USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  25  26  »» 
Autor Wiadomość
7z9
Użytkownik
#541 - Wysłana: 30 Paź 2011 11:17:05 - Edytowany przez: 7z9
Q__:
Z ciekawości zapytam: którego?

Za to z VOY i ENT?

Nawet jeśli jesteś w nastoletnium wieku, na tym forum staraj się nie pisać jak negatywny stereotyp netowego nastolatka.

Odpowiedzi:
1) Jeśli miałbym już jakiś wybrać to "Pierwszy kontakt" , reszta filmów to wg mnie nic nie warte zwykłe śmieci które wręcz odstraszają potencjalnego nowego fana ST.
2) Albo ci się zapomniało albo o czymś nie wspomniałeś!!!, owszem Voy, Ent oraz Ds9
3) Właśnie o to się rozchodzi że nie jestem żadnym nastolatkiem bo mam niemal 35 lat. Rozumiem waszą fascynacje TOSem bo rzeczywiście klimat to ma... ale ten "klimat" brzmi-> Zobacz "jak kręcono filmy pół wieku temu". Reszta to dno, zważywszy na lata kręcenia było do przewidzenia stąd ratuje go tylko rewitalizacja ;). Ostatnia sprawa, wiem że wielu spuszcza się nad tymi aktorzynami (jeden z nich w treści tematu). Ok, róbcie to nadal, jednak wiedźcie że sa osoby które (moze nie uzyje tu słowa adekwatnego) wypróżniają się na nich. Chyba że ten temat ma słuzyć tylko do uwielbiania tych osób to przepraszam że zakłócam spokój ))
Q__
Moderator
#542 - Wysłana: 30 Paź 2011 11:26:28 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Eviva:
to czy Ty masz prawo tworzyć i egzekwować inne przepisy niż te, co obowiązują w Polsce?

Nie ja, a forumowa autoregulacja, to raz. Gdyby Nergal pojawil się na tym forum i naruszył jego normy, miałby kłopoty z moderatorami, to dwa. Przypominam, że zdarzyło mi się wlepić ostrzeżenie (a może i bana?) za wbyt daleko idące uwagi odnośnie ojca Rydzyka (sic!), ktorego uważam, za postać jeszcze mniej sympatyczną niż Nergal, więc zasady dotyczą wszystkich, to po trzecie.

Eviva:
Czasem odnoszę wrażenie, że jestem tu jedyną katoliczką i dlatego pasuję do waszego towarzystwa jak pięść do nosa.

Czy jedyną to nie wiem (nie odczuwałem pokusy badania w co kto z Forumowiczów wierzy lub nie wierzy), chyba nie. Czy pasujesz? Rev. Bem jakoś pasował do załogi AND .

7z9

7z9:
Jeśli miałbym już jakiś wybrać to "Pierwszy kontakt"

Movie about shooting the Borg. Mogło być lepiej, mogłeś wybrać NEM

7z9:
Albo ci się zapomniało albo o czymś nie wspomniałeś!!!, owszem Voy, Ent oraz Ds9

Nie wspomniałem świadomie. DS9, jakich doń zastrzeżeń bym nie miał, cenię dostatecznie wysoko, by nie wymieniać go jednym tchem z tamtymi serialami.

7z9:
Rozumiem waszą fascynacje TOSem bo rzeczywiście klimat to ma... ale ten "klimat" brzmi-> Zobacz "jak kręcono filmy pół wieku temu".

Oczywiście, że tak, zgadza się też, że TOS umie być wręcz imponująco denny, ale zarzucanie serialowi z lat '1960, że nie wygląda jak film z lat '2010 ma tyle samo sensu co narzekanie, że "Metropolis" Langa nie jest w 3D (czy wręcz w 4D ).

7z9:
wiem że wielu spuszcza się nad tymi aktorzynami (jeden z nich w treści tematu). Ok, róbcie to nadal, jednak wiedźcie że sa osoby które (moze nie uzyje tu słowa adekwatnego) wypróżniają się na nich.

