USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  25  26  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#181 - Wysłana: 7 Lip 2008 17:23:31
Eviva

Shatner i Nimoy sa nie do pokonania
I nawet nie o to chodzi, że tak fantastycznie zagrali, bo ich aktorstwo, zwłaszcza Shatnera, pozostawiało wiele do życzenia, ale że są po prostu zrośnięci z tymi postaciami, że nikt, nawet bóg aktorstwa, nie zagra już tych postaci w sposób zadowalający.

Może klata młodego Kirka będzie choć w połowie tak fascynujaca...
Może . Ale - jak powyżej - nie będzie klatą Shatnera, co ją praktycznie dyskwalifikuje .
Vanja
Użytkownik
#182 - Wysłana: 7 Lip 2008 17:40:38
Madame Picard

Cokolwiek i jakkolwiek zagrają, i tak mają w plecy, bo nie będą Shatnerem i Nimoyem.

są po prostu zrośnięci z tymi postaciami, że nikt, nawet bóg aktorstwa, nie zagra już tych postaci w sposób zadowalający.

Ciężkie zadanie mają- zagrać nie tylko dobrze i na tyle podobnie żeby nie było że zmiana za drastyczna ale tez nie za podobnie żeby nie było że kalka... A do tego jeszcze wytrzymać nieustanne porównania.
Wydaje mi się że cokolwiek teraz nakręcą to i tak nie będzie dość dobre. Im dłużej się na coś czeka tym większe oczekiwania, wyobrażenia i obawiam się że to co dostaniemy nie sprosta naszym oczekiwaniom.
I rozczaruje nas Quinto-bo nie jest Nimoyem, ST XI - bo nie będzie takie jak <tu wstaw swój ulubiony film>, a ew. nowy serial- bo nie będzie tak dobry jak <a tu ulubiony serial>...

Q__

Powiedz mi tylko, dlaczego brzmi to tak podobnie do B5 i DS9, że nawet nie chce mi się wyobrażac sobie tak wtórnego serialu?

A sądzisz że da się stworzyć coś całkiem nowego, czego jeszcze w ST nie było?

[ale mnie pesymizm naszedł, mam nadzieję że sie mylę]
Q__
Moderator
#183 - Wysłana: 7 Lip 2008 18:01:29
Vanja

A sądzisz że da się stworzyć coś całkiem nowego, czego jeszcze w ST nie było?

Jeśli się nie da to - powiem brutalnie - nie wiem jaki jest sens kręcenia nowych Treków.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#184 - Wysłana: 7 Lip 2008 18:34:53
Q__

Jeśli się nie da to - powiem brutalnie - nie wiem jaki jest sens kręcenia nowych Treków

i wracam do punktu wyjścia
Eviva
Użytkownik
#185 - Wysłana: 7 Lip 2008 18:39:32
Q__
Vanja

Aż przyjdzie taki, co to nie wie, że się nie da...
Ja myślę, że dałoby się jeszcze sporo, niekoniecznie coś całkiem nowego, ale, powiedzmy, w nowym naswietleniu. na przykład właśnie to - lata młodzieńcze. Problem w tym, że niebezpiecznie łatwo jest skopać ten temat. Obym była złym prorokiem, ale i ja mam dziwne wrażenie, że to jednak będzie gwóźdź do trumny.

Madame Picard
nie będzie klatą Shatnera

Shatner ma coś w sobie. Obejrzałam na YouTube kawałek 'T.J. Hookera" i teraz żyję, by doczekać emisji tego starocia. Nawet starszy i bez obcisłego dresu drań jest seksowny. I zresztą - za mundurem panny sznurem. A ja jestem panną (przynajmniej byłam, kiedy ostatnio sprawdzałam).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#186 - Wysłana: 7 Lip 2008 18:55:05
Eviva

Obym była złym prorokiem, ale i ja mam dziwne wrażenie, że to jednak będzie gwóźdź do trumny.

