chciałabyś pełnić na statku? Tak po prostu podróżować jako pasażer?
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:50:24
Odpowiedz 
Evelin Siv

No napisałam, być tym, kim jestem - technikiem z sekcji medycznej. Dla mnie starczy.
Evelin Siv
Użytkownik
#5 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:57:15
Odpowiedz 
aaa, no nie wiedziałam, że nim jesteś to super
Eviva
Użytkownik
#6 - Wysłana: 20 Lut 2010 11:59:55
Odpowiedz 
Evelin Siv

Wiesz, średnio super, ale lubię tę robotę i bardzo chętnie pracowałabym w tym charakterze pod kapitanem Kirkiem.
Evelin Siv
Użytkownik
#7 - Wysłana: 20 Lut 2010 12:03:59
Odpowiedz 
najważniejsze to lubić nawet gdy jest ciężko a na statku pod dowództwem ulubionego kapitana to w ogóle byłoby super
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 20 Lut 2010 12:13:09
Odpowiedz 
Evelin Siv

I pod kierownictwem ukochanego pierwszego oficera i ulubionego, słodkiego doktorka... O tak, to byłoby coś
Evelin Siv
Użytkownik
#9 - Wysłana: 20 Lut 2010 12:23:47
Odpowiedz 
zawsze można sobie to wyobrazić od razu człowiek czuje się lepiej ja sobie wyobrażam, że służę właśnie jako sternik pod dowództwem kapitana Picarda wymarzone stanowisko i wymarzony statek hehe
Madame Picard
Moderator
#10 - Wysłana: 20 Lut 2010 12:27:15 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Ja też chciałabym być tym kim jestem, czyli naukowcem zajmującym się społeczeństwem, a w tym wypadku raczej społeczeństwami. Dowiedzielibyśmy się wtedy, na ile kultury są zdeterminowane czynnikami biologicznymi, a na ile są wytworem własnym społeczeństw, jakie zjawiska muszą w społeczeństwie istnieć, jakie nieznane na Ziemi formy mogą przybierać. Takie badania innych kultur na skalę galaktyczną to by było coś!
Myślę, że wystarczyłby mi stopień porucznika . A statek to chyba Voyager ze względu na sympatyczną atmosferę. Może jakimś cudem udałoby mi się poderwać Vorika .

A "realizować" marzenia zawsze można poprzez nasze RPG .
Evelin Siv
Użytkownik
#11 - Wysłana: 20 Lut 2010 12:32:30
Odpowiedz 
Madame Picard

To rzeczywiście super zajęcie, a już na statku federacyjnym to jak mówisz byłoby coś Mogłabyś się bardzo przyczynić do poznania galaktyki i jej mieszkańców może byś nawet stała się najbardziej znanym socjologiem w Federacji, a ja ktoś oddaje się temu z pasją to bardzo prawdopodobne
Madame Picard
Moderator
#12 - Wysłana: 20 Lut 2010 13:35:15
Odpowiedz 
Evelin Siv:
może byś nawet stała się najbardziej znanym socjologiem w Federacji,

O tak, karierę moją widzę ogromną .
Mav
Użytkownik
#13 - Wysłana: 20 Lut 2010 13:49:14
Odpowiedz 
Pierwszy oficer. Mało robi, nie podejmuje cięzkich decyzji, a ma respek i władze wsród załogi
Seybr
Użytkownik
#14 - Wysłana: 20 Lut 2010 14:44:07
Odpowiedz 
Mi by wystarczyło stanowisko na statku typu 007-defiant. Najpierw strzelaj potem się pytaj, czemu kardazianie nas atakowali ?

Moja praca była by legalna, for mader queen, jednocześnie mógł bym stosować i łapać pewne zasady. Wystarczył by stopień pierwsze oficera u boku kapitana typu Sisko.
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 20 Lut 2010 14:46:05
Odpowiedz 
Hmm... Jak byłem młodszy - w efekcie zaczytania w "Pirxach" i oglądania TNG chciałem być po prostu space cadetem stawiajacym pierwsze kroki w kosmicznej służbie. (Może dlatego sporo wybaczam "jedenastce"?)

A obecnie? Albo scenariusz a'la Marek Tempe z (lemowego, nie trekowego) "Fiaska" czyli relikt dawnej epoki przystosowywany pomału do służby w GF. (Precedensy w postaci takich "reliktów" się trafiały - od Khana i Zeframa C. począwszy. Tyle, ze w/w relikty nie wybierały zwykle pozostania z załogą.)