O aktorach i postaciach można mieć różne zdanie, do tego wolność słowa jest, ale... Twoja ekspresja dezaprobaty wobec nich (wulgarne określenie seksualne, słowo "aktorzyny", aluzja skatologiczna w roli wisienki na torcie) kwalifikują się do ostrzeżenia. Które niniejszym dostajesz.
7z9
Użytkownik
#543 - Wysłana: 30 Paź 2011 11:53:50
Jeśli dostaniesz satysfakcji (...) z przyłożenia mi ostrzeżenia to proszę bardzo. Możesz mnie nawet zbanować za to że nie mysle tak jak ty / wy... w kółku różańcowym nie zamierzam sie udzielać.

Słowa użyte w bez aprobacie były CELOWE i zapewniam ciebie że bardzo miarowe. Dla mnie oni są NIKIM! a temat brzmi... czy można ich kochać. Brr, dostaje torsjii brrr...
Q__
Moderator
#544 - Wysłana: 30 Paź 2011 12:00:27
7z9

Powtórzę: zdania można miec różne (w zaciszu domowym możesz sobie nawet taplać zdjęcia obsady TOS w psich odchodach, nic mi do tego), ale na tym forum wyraża się je w kulturalnej formie. Skoro nadal tego nie rozumiesz - ponowne ostrzeżenie.

I jeszcze jedno: nie musisz myśleć jak ja czy ktokolwiek inny na tym forum (szczególnej jednomyślności u nas nie ma), ale mógłbyś więcej myśleć nad tym co piszesz.
7z9
Użytkownik
#545 - Wysłana: 30 Paź 2011 12:10:32 - Edytowany przez: 7z9
Dobrze, powiedz mi więc za co dostaje drugie ostrzeżenie? Jesli tu nadal jestem i się wpisuje- to rzecz jasna pierwsze (ostrzeżenie) aprobuje.
Wiec za co drugie ostrzeżenie? Widzisz gdzies słowo wulgarne??? Czy moze prywatna wendetta? za to że ośmieliłem nie myśleć tak jak ty.
Pytam sie człowieku ciebie za co to drugie ostrzeżenie?
Q__
Moderator
#546 - Wysłana: 30 Paź 2011 12:26:24
7z9

Za co? Za to:
7z9:
Dla mnie oni są NIKIM! a temat brzmi... czy można ich kochać. Brr, dostaje torsjii brrr...

ps. aha: i nie jestem fanatykiem TOS...
7z9
Użytkownik
#547 - Wysłana: 30 Paź 2011 12:36:52 - Edytowany przez: 7z9
Ah tak.. jeśli ktoś uważa że dany aktor nie przedstawia sobą nic ujmującego i określa go mianem - że jest "nikim". To jest to.. co to jest? Gdzie jest napisane że wchodząc na to forum mam wielbić to co wielbią inni? Zakręciłeś się człowieku i dałeś się ponieśc emocjom wlepiając mi drugie ostrzeżenie. Teraz rzecz jasna go nie cofniesz bo byś się tylko przyznał do winy (że dałeś go za swoje widzi mi sie) a także byś sie osmieszył.
Rób tak dalej a na forum NA PEWNO zostaną tylko ci co myślą tak jak ... ty.

Temat kończę, bo widzę że ktoś uwaza się za kogoś kim nie jest.
Elaan
Użytkownik
#548 - Wysłana: 30 Paź 2011 16:20:15
7z9:
Dla mnie oni są NIKIM! a temat brzmi... czy można ich kochać. Brr, dostaje torsjii brrr...

Skoro ten temat Ci nie odpowiada, to może po prostu go omijaj ?
Eviva
Użytkownik
#549 - Wysłana: 30 Paź 2011 16:54:15
Elaan

To by było za proste, a on nie idzie na łatwiznę
Enterprise D
Użytkownik
#550 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:18:10
Q__:
(wulgarne określenie seksualne

Gdzie Ty takie znalazłeś? Ja nie widziałem.
Toudi
Użytkownik
#551 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:35:00
Enterprise D, cytując znanego wszystkim pisarza S. L. Clemensa
It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
Q__
Moderator
#552 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:37:32 - Edytowany przez: Q__
Elaan
Eviva

Elaan:
Skoro ten temat Ci nie odpowiada, to może po prostu go omijaj ?