ś.p Star trek zmarł smiercią tragiczną (grudzień 2008)
Eviva
Użytkownik
#187 - Wysłana: 7 Lip 2008 18:58:21
FederacyjneMSZ

Bodaj Ci język zarościał, jak powiedział Kmicic. Ale i tak data się nie zgadza, bo to będzie maj 2009. Egzekucja odroczona o pół roku - dobre i to.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:02:24
Eviva

IMHO licząc na to zatrudnili Abramsa.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#189 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:03:16
Eviva

Bodaj Ci język zarościał,

dzięki

maj 2009

agonia bedzie trwała dłużej
Eviva
Użytkownik
#190 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:06:20
Q__

No cóż, dajmy facetowi szansę. IMO ten jego wyrób czekoladopodobny i tak będzie miał oglądalność, bo starzy fani i nowi fani rzuca się masowo do kin, chociaż po to, by wiedzieć, na co mają narzekać. Drugi raz pójdą też, by powyłapywać wszystkie buraki, a trzeci raz, by sprawdzić, czy czegoś nie zapomnieli. W tym czasie wytwórnia dojdzie do wniosku, ze, cholera, znów sukces i wypuści sequel. Co nieprawdopodobny scenariusz rozwoju wypadków? Wystarczą nam zresztą chyba wypadki, po co ich rozwijać?
Vanja
Użytkownik
#191 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:06:38
Eviva

Obym była złym prorokiem, ale i ja mam dziwne wrażenie, że to jednak będzie gwóźdź do trumny.

Obawiam się że będzie bo jeżeli film będzie miał się podobać fanom to się pewnie nie sprzeda na tyle dobrze żeby wytwórni się opłacił (i następnych nie będzie), a jeżeli będzie się miał sprzedać dobrze to pewnie fanom się nie spodoba i nawet ST w tytule ich nie przekona.

obyś miała rację

Q__

Jeśli się nie da to - powiem brutalnie - nie wiem jaki jest sens kręcenia nowych Treków

nie, nie będę brutalna i nie powiem że kasa
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#192 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:10:17
Czyżby Romulanie cofneli sie w czasie i zniszczyli Star Treka ?? tal Shiar robi swoje
Q__
Moderator
#193 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:11:02
Vanja

nie, nie będę brutalna i nie powiem że kasa

Rzecz w tym, że na tandecie zarobić nie jest jednak aż tak łatwo...
Vanja
Użytkownik
#194 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:15:08
FederacyjneMSZ

Czyżby Romulanie cofneli sie w czasie i zniszczyli Star Treka ?? tal Shiar robi swoje

Trochę (jakieś 40 lat) się spóźnili

Q__

Rzecz w tym, że na tandecie zarobić nie jest jednak aż tak łatwo...

Powszechny zalew tandety każe mi jednak wątpić w Twoje słowa...
Eviva
Użytkownik
#195 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:17:05
FederacyjneMSZ

Jak tak, to czeka ich Tal-Shaya, i to z niczyjej innej, a z mojej ręki. No, przynajmniej przywódców.

Q__
Rzecz w tym, że na tandecie zarobić nie jest jednak aż tak łatwo.

Ty chyba nie wiesz, ile zarabiaja twórcy telenowel.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#196 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:19:30
Moim skromnym zdaniem Trek powinien mieć przerwe 10 - 15 lat, niech za to sie wezmą następne pokolenia tak jak TOS i tNG, naraz DS9, VOYAGER I ENTEK zmuliła cała serie i ludzie mjaą dość uszatuch i bladych
Vanja
Użytkownik
#197 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:36:59
FederacyjneMSZ

Moim skromnym zdaniem Trek powinien mieć przerwe 10 - 15 lat, niech za to sie wezmą następne pokolenia

I będzie TNNG (The next next generation)?
A tak poważnie to by nie zaszkodziło, niech sobie trochę temat ST odpocznie. Za kilka lat weźmie się za niego ktoś nowy, z nową wizją i pomysłem (oby) to może powstanie coś lepszego niż robiony moim zdaniem na siłę ENT?
Eviva
Użytkownik
#198 - Wysłana: 7 Lip 2008 19:59:18
Tylko że my przez ten czas stracimy percepcję zjawiska. Jestem przeciw!
Q__
Moderator
#199 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:12:17
Vanja

Powszechny zalew tandety każe mi jednak wątpić w Twoje słowa...

Niedługo się to przeje. Już się przejada.
Vanja
Użytkownik
#200 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:19:29
Eviva

Tylko że my przez ten czas stracimy percepcję zjawiska.

Nie wiem co gorsze, stracić percepcję czy zniechęcić się w ogóle do oglądania po n-tym gniocie...

