USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy przezył byś w przyszłości?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#151 - Wysłana: 13 Sty 2014 23:46:23
Odpowiedz 
Przyszłość odpowiednio daleka (znów z Lem.pl):
http://www.bbc.com/future/story/20140105-timeline- of-the-far-future
Daniels ten schemat układał (bo stylistyka podobna)?
Adek
Użytkownik
#152 - Wysłana: 14 Sty 2014 03:27:00 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
TSan:
Co do przeszłości, ja chcialabym znaleźć sie w latach 60-80, ale podróżować po świecie. Tylko pomyślicie! Wszystko dopiero zaczeło sie rozwijać: filmy(pójść na plan TOS-a!)

...i wręczyć wydrukowane rozmówki z tego forum zwłaszcza ostatnich dni jak NIE POWINIEN wyglądać serial trekowy.
Myślę, że uwagi Mozga, Mava i Q na ten temat scenarzyści wzięliby sobie MOCNO do SERCA i dziś oglądalibyśmy seriale pozbawione buraków trekowych oraz obejmujące tysiące szczegółów dotyczących np tego jak powinny wyglądać obce rasy, jak powinien wyglądać przebieg bitew, kto powinien zginąć lub nie. No i ogólnie, że Abramsa powinni zdegradować w przeszłości do co najwyżej oświetleniowca. Bo nie będzie nam tu jakiś Abrams psuł treka. Najlepiej jakby właśnie autorzy tych pomysłów bezpośrednio zainteresowali nimi reżyserów w przeszłości. Za bardzo by to przyszłości nie zmieniło w sumie za wyjątkiem drobnych szczegółów w panteonie czaso-przestrzeni. Bo cóż za różnica czy tam kogoś zagrałaby taka czy inna laska, ten czy inny aktor, itd.
Nikomu nie każę zabić w przeszłości Hitlera czy innego dyktatora. Oni muszą żyć w swoich czasach abyśmy MY mogli żyć teraz. W tym absurdzie niestety jest metoda. Jak udowodnił w Voyu kapitan Braxton A prowadzi do B, B do C a C znów do A! Każde złamanie tego równania może doprowadzić do unicestwienia naszego istnienia.
Ps NIe mogę dziś spać w nocy więc poczytałem sobie stare dzieje z Madame Picard i Deltą w roli głównej. Ech, chciałoby się zaśpiewać :" Gdzie się podziały tamte prywatki...." hahahahahaha Ok Ale już się kładę bo koło 9 ma przyjść technik do kuchenki gazowej i muszę się trochę zdrzemnąć co by jakoś z nim w miarę przytomnie pogadać.
Jo_anka
Użytkownik
#153 - Wysłana: 14 Sty 2014 03:39:26
Odpowiedz 
Adek

Wniosek jest jeden: Treker + Time Machine = totalna zagłada.
Adek
Użytkownik
#154 - Wysłana: 14 Sty 2014 11:04:22 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Jo_anka:

Nie inaczej Jo_anka.

Q__:
Daniels ten schemat układał (bo stylistyka podobna)?

Nie wiadomo w sumie co przyniesie przyszłość, choć pewnie można wyprowadzić jakieś matematyczne scenariusze i równania dotyczące różnych linii czasowych.
pirogronian
Użytkownik
#155 - Wysłana: 14 Sty 2014 11:57:07 - Edytowany przez: pirogronian
Odpowiedz 
Czy przezył byś w przyszłości?

Oczywiście, że tak W przyszłości będzie raj, i wszyscy będą szczęśliwi i żyć wiecznie. Szczegóły w Biblii. Pewnie na tym starym motywie wzorowali się twórcy ST: Insurection, temat stary, jak świat

PS Wszystko też wskazuje na to, że rozwój techniki będzie prężny a sama technologia przyjazna człowiekowi i nad podziw wydajna. Zajawki tego mamy już teraz, tylko starannie ukrywane Wzmiankowałem o tym w tym wątku.
The_D
Użytkownik
#156 - Wysłana: 14 Sty 2014 13:28:46
Odpowiedz 
pirogronian:
W przyszłości będzie raj, i wszyscy będą szczęśliwi i żyć wiecznie. Szczegóły w Biblii.

A jak źle wycyrklujesz zegar w maszynie i trafisz akurat na 4 jeźdźców?
pirogronian
Użytkownik
#157 - Wysłana: 14 Sty 2014 13:29:46
Odpowiedz 
The_D:
A jak źle wycyrklujesz zegar w maszynie i trafisz akurat na 4 jeźdźców?

4 jeźdźcy już są, wiec nie ma obawy
Q__
Moderator
#158 - Wysłana: 14 Sty 2014 16:45:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jo_anka
Adek

Jo_anka:

A Doctor z DW, cholera, bardzo patrzy na Trekera <panic mode> .

pirogronian

pirogronian:
4 jeźdźcy już są

Ano są, w empikach:
http://ksiazki.onet.pl/recenzje/recenzja-czterej-j ezdzcy-apokalipsy-michael-mendheim-i-simon-bisley/ d1lxd
pirogronian
Użytkownik
#159 - Wysłana: 14 Sty 2014 22:23:02
Odpowiedz 
Q__:
Ano są, w empikach:

Ano ano

Poważniej - to, co przedstawiają 4 jeźdźcy (a dokładniej 3, bo pierwszy jest pozytywny), już ma miejsce i to zobaczy każdy, kto się rozejrzy: zwiększona bez precedensu skala wojen, głodu, a co za tym idzie - chorób i śmierci. Wszystko to ze spektakularnym początkiem w I Wojnie Światowej.

BTW jeźdźcy apokalipsy wojowali już w czasach starożytnych. Pisałem o tym w ww wątku. Można się samemu przekonać googlując "atomowe wojny starożytnych". Także nie jest tak źle, ja bym z chęcią się przeleciał w przyszłość i tam został.
Q__
Moderator
#160 - Wysłana: 12 Mar 2014 12:33:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
pirogronian

pirogronian:
ja bym z chęcią się przeleciał w przyszłość i tam został.

Byle nie wygladała jak w filmie "WALL-E":
http://www.youtube.com/watch?v=h1BQPV-iCkU
(Skądinąd, mimo pozorów kina dziecięcego, jednej z najlepszych produkcji SF ostatnich lat*.)

* warto przypomnieć ją recenzją:
http://www.rogerebert.com/reviews/wall-e-2008
Q__
Moderator
#161 - Wysłana: 15 Gru 2018 23:56:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
O Trekowej wizji przyszłości stworzonej na potrzeby Phase 2/TMP przez Johna Povilla i - pracującego dla NASA - Jesco von Puttkamera, którą odziedziczyło TNG:
http://forgottentrek.com/visions-of-the-future/

Twórcy DSC, czytaliście? (Twórcy ORV chyba czytali...)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy przezył byś w przyszłości?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!