Nie ma - IMO - cienia sensu sugestia, że o Treku i jego poszczególnych częściach czy bohaterach można się wypowiadać tylko pozytywnie. Sugerujesz tym tą samą cenzurę, której - niesłusznie - obawiał się 7z9, a taka forma "kneblowania" kogoś budzi mój sprzeciw równie gorący, co wyrażanie swojej opinii za pomocą wulgaryzmów.

Enterprise D

Enterprise D:
Gdzie Ty takie znalazłeś? Ja nie widziałem.

Rozumiem, że czytając "wielu spuszcza się" miałeś skojarzenia wyłącznie z Batmanem i Spider-manem wiszącymi na linach, albo z bandą wojowników Ninja...
Eviva
Użytkownik
#553 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:44:37 - Edytowany przez: Eviva
Q__:
Nie ma - IMO - cienia sensu sugestia, że o Treku i jego poszczególnych częściach czy bohaterach można się wypowiadać tylko pozytywnie.

Można i negatywnie, ale robienie to w taki sposób jak 7of9 jest nietrekowe i krótkowzroczne w dodatku, już nie mówię, że bardzo krzywdzące. Napisanie, ze tacy aktorzy jak William Shatner, Leonard Nimoy i DeForest Kelley są nikim to w stosunku do nich duża niesprawiedliwość, temu tez zaprzeczysz?
Q__
Moderator
#554 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:48:03
Eviva

Eviva:
Można i negatywnie, ale robienie to w taki sposób jak 7of9 jest nietrekowe i krótkowzroczne w dodatku, już nie mówi,ę, ze bardzo krzywdzące.

Tu się zgodzimy.
Eviva
Użytkownik
#555 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:54:23
Q__

Jeśli nie zbluzgałam kolego 7of9 to właśnie dlatego, że uznaję jego prawo do własnego zdania, nawet gdy mnie ono wkurza. Jednak oczywiście wolałabym, żeby tak ich z błotem nie mieszał, bo oni na to naprawdę nie zasługują.
Q__
Moderator
#556 - Wysłana: 30 Paź 2011 20:05:33
Eviva

Eviva:
Jeśli nie zbluzgałam kolego 7of9 to właśnie dlatego, że uznaję jego prawo do własnego zdania, nawet gdy mnie ono wkurza.

Szkoda, że nie pamiętałaś o tym w wypadku pana N.
Eviva
Użytkownik
#557 - Wysłana: 30 Paź 2011 20:07:29 - Edytowany przez: Eviva
Q__

Inny kaliber. Poza tym ja, odwrotnie niż Ty, uważam że więcej wolno na forum, w stosunkowo małej grupie znajomków, a znacznie mniej publicznie.
Elaan
Użytkownik
#558 - Wysłana: 30 Paź 2011 20:47:09 - Edytowany przez: Elaan
Q__:
Nie ma - IMO - cienia sensu sugestia, że o Treku i jego poszczególnych częściach czy bohaterach można się wypowiadać tylko pozytywnie. Sugerujesz tym tą samą cenzurę,

Nie sugerowałam niczego, co próbujesz mi przypisać . A posądzanie mnie o cenzurę... Daj spokój, Q .
Odniosłam się tylko do słów 7z9 mówiących, iż temat ten nie podoba mu się do tego stopnia, że dostaje torsji .
IMVHO to on raczej sugeruje tu rodzaj cenzury, gdyż według jego opinii temat poświęcony pytaniu czy można kochać jedną z Trekowych postaci, zasługuje jedynie na wspomniany już odruch zwrotny, a nie na umieszczenie go na forum .
Skoro więc ceni ten topic tak nisko, powstaje pytanie, czemu się w nim udziela, i to w takim stylu ?
Enterprise D
Użytkownik
#559 - Wysłana: 30 Paź 2011 21:21:59
Q__:
Rozumiem, że czytając "wielu spuszcza się" miałeś skojarzenia wyłącznie z Batmanem i Spider-manem wiszącymi na linach, albo z bandą wojowników Ninja...

