USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Teoria spisku
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#61 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:37:42
a czemu od razu wydajesz takie wyroki. Relacje między volcanami i ziemianami to najbardziej zaniedbany fragment sagi ST.i to się tyczy każdej płaszczyzny, nie tylko tej pięknej...

A od czego są fani, można wymyślać, pisać, skreślać co napisaliśmy i pisac od nowa!
Eviva
Użytkownik
#62 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:40:43
Dragon

Już Ty mnie nie podpuszczaj, bo jak zacznę hulać, to sam Mistrz Roddenberry ubłaga Belzebuba o przepustke z piekła, żeby mi łeb ukręcić.
Dragon
Użytkownik
#63 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:42:52
Eviva

Tylu partaczy chodzi żywych po świecie, czego się boisz?
Eviva
Użytkownik
#64 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:44:08
Dragon

Bo się Mistrzowi nie narazili (jak dotąd).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#65 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:44:18 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Eviva

ubłaga Belzebuba o przepustke z piekła, żeby mi łeb ukręcić.

on ma zlecenie na panów B&B i na tych szczęsliwców co kręcą 11 i (ostatnią) część treka
Eviva
Użytkownik
#66 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:47:19
FederacyjneMSZ

11 i (ostatnią) część treka

A o ile zakład, że choć to 11, to wcale nie będzie ostatnia? Ja też mam teorię spiskową: ktoś chce zniszczyć trekowe uniwersum i dlatego za kręcenie kolejnych seriali/filmów wzięli się specjaliści od bubli.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#67 - Wysłana: 10 Lip 2008 21:49:26
Eviva

A o ile zakład, że choć to 11

ok jak wygram to.......... ( reszte dogadamy na mailu)

też mam teorię spiskową: ktoś chce zniszczyć trekowe uniwersum i dlatego za kręcenie kolejnych seriali/filmów wzięli się specjaliści od bubli

ale to wiadomo Romulański wywiad ma wszędzie swoich ludzi , jak patrze na forum to paru też się znajdzie
Madame Picard
Moderator
#68 - Wysłana: 10 Lip 2008 22:36:40
Eviva

Jest juz u mnie potomek T'Pol, może trafić się i pociecha Kirka, strzygąca przyjaźnie uszami.
No nie wiem, czy to dobry pomysł. W tym dziele to już każda niemal postać to potomek kogoś znanego i to się robi trochę głupie, bo w Federacji są miliardy istot, a wszystkie postaci są z kilku raptem rodzin i to zaczyna przypominać kiepską telenowelę... z tymi odnajdywanymi dziećmi, "przypadkowymi" spotkaniami dawnych kochanków itd...

FederacyjneMSZ

w tym temacie będzie Mnie potrzebny socjolog więc bez Madame Picard sie nie obejdzie.
Do usług .
Dragon
Użytkownik
#69 - Wysłana: 10 Lip 2008 22:39:06
Madame Picard
A jak zawsze jestem inny i przodkiem mojego pupilka jest TOSowy redshirt.
Madame Picard
Moderator
#70 - Wysłana: 10 Lip 2008 22:44:26
Ja odnoszę wrażenie, że Mona jest jedyną osobą na Von Braunie 2, która nie ma przodków służących we Flocie.
Dragon
Użytkownik
#71 - Wysłana: 10 Lip 2008 22:46:03
Madame Picard
Może więc rozpocząć nowa (świecką) tradycje, wśród rodziny.
Madame Picard
Moderator
#72 - Wysłana: 10 Lip 2008 22:50:21
Dragon

No niby tak. Choć dziecko Mony będzie już miało sławnych przodków z Floty .
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 11 Lip 2008 07:07:40
Madame Picard

Dobra, dobra, o tym potomku to była tylko luźna uwaga. Poza tym to logiczne - właśnie potomków ciągnie w ślady rodziców. Szukają ich ścieżek, a że te ścieżki się krzyżują...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#74 - Wysłana: 11 Lip 2008 09:28:25
Eviva

I tak w konsekwencji powstaje grupa trzymająca władze, która zawładnie federacją nepotyzm jak się patrzy
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 11 Lip 2008 09:53:17 - Edytowany przez: Eviva
FederacyjneMSZ

Teraz to palnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#76 - Wysłana: 11 Lip 2008 09:58:31
Eviva

a w którym miejscu się myle ??
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 11 Lip 2008 11:54:51
FederacyjneMSZ

A w którym miejscu się NIE mylisz? (i wracajmy na właściwy temat, bo Q nas zaraz obtańcuje jak się patrzy).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#78 - Wysłana: 11 Lip 2008 12:15:15
Eviva

droga towarzyszko ale my nadal piszemy o spiskach więc chyba nasz towarzysz Q_ nie obtańcuje ( różnie to bywa) , spisków w Fedracji i po za nią pod dostatkiem
Eviva
Użytkownik
#79 - Wysłana: 11 Lip 2008 12:23:39
FederacyjneMSZ

Towarzyszu Matias, Towarzysz Q dzieli swe dni na takie, gdy potrzeba mu niewielkiego jedynie pretekstu, by kogoś opieprzyć na perłowo ze szlaczkiem - i na takie, gdy zgoła pretekstu nie potrzebuje. Takie jego zbójnickie prawo. Trzeba położyć spiczaste uszka po sobie i grzecznie wracać do tematu.
EnterpriseJ
Użytkownik
#80 - Wysłana: 1 Lut 2009 19:34:17
FederacyjneMSZ

Na poprzedniej stronie tematu wysunołeś teorię,że T'Pol to romulańska agentka.Dzisiaj tak sobie przeglądałem MA i trafiłem na to:
In a potential season five episode, writer/producer Mike Sussman hoped to have T'Pol finally meet her father, and reveal to the audience that he was in fact a Romulan agent who had posed as a Vulcan officer prior to faking his own death. The suggestion that T'Pol was half-Romulan would have shed light on her affinity for humans as well as her interest in experimenting with emotions.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#81 - Wysłana: 1 Lut 2009 20:34:30 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
EnterpriseJ

Kiedyś w czasie dysputy o naszej Pani Subcomander, palnąłem chyba taką herezje, , ale po jakimś czasie znalazłem na angielskiej Memorce ten własnie przytoczony przez Ciebie fragment i się uśmiechnęłem, zdałem sobie wtedy sprawę że mogłem współtworzyć 5 serie właśnie, gdyby był ten 5 sezon eh....
Eviva
Użytkownik
#82 - Wysłana: 1 Lut 2009 20:59:38
FederacyjneMSZ

Gdyby to ode mnie zależało, to byłby i piąty, i dziesiąty też.
Ech, życie...
EnterpriseJ
Użytkownik
#83 - Wysłana: 2 Lut 2009 07:59:26
FederacyjneMSZ

Mam podejrzanego,który mógł być ojcem T'Pol(jedyny problem to to,że w odc. Kir'Shara został wysłany przez V'Las'a żeby zabić Archera,T'Pau i T'pol,którzy nieśli Kir'shara'e).Sądzę,że może być podejrzanym ze względu na to,że jest romulańskim agentem i pracował dla V'Las'a.
Talok
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 11 Kwi 2014 15:31:33 - Edytowany przez: Q__
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Teoria spisku

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!