Q__

Jedna tandeta upadnie, pojawi się nowa.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#201 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:42:09 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Vanja

I będzie TNNG (The next next generation)?

tak z Romulańskim kapitanem i klingońskim pierwszym, nielicząc kardazjańskiego w maszynowni, borga w ambulatorium, i gatunku 8742 jako szefa ochrony i bedziemy się zastanawiac jak dotrzeć do nastęnej galaktyki
Eviva
Użytkownik
#202 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:42:31
Vanja
Nie wiem co gorsze, stracić percepcję czy zniechęcić się w ogóle do oglądania po n-tym gniocie...

Prawdziwy trekker się nie zniechęci!

Q__

A o ile zakład, że się jednak NIE przeje?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#203 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:44:58
Eviva

Prawdziwy trekker się nie zniechęci!

ilu ich jest ( nie licząc nas) ??
Madame Picard
Moderator
#204 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:50:13
Eviva

Nawet starszy i bez obcisłego dresu drań jest seksowny. I zresztą - za mundurem panny sznurem.
Niejedna mężatka i niejedna wdowa za (młodym!) Shatnerem polecieć gotowa (też) .
Shatner długo był bardzo seksowny. Ale cóż, nic nie trwa wiecznie na tym padole łez, uroda Shatnera też nie .

fani i nowi fani rzuca się masowo do kin, chociaż po to, by wiedzieć, na co mają narzekać. Drugi raz pójdą też, by powyłapywać wszystkie buraki, a trzeci raz, by sprawdzić, czy czegoś nie zapomnieli.
A potem kupią DVD, żeby sprawdzić, czy na pewno wyłapali wszystkie buraki.

FederacyjneMSZ

ś.p Star trek zmarł smiercią tragiczną (grudzień 2008)
Raczej ze starości i wyczerpania.

Vanja

Jedna tandeta upadnie, pojawi się nowa.
Ale już bez znaku Star Trek na okładce .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#205 - Wysłana: 7 Lip 2008 20:52:39
Ja czekam na Gre Star Trek Supremacy, tam przynajmniej ja będe reżyserem
Vanja
Użytkownik
#206 - Wysłana: 7 Lip 2008 22:01:28
Madame Picard

Ale już bez znaku Star Trek na okładce
Ale tylko przez dwa pierwsze sezony

FederacyjneMSZ

borga w ambulatorium,
Już to widzę:"Twoje dolegliwości są nieistotne. Zostaniesz zasymilowany"

bedziemy się zastanawiac jak dotrzeć do nastęnej galaktyki

albo jak wrócić do naszej...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#207 - Wysłana: 7 Lip 2008 23:53:18
Vanja

Ale tylko przez dwa pierwsze sezony

entek wiecznie żyw

Już to widzę:"Twoje dolegliwości są nieistotne. Zostaniesz zasymilowany"

To powinna byc dewiza NFZ i kolektywy o nazwie Ministerswo Zdrowia:0
Q__
Moderator
#208 - Wysłana: 8 Lip 2008 02:04:26
Eviva

A o ile zakład, że się jednak NIE przeje?

Sądzisz, że widowania długo wytrzyma zalew tandety, której twórcy nawet nie usiłują udawać, ze maja coś do powiedzenia?
Jo_anka
Użytkownik
#209 - Wysłana: 8 Lip 2008 03:15:04
Q__

No cóż, dajmy facetowi szansę. IMO ten jego wyrób czekoladopodobny i tak będzie miał oglądalność, bo starzy fani i nowi fani rzuca się masowo do kin, chociaż po to, by wiedzieć, na co mają narzekać. Drugi raz pójdą też, by powyłapywać wszystkie buraki, a trzeci raz, by sprawdzić, czy czegoś nie zapomnieli. W tym czasie wytwórnia dojdzie do wniosku, ze, cholera, znów sukces i wypuści sequel. Co nieprawdopodobny scenariusz rozwoju wypadków? Wystarczą nam zresztą chyba wypadki, po co ich rozwijać?

Eviva

Fantastyczny komentarz, dawno się tak nie uśmiałam!
Q__
Moderator
#210 - Wysłana: 8 Lip 2008 04:47:51
Jo_anka

Fantastyczny komentarz, dawno się tak nie uśmiałam!

I tak Eviva wyjaśniła mi przy okazji prawdopodobną przyczynę sukcesów kasowych FC.
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  25  26  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!