Wiem bardzo dobrze co to znaczy, tylko wytłumacz mi, dlaczego to jest wulgaryzm, skoro tak się na to mówi (można użyć słowa orgazm albo ,,strzelanie ślepakami", ale to już jest wyższa szkoła jazdy) i to jest normalna rzecz.
7z9
Użytkownik
#560 - Wysłana: 30 Paź 2011 22:39:19 - Edytowany przez: 7z9
Co mu zrobisz, widocznie ma jakiś kompleks w tym temacie (...) i tyle.
Zal jedynie że zamiast srogiej reprymendy, jakieś (choćby) próby weryfikacji moich spostrzeżeń odnośnie TOSu chłopak woli walić ostrzeżeniami...
ps. "walić" - czyli zapodawać, karać, dowalać etc. Tylko bez skojarzeń (!!!)
Q__
Moderator
#561 - Wysłana: 31 Paź 2011 02:58:43
Enterprise D

Enterprise D:
tylko wytłumacz mi, dlaczego to jest wulgaryzm, skoro tak się na to mówi (można użyć słowa orgazm albo ,,strzelanie ślepakami", ale to już jest wyższa szkoła jazdy) i to jest normalna rzecz.

Skoro nie nauczono cię czym różni się jezyk tzw. knajacki od jezyka tzw. parlamentarnego, to nie bardzo wiem o czym tu mamy dyskutować. Pohasaj sobie może - do spółki z nowym kolegą - na Onecie? Tam taki styl będzie stanowczo milej widziany.

7z9

7z9:
Co mu zrobisz, widocznie ma jakiś kompleks w tym temacie (...) i tyle.

Ooo, spadkobierca doktora Freuda? Medice ipsum te cura... jak rzekł był Ferdynand Lipski.

7z9:
Zal jedynie że zamiast srogiej reprymendy, jakieś (choćby) próby weryfikacji moich spostrzeżeń odnośnie TOSu chłopak woli walić ostrzeżeniami...

Powiem tak: pewna forma wypowiedzi automatycznie odbiera chcęć do dyskusji z treścią. Ty zaś niebezpiecznie zbliżyłeś się do tych, których się - wedle netowego porzekadła - nie karmi. Swoją drogą może mniej poufale?

7z9:
"walić" - czyli zapodawać, karać, dowalać etc. Tylko bez skojarzeń (!!!)

Myśl, że mogłem odebrać "walić" w tym kontekście, tak jak zakładałeś, że odebrać mogę, chyba mówi o tobie jako o rozmowcy wszystko, więc no comments.

ps. przypominam, że obaj jesteście zagrożeni banem (odpowiednio: tygodniowym i dobowym; a moderacja - przypomnę - ma pewną swobodę w wydłużaniu i skracaniu kar), więc żeby nie było zdziwienia...
7z9
Użytkownik
#562 - Wysłana: 31 Paź 2011 09:01:36 - Edytowany przez: 7z9
Q__:
Pohasaj sobie może - do spółki z nowym kolegą - na Onecie? Tam taki styl będzie stanowczo milej widziany

Jedno pytanie! To miała być cienka aluzja do mnie? Jeśli tak to pokazałeś że "owszem szate to on ma, ale zasadniczo tylko sam ją widzi". Nie w chodzę na onecie w komentarze, a co dopiero żebym "to"... czytał). Zgrywasz z siebie Bóg wie kogo, a wychodzi na to że z butów wystaje ci przysłowiowa słoma. Tyle że tym razem okraszona jednak pewną znajomością erudycji.
ps. Daj juz spokój z tym straszeniem (na końcu zdania) bo ja już cos w tym temacie powiedziałem. Napisz lepiej że brak ci argumentów tudzież "przepalają ci się kabelki na obwodach" i damy ci spokój ;)

