USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Hot kisses
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#31 - Wysłana: 15 Kwi 2008 21:02:28
Wyjątkowo nielogiczna uwaga jak na kogoś, kto nie może ujrzeć swego interlokutora.

Z tego, co pamiętam, zmiana wyglądu przy poziomie zaawansowania medycznego Federacji nie powinna stanowić problemu. Ja akurat oceniam po pańskich wypowiedziach, panie Spohkh.
Spohkh
Użytkownik
#32 - Wysłana: 15 Kwi 2008 21:08:08
zmiana wyglądu
Zapewne tak, o ile ktoś ma emocjonalną potrzebę zmiany tego, jak wygląda. Mnie jest dobrze z tym, co mam. Wogóle ta dyskusja robi się coraz bardziej jałowa i coraz bardziej przypomina konkurs wycieczek osobistych. Mam prośbę do Evivy, żeby rozwazniej dobierała sobie rozmówców.

A tak przy okazji, nawiązując do postu otwierającego - w oryginale scenariusza to Spock miał pocałować Uhurę, ale William Shatner zaprotestował i uzyskał ten honor na zasadzie przywilejów dowódczych. Jesli wolno mi to skomentować (bo tu chyba nie wszystkim wszystko wolno) to jednak Uhura jest znacznie estetyczniejsza niż siostra Chapel, która na m,nie sprawia wrażenie istoty zanurzonej w roztworze odbarwiającym.
Eviva
Użytkownik
#33 - Wysłana: 16 Kwi 2008 08:54:10
siostra Chapel

Siostra Chapel zachowała się podczas tej pamiętnej sceny niczym głupia gęś. Zamiast korzystać, ile wlezie, skoro już miała niepowtarzalną okazję, wyraziła się, cytuję:
"Zawsze chciałam być blisko pana, a teraz wszystko, czego pragnę, to odczołgać się i umrzeć."
Miałam ochotę ją kopnąć. Gdybym to JA była na jej miejscu, to zapewniam, Mr Spock dowiedziałby się, chciał czy nie chciał, co to prawdziwie gorący pocałunek. Jego usta nigdy by tego nie zapomniały.
Domko
Użytkownik
#34 - Wysłana: 16 Kwi 2008 08:58:05
Choć pewnie potem uznałby to za nielogiczne i usunął w niebyt swej przepastnej pamięci.
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 16 Kwi 2008 08:59:23
Zapewniam Cię - choćby poddał się głębokiej hibernacji, nie zdołałby zapomnieć.
Domko
Użytkownik
#36 - Wysłana: 16 Kwi 2008 09:09:09
Ale pewnie by udawał, że nie pamięta. Wolkanie mają talent do udawania różnych rzeczy związanych z emocjami. Udają np. że ich nie mają.
Madame Picard
Moderator
#37 - Wysłana: 16 Kwi 2008 09:40:37
Oba te pocałunki: Kirka z Uhurą i Spocka z Chapel były dziwne, oba zarazem stanowiły najlepsze sceny w tym durnym odcinku, a może i jedne z najlepszych w całym TOS-ie. Scena Kirka z Uhurą pokazywała chyba po raz jedyny więź, jaka ich łączy: zaufanie, przyjaźń, wzajemny szacunek i oddanie. Paradoksalnie była to jedna z niewielu scen Kirka z kobietami, w której nie było niemal w ogóle erotyzmu. Natomiast scena Spocka z Chapel była cokolwiek przerażająca. Widać było, że oboje są umęczeni i przestraszeni. Ja akurat nie dziwię się Chapel, że nie miała ochoty na figle. Bała się całej sytuacji, ale pewnie jeszcze bardziej bała się o Spocka.
Eviva
Użytkownik
#38 - Wysłana: 16 Kwi 2008 14:06:10 - Edytowany przez: Eviva
Umęczony i przestraszony? No to osłodziłabym mu gorzkie chwile. Z dziką rozkoszą. Ach, Boże...
Spohkh
Użytkownik
#39 - Wysłana: 20 Kwi 2008 14:14:50
Uwaga, zaczynam doświadczać ludzkich emocji. Konkretnie zazdrości. Co ma w sobie Leonard Nimoy? Zajrzałem do internetu - takich napalonych na niego było pół Ameryki.
maris
Użytkownik
#40 - Wysłana: 21 Kwi 2008 12:05:17
pytasz o Nimoya czy o Spocka?? ja np. do Nimoya nic nie mam, ale Spock^^... xP
Spohkh
Użytkownik
#41 - Wysłana: 24 Kwi 2008 18:31:52
Nic do niego nie masz? A słyszałaś, jak śpiewa? To przede wszystkim nie aktor, a poeta i muzyk, i postaci Spocka użyczył, całkiem wbrew zamierzeniom, cech wcale niewolkańskich.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Hot kisses

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!