USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  24  25  26  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#601 - Wysłana: 12 Lut 2012 20:26:15
Elaan

Od początku ceniłam sobie Jolene i teraz widzę, że miałam rację. Posiada nie tylko piękną figurę i uroczą buzię, również doskonały gust
7z9
Użytkownik
#602 - Wysłana: 18 Lut 2012 19:35:09
Elaan:
Trudno się oprzeć logice o takim uśmiechu.

Trudno się nie oprzeć ale tego, że ty oraz założycielka tematu doznałyście jakiegoś cudownego olśnienia. W moim przypadku można by rzec- król jest nagi. Tyle że nie jestem kobietą i w tym upatruje przyczynę zaistniałej fascynacji / tematu.
Dla mnie Spock wygląda jak nie do końca sformowana kreatura ropucha (skojarzenia bliskie filmu "O czym szumią wierzby"). Do tego irytuje mnie cały czas swoim asertywno słowotwórczym zachowaniem w (TOSie).
Niemniej jednak poniekąd rozumiem waszą fascynację, wszak moją jest Seven Tak czy owak słowa konstruktywnej krytyki w tym temacie nie zaszkodzą
Eviva
Użytkownik
#603 - Wysłana: 18 Lut 2012 19:53:03
7z9:
Tak czy owak słowa konstruktywnej krytyki w tym temacie nie zaszkodzą

Zaszkodzą. TOBIE, wrogu nasz wieczysty!
7z9
Użytkownik
#604 - Wysłana: 18 Lut 2012 21:01:07
No nie przesadzaj, jaki ze mnie tam wróg. Tak jak w przypadku wyboru świętego, tak ja nic innego jak tylko podważam ów fakt. Kum kum rade rade
Eviva
Użytkownik
#605 - Wysłana: 18 Lut 2012 21:09:35
7z9

Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak przełknąć jakoś ten fakt niczym przysłowiową żabę
Elaan
Użytkownik
#606 - Wysłana: 18 Lut 2012 21:42:54
7z9:
Niemniej jednak poniekąd rozumiem waszą fascynację, wszak moją jest Seven

Poniekąd mogę zrozumieć Twoją fascynację.
Seven ma oczy jak kałuże, niczym postać z japońskiej kreskówki, lalkowaty typ urody, ciało modelki i pusto w borgowatej głowie - czyli coś w sam raz dla powierzchownych mężczyzn.

Eviva i ja, [ i jak sądzę nie tylko my ] cenimy sobie Spocka, bo to mężczyzna niepowtarzalny, łączący bezbłędnie zalety ciała, ducha i umysłu - a przy tym nie będący do końca ideałem - co tylko dodaje mu uroku.

a
7z9
Użytkownik
#607 - Wysłana: 18 Lut 2012 21:53:06
Elaan:
pusto w borgowatej głowie

No to zabłysnęłaś... Tak się składa że Seven była bardzo ale to bardzo inteligentna. Z tego tez ów powodu tak bardzo mi się spodobała ta postać. Co do reszty przywar nie będę się sprzeczał wszak, każda kobieta zazdrości drugiej takich kształtów jak ma Seven
Elaan
Użytkownik
#608 - Wysłana: 18 Lut 2012 22:07:38
7z9:
Tak się składa że Seven była bardzo ale to bardzo inteligentna.

Miała ogromną wiedzę, jaką Borg zdołali zgromadzić - zgoda. Ale inteligencja? To nie to samo.
No i była sztywna i zimna, niczym andoriański lodowiec. Brrr...
Przy Seven Spock to istny, nomen omen, wulkan emocji.
Ale z punktu widzenia mężczyzn to pewnie także zaleta - widok takiej góry lodowej budzi w Was instynkt zdobywcy.
7z9
Użytkownik
#609 - Wysłana: 19 Lut 2012 20:42:03
Rozumiem że masz poniekąd na wyrost poniechany pogląd na tego typu mądre i piękne kobiety, ale nie do przesady. Sztywna owszem, zimna jak najbardziej, oczy jak kałuże bynajmniej, lalkowaty typ urody -BINGO. Co do modelki to raczej bym się kłócił. Pamiętajmy że szybko się uczyła i miała to "coś" czego na ogół się nie widzi. Przynajmniej dla mnie.
Jest uosobieniem potężnej inteligentnej kobiety która wszystko ma na swoim miejscu Dodajmy że ujmują mnie takie dziewoje.
I coś dla oka

http://fooh.pl/pokaz/4946108407.gif

http://fooh.pl/pokaz/2625710026.gif

http://fooh.pl/pokaz/3511528886.gif

http://fooh.pl/pokaz/3146552089.gif
Eviva
Użytkownik
#610 - Wysłana: 19 Lut 2012 21:04:18
A tak a propos... Właśnie na TCM idzie "Inwazja porywaczy ciał", w którym to filmie jedną z ról inkarnuje Leonard Nimoy.... zgadnijcie, kto nagrywa?
Elaan
Użytkownik
#611 - Wysłana: 19 Lut 2012 22:37:52
7z9:
Rozumiem że masz poniekąd na wyrost poniechany pogląd na tego typu mądre i piękne kobiety

To znaczy jaki, bo nie bardzo rozumiem?