Miałem, tego nie pisac bo jak dla mnie to banał słowny znany od dosyć dawna. Jednak najwyraźniej muszę to zrobić. Obecnie w języku potocznym uzywane jest określenie "spuszczać się" i wcale nie nawiązuje do wytrysku, a oznacza ono.
Powiedzmy że są dwie osoby mocno spóźnione, jedna z nich czyści buty. Są już wypolerowane jednak ona dalej czyści, a czas nagli. Stąd też uzyta forma w stylu- "przestań się juz tak spuszczać nad ta polerką" jest jak najbardziej adekwatna i napewno nie nawiązująca do tego co zwykle "głodnemy jest na myśli...". Tym bardziej nie jest to styl rynsztokowy. Na prawdę musisz mieć jakiś poważny problem z erekcją że każde słowo dwuznaczne odbierasz 'JEDNOZNACZNIE"
Bashir
Moderator
#563 - Wysłana: 31 Paź 2011 09:10:37
7z9

Przestań się pogrążać
Enterprise D
Użytkownik
#564 - Wysłana: 31 Paź 2011 09:29:45
7z9:
. Na prawdę musisz mieć jakiś poważny problem z erekcją

Hmmm...
7z9
Użytkownik
#565 - Wysłana: 31 Paź 2011 09:39:17
Ciągnięcie ;) tej kłótni nie ma sensu. Ja powiedziałem swoje -"kolega"Q swoje i było OK, jednak najwyraźniej nie mógł się obejśc bez kolejnych aluzji. Dajmy sobie może wszyscy na "wstrzymanie" ;) bo temat zaiste jest ku chwale adoracji pewnego aktora ;)
Q__
Moderator
#566 - Wysłana: 31 Paź 2011 10:49:03
7z9

Dość tego domorosły seksuologu. Ban 24 h. Masz czas na zajęcie się swoją erekcja, czy coś...

Enterprise D

Od ciebie odpoczniemy tydzień.
ENTERPRISE E
Użytkownik
#567 - Wysłana: 31 Paź 2011 23:09:32
Q__:
Enterprise D

Od ciebie odpoczniemy tydzień.

Oj, chyba będziesz tęsknił
Q__
Moderator
#568 - Wysłana: 1 Lis 2011 07:55:35
Enterprise D
ENTERPRISE E

Dublowanie nicków (IP jest ewidentnie to samo) to dodatkowa przewina. Za tak "dowcipne" pomysły należy się miesięczny ban bez litości. Nie kombinuj, bo nie takie cfaniaki stąd wyleciały. (W przypadku recydywy skończy się banem półrocznym, uprzedzam lojalnie.)

Sockpuppet oczywiście zbanowany permanentnie.

ps. powtórzę jeszcze raz: poczytaj forum, zapoznaj się z obowiązującym na nim stylem dyskusji, dowiedz się co jest mile, a co niemile widziane, co zaś wręcz karalne (90% tego co robisz jest - nawiasem mówiąc - co najmniej trudnoakceptowalne), to, że tego dotąd nie uczyniłeś nie jest bynajmniej okolicznością łagodzącą, drogi chłopcze, a wręcz przeciwnie, bo dowodzi braku szacunku do Współforumowiczów...
Eviva
Użytkownik
#569 - Wysłana: 1 Lis 2011 09:51:19
Q__

Lepszy z ZOMO prowokator
niźli taki moderator.

mozg_kl2
Użytkownik
#570 - Wysłana: 1 Lis 2011 10:20:40
Eviva

Powiedzieć, że jestes żałośna to grube niedomówienie. Ani to śmieszny, ani to madry komentarz. Ot głupkowaty trolling Evivy.
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  25  26  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Czy można kochac Spocka?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!