Albo mieszajacy sie załodzie do wszystkiego przemądrzały admirał , (Wątek b. typowy, nawet Kirk jak został admirałem, tak miał.) Więc właśnie scenariusz a'la Kirk w TMP.
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 20 Lut 2010 14:54:07
Odpowiedz 
Q__

Niżej admirała - to nie do przyjęcia
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 20 Lut 2010 15:07:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Po prostu mało roboty i - sądząc z ekranu - nie trzeba wiele kompetencji .
Evelin Siv
Użytkownik
#18 - Wysłana: 20 Lut 2010 16:06:47
Odpowiedz 
Mav:
Mało robi, nie podejmuje cięzkich decyzji, a ma respek i władze wsród załogi

to dużo przemawia za tą funkcją by się jej podjąć ale musiałbyś wyruszać na trudne wypady zwiadowcze

Q__:
Więc właśnie scenariusz a'la Kirk w TMP

więc tak jak Kirk łamałbyś ciągle regulamin GF aż by cię w końcu zdegradowali do kapitana
Mav
Użytkownik
#19 - Wysłana: 20 Lut 2010 16:27:45
Odpowiedz 
Evelin Siv:
ale musiałbyś wyruszać na trudne wypady zwiadowcze

No odziany tylko w sweter i maly fazer faktycznie miałbym obawy
Evelin Siv
Użytkownik
#20 - Wysłana: 20 Lut 2010 16:38:52
Odpowiedz 
Nie zapominaj o intelekcie i sprawności fizycznej choć siedząc na fotelu to trudno o nią chyba żebyś uprawiał jakiś sport
Mav
Użytkownik
#21 - Wysłana: 20 Lut 2010 17:03:25 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Nie zapominaj o intelekcie i sprawności fizycznej

Intelekt może tak, ale czy oni jakąś szczególną formą fizyczną błyszczeli? Chyba nie

Evelin Siv:
choć siedząc na fotelu to trudno o nią

No na siłowni nigdy nikogo tam nie widziałem

Evelin Siv:
chyba żebyś uprawiał jakiś sport

Pewnie Sport to podstawa. Jako dobrze zbudowany, wysportowany pierwszy oficer miałbym powodzenie wsród kadetek (Zawiało skandalem fe flocie )
Evelin Siv
Użytkownik
#22 - Wysłana: 20 Lut 2010 17:15:11
Odpowiedz 
Mav:
wysportowany pierwszy oficer miałbym powodzenie wsród kadetek

słuchaj Riker to co rusz jakieś pojawiające się na statku kobiety podrywał szczerze mówiąc, aż mi trochę ostatnio zbrzydło oglądanie tego a sport się zawsze jakiś przyda. Pewnie siedziałbyś w holodeku i ćwiczył jaki sport byś chciał?
Mav
Użytkownik
#23 - Wysłana: 20 Lut 2010 19:17:16 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Evelin Siv:
jaki sport byś chciał?

Mając do dyspozycji holodek można by zaszaleć. Skoki ze spadochronu, wspinaczka górska, itd.

Generalnie na pewno siłownia wiadomo Najbardziej rozwijający sport ( choć wielu samą siłownie nie traktuje w kategoriach uprawiania sportu ) do tego bieganie, a żeby kondycje, wydolność jeszcze zdobyć. No i jeszcze do pełni szczęścia sztuki walki najlepiej MMA ( np. Muay Thai + BJJ ) i żaden klingon, żadna misja mi nie straszna, nikt by nie podskoczył
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 20 Lut 2010 22:55:45
Odpowiedz 
Evelin Siv

Evelin Siv:
więc tak jak Kirk łamałbyś ciągle regulamin GF aż by cię w końcu zdegradowali do kapitana

Chyba nie. Godną go energię przejawiam tylko w kontaktach z płcią piękną .
Evelin Siv
Użytkownik
#25 - Wysłana: 21 Lut 2010 09:04:11
Odpowiedz 
Mav
Q__

Widzę, że każdy z was chce mieć w zanadrzu na statku talent do rozmów z płcią piękną
Mav
Użytkownik
#26 - Wysłana: 21 Lut 2010 13:19:01
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Widzę, że każdy z was chce mieć w zanadrzu na statku talent do rozmów z płcią piękną

Bo z życia trzeba czerpać jak najwięcej przyjemności
Evelin Siv
Użytkownik
#27 - Wysłana: 21 Lut 2010 15:24:50
Odpowiedz 
Widzę jakie komu rzeczy sprawiają przyjemność a zaczęło się od stanowisku na statku
Mav
Użytkownik
#28 - Wysłana: 21 Lut 2010 15:40:52
Odpowiedz 
Evelin Siv:
a zaczęło się od stanowisku na statku

Jak dawałoby takie możliwości to dlaczego nie korzystać? Jako pierwszy oficer nieraz brałbym udział w ciężkich zadaniach ryzykując nawet życie, więc trochę radości od tegoż życia też by mi się należało Trzeba wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje dane stanowisko

Evelin Siv:
Widzę jakie komu rzeczy sprawiają przyjemność

Nie ma chyba w tym nic dziwnego
Evelin Siv
Użytkownik
#29 - Wysłana: 21 Lut 2010 19:53:28
Odpowiedz 
Mav:
nieraz brałbym udział w ciężkich zadaniach ryzykując nawet życie, więc trochę radości od tegoż życia też by mi się należało

odwaga i poświęcenie rzecz ważna na tym stanowisku i oby ci ich nie zabrakło ale chyba nie chciałabym służyć pod twoim dowództwem jako sternik (moja wymarzona funkcja) i to na jednym mostku
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 21 Lut 2010 20:08:46
Odpowiedz 
Evelin Siv

Evelin Siv:
ale chyba nie chciałabym służyć pod twoim dowództwem jako sternik (moja wymarzona funkcja) i to na jednym mostku

Bałabyś się powtóki z dziejów duetu Ilia-Decker?
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Jakie stanowisko chcielibyście pełnić na statku Federacji?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!