Eviva:
zgadnijcie, kto nagrywa?

Czyżby Ty ?
7z9
Użytkownik
#612 - Wysłana: 20 Lut 2012 14:54:27
Oczywiście jest to tylko mój domysł ;)
Chodziło mi o to, że większość niewiast w pewnym sensie "boi" się takich kobiet. Pięknych, mających idealną figurę i do tego piekielnie inteligentnych. Nie chcą nawet o nich myśleć, wytrącając je celowo ze świadomości (jako nie realne, lub przyprawiają im od razu łatkę bazującą na stereotypach)
U facetów jest jeszcze gorzej, tu % bojących się jest znacznie większy

ps. Zapomniałem jeszcze o czymś, kto jak kto ale ja na pewno nie należę do "powierzchownych" facetów
Elaan
Użytkownik
#613 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:07:00 - Edytowany przez: Elaan
7z9:
kto jak kto ale ja na pewno nie należę do "powierzchownych" facetów

Oczywiście był to tylko mój domysł.

7z9:
Chodziło mi o to, że większość niewiast w pewnym sensie "boi" się takich kobiet.

Podejrzewałam, że coś takiego chodzi Ci po głowie, ale chciałam się upewnić.

Nie wiem, czy rzeczywiście masz rację, jednak w moim przypadku trafiłeś jak kulą w płot.
Lubię Treka z wielu powodów, a jednym z nich jest właśnie to, że pełno tam pięknych, mających idealną figurę i do tego piekielnie inteligentnych kobiet.
Uhura, doktor Miranda Jones, porucznik Ilia, Deanna Troi, Tasha Yar - lista jest, jak wiesz, znacznie dłuższa.
I choć najbardziej lubię TOS - z oczywistego szpiczastouchego powodu, rzecz jasna - to VOY jest na drugim miejscu, między innymi dzięki postaciom kobiet, właśnie.
O Kes i B`Elannie pisałam życzliwie nie raz, a Janeway jako Kapitan to ktoś, komu Sisko mógłby tylko buty czyścić.
To tyle na temat mojej obawy przed kobietami.
7z9
Użytkownik
#614 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:20:42 - Edytowany przez: 7z9
Dziękuję za wypowiedź. W tajemnicy powiem ci że choć Seven miażdży mnie pod każdym względem jako faceta i jest poniekąd moim ideałem. To jednak gdybym miał wybrać dla siebie jakąś partnerkę w VOY'u byłaby to B'Elanna. Jednak jest mały haczyk, tylko i wyłącznie ta B'Elanna która była pozbawiona w jednym z odcinków Klingońskiego DNA W innym wypadku odpada.

ps. Do kogo podobny jest Toudi ?
Eviva
Użytkownik
#615 - Wysłana: 20 Lut 2012 18:43:51
Elaan

Jak my się dobrzerozumiemy...
Elaan
Użytkownik
#616 - Wysłana: 20 Lut 2012 19:03:33 - Edytowany przez: Elaan
7z9:
W tajemnicy powiem ci że choć Seven miażdży mnie pod każdym względem jako faceta i jest poniekąd moim ideałem. To jednak gdybym miał wybrać dla siebie jakąś partnerkę w VOY'u byłaby to B'Elanna. Jednak jest mały haczyk, tylko i wyłącznie ta B'Elanna która była pozbawiona w jednym z odcinków Klingońskiego DNA

No i kto tu boi się pięknych, kompetentnych i energicznych kobiet?
B`Elanna bez klingońskiego DNA, to nie jest prawdziwa B`Elanna.

7z9:

To jakaś postać z Gumisiów, czy tylko tak mi się zdaje?

Eviva:
Jak my się dobrzerozumiemy...

I ja się cieszę, że jednego jesteśmy zdania.
Eviva
Użytkownik
#617 - Wysłana: 20 Lut 2012 19:11:09
Elaan:
7z9:

Dokładnie. Wierny zausznik Księciunia

Elaan:
I ja się cieszę, że jednego jesteśmy zdania.

Bo obie kochamy spiczaste uszy i skośne brwi. Ale nie zapominajmy, ze Wolkanie nie tylko mają spiczaste uszy, ale i coś między uszami.
Elaan
Użytkownik
#618 - Wysłana: 20 Lut 2012 19:18:19
Eviva:
Dokładnie. Wierny zausznik Księciunia

Czy nie masz wrażenia, że 7z9 próbuje coś sugerować tym nawiązaniem do Toudiego?
7z9
Użytkownik
#619 - Wysłana: 20 Lut 2012 19:25:12 - Edytowany przez: 7z9
Elaan:
No i kto tu boi się pięknych, kompetentnych i energicznych kobiet? B`Elanna bez klingońskiego DNA, to nie jest prawdziwa B`Elanna.

Żle mnie rozumiesz. Seven i tylko Seven
Jednak B'Ellana (ta bez Klingońskiego DNA) była po prostu słodka. Miłość od pierwszego wejrzenia- rozumiesz
Toudi => Voilà
Eviva
Użytkownik
#620 - Wysłana: 20 Lut 2012 19:30:05
7z9:
Żle mnie rozumiesz. Seven i tylko Seven
Jednak B'Ellana (ta bez Klingońskiego DNA) była po prostu słodka. Miłość od pierwszego wejrzenia- rozumiesz

Za słodka nawet. Seven... no, do rzeczy, ale gdzie jej do T'Pol...
7z9
Użytkownik
#621 - Wysłana: 20 Lut 2012 20:32:18
Eviva:
gdzie jej do T'Pol...

T'Pol nie powiem ponętna, nawet bardzo, ale miłość może być tylko jedna Seven
Eviva
Użytkownik
#622 - Wysłana: 20 Lut 2012 20:37:15
7z9:
miłość może być tylko jedna Seven

Kto zdolny czuć w sobie uczciwe kochanie
Albo już jest porządny, lub takim się stanie....
Q__
Moderator
#623 - Wysłana: 21 Lut 2012 22:58:43
Z okazji wiadomej rocznicy pragnę zauważyć, że prcowników pionu propagandy kochać owszem można, ale prawdziwych kochać należy w dwójnasób :

Toudi
Użytkownik
#624 - Wysłana: 21 Lut 2012 23:00:24
Q__:
Z okazji wiadomej rocznicy pragnę zauważyć,

Moje urodziny? ;)
Elaan
Użytkownik
#625 - Wysłana: 24 Lut 2012 16:49:03
Q__:
prawdziwych kochać należy w dwójnasób

Jeśli ktoś lubi facetów w świecących strojach i z wielkimi głowami...
to niechaj pokocha też te istoty.

a
IDIC
Użytkownik
#626 - Wysłana: 24 Lut 2012 17:13:27
Elaan:
Jeśli ktoś lubi facetów w świecących strojach i z wielkimi głowami...
to niechaj pokocha też te istoty

Elaan
świecące stroje jak najbardziej (glamrock my love )
duże głowy już niekoniecznie
zresztą w sumie te czaszki nie były aż tak bardzo ponadwymiarowe
Binarów raczej nie pokocham - ich świergotania są zbyt niepokojące
no, chyba żeby skonstruowali dla mnie holodeck z moją prywatną wersją "Lady in red"
uprzedzając ewentualne uwagi - nie byłaby to "Lady"
Elaan
Użytkownik
#627 - Wysłana: 24 Lut 2012 17:33:40 - Edytowany przez: Elaan
IDIC:
no, chyba żeby skonstruowali dla mnie holodeck z moją prywatną wersją "Lady in red"
uprzedzając ewentualne uwagi - nie byłaby to "Lady"

Cóż, przyznam, że i ja chętnie zleciłabym konstrukcję takiego holodecku na mój prywatny użytek.
Z programem pt. "Pointedear man in blue".
IDIC
Użytkownik
#628 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:01:33
Elaan:
Z programem pt. "Pointedear man in blue".

Elaan
to może ja tak w zastępstwie Binarów coś Ci wrzucę
z życzeniami, żeby holodeck'owy pointed-ear man in blue patrzył na Ciebie mniej więcej tak jak na fotce poniżej*

Spock

PS: nie byłabym sobą, gdybym złośliwie nie dodała, iż nie jest to spojrzenie mądre
Q__
Moderator
#629 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:45:20
Elaan

Elaan:
to niechaj pokocha też te istoty

Kocham, bo odcinek o nich relatywnie blisko hard SF stoi.
Elaan
Użytkownik
#630 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:45:37
IDIC

Za życzenia i fotkę piękne dzięki. Dobrego nigdy za dużo.
A co do spojrzenia, to jest w nim logika serca, tylko skierowane jest na niewłaściwy obiekt...

a
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  24  25  26  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!