USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kapitan Kirk
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Mav
Użytkownik
#61 - Wysłana: 27 Kwi 2014 18:26:51 - Edytowany przez: Mav
Q__:
Chodziło mi o część nie odnoszącą się do sprawy relacji Kirk-Spock...

Aha No cóż, w zasadzie nie wiem skąd się wziął ten obraz Kirka kobieciarza. Kobieciarzem to był Riker, który ślinił się na wszystko płci przeciwnej, co wlazło na Enterprise lub było na planecie na której się znajdował. Kirk nic wielkiego nie robił. Nawet Picard wypada przy nim przyzwoicie, bo miał romans z nieznajomą na wakacjach i z załogantką też. A co ważne, było jasno zaznaczone, że uprawiał z nimi seks, co w przypadku Kirka takie oczywiste nie jest.
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 28 Kwi 2014 12:42:34 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
było jasno zaznaczone, że uprawiał z nimi seks, co w przypadku Kirka takie oczywiste nie jest.

Swoją drogą... Nawet jeśli Kirk i uprawiał każdorazowo, to jego statystyki w tym względzie mogą paradoksalnie słabo wypaść na tle wiernego męża (dajmy na to O'Briena czy młodego Sisko) co to z żoną regularnie (raz na dobę, czy dwie). Ot, ironia losu...
pirogronian
Użytkownik
#63 - Wysłana: 28 Kwi 2014 13:50:52 - Edytowany przez: pirogronian
Kirk był wierny idei Star Treka. Śmiało zdążał ku kobietom, których jeszcze nie obracał żaden mężczyzna.

Względnie śmiało zdążał ku samicom, których jeszcze nie obracał żaden człowiek...
Picard
Użytkownik
#64 - Wysłana: 28 Kwi 2014 14:09:53
Mav:
Jak dla mnie to jest przyjaźń dwóch mężczyzn, po prostu męska przyjaźń. Jak ktoś myśli, że jeśli między mężczyznami jest taka przyjacielska więź, to musi być jakiś gejowski podtekst, to już jego problem

Jak rzadko zgadzam się z Tobą. W ogóle to może jest to moje osobiste uprzedzenie, jako iż sam siebie uważam za osobę aseksualną, ale nie wiem czemu w popkulturze made in USA wszystko musi kręcić się wokół seksu? I tyczy się to tak związków hetero jak i homo. Seks ma swoje miejsce w życiu, ale nie zapominajmy, że relacje romantyczno-erotyczne, nie są jedynymi z jakimi człowiek ma do czynienia. To erotomaństwo, to zwyczajne zakłamywanie rzeczywistości , dlatego też popieram tezę o zwyczajnej, męskiej przyjaźni, bo i takie relacje ze sobą ludzie utrzymują, nie ma powodów skupiać się tylko na wątkach łóżkowych i wszędzie, na siłę się ich doszukiwać.
Mav
Użytkownik
#65 - Wysłana: 28 Kwi 2014 15:52:49
Picard:
Jak rzadko zgadzam się z Tobą.

Mam wrażenie, że zgadzamy się ze wszystkim, co nie jest związane z Treakmi Abramsa

Zapewne Ty też wyśmiałeś nowego RoboCopa.
Q__
Moderator
#66 - Wysłana: 28 Kwi 2014 21:48:51
Mav

Mav:
Mam wrażenie, że zgadzamy się ze wszystkim, co nie jest związane z Treakmi Abramsa

Ja też i to od dawna. A w sprawie Treków Abramsa stanowicie swoje lustrzane odbicia (więc i tu jest podobieństwo).
pirogronian
Użytkownik
#67 - Wysłana: 28 Kwi 2014 22:00:10
Q__:
stanowicie swoje lustrzane odbicia

Od dawna podejrzewałem, że Mav jest Shinzonem...
Mav
Użytkownik
#68 - Wysłana: 28 Kwi 2014 22:08:05
pirogronian:
Od dawna podejrzewałem, że Mav jest Shinzonem...

Raczej Picardem z Abrmasverse
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 28 Kwi 2014 22:15:11
Mav

Mav:
Picardem z Abrmasverse

Czym się różnisz od tego z FC?
Picard
Użytkownik
#70 - Wysłana: 28 Kwi 2014 23:50:27
Mav:

O, jest wręcz przeciwnie. Nie zgadzamy się w temacie: feminizmu, homoseksualizmu i mniejszości seksualnych, kwestii natura vs. kultura, itp.
Mav
Użytkownik
#71 - Wysłana: 29 Kwi 2014 03:10:50
Picard:
Nie zgadzamy się w temacie: feminizmu, homoseksualizmu i mniejszości seksualnych

To akurat forum mnie zaatakowało. Takie czasy, że jak ktoś coś złego o gejach powie to od razu jest okrzknięty homofobem. Zaczepi feministki, to seksista. Przyczepi sie do problemu emigrantów, ksenofob, rasista. Co ja na to poradzę, że dziś złego słowa na geja powiedzieć nie można? A wg mnie np. robienie parad prz pomnikach ofiar 2 WŚ, byle afere zrobić jest złe, i tyle. Nie oznacza to, że chce gejów zabijać, ale już wystarczy, żeby zostać okrzkniętym homofobem.

Zdziwiło mnie to, że to forum także jest takie uprzedzone i od razu szufladkuje.

Q__:
Czym się różnisz od tego z FC?

Jestem lepiej nakręcony
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 29 Kwi 2014 03:27:44
Mav

Mav:
Jestem lepiej nakręcony

Tylko nie nakręć(cie) się za bardzo, bo przestanę udawać, że zapomniałem o moratorium na politykę.
Picard
Użytkownik
#73 - Wysłana: 29 Kwi 2014 23:46:20 - Edytowany przez: Picard
Mav:
Zdziwiło mnie to, że to forum także jest takie uprzedzone i od razu szufladkuje.

Wybacz, ale jak ktoś jest uprzedzony to i z uprzedzeniami się spotyka. Innymi słowy, nie toleruje, nie tolerancji. A to, że mniejszości nie zawsze mają racje... nikt, nie może jej ciągle mieć - oczywiście poza mną rzecz jasna! No, i mocno jeszcze nie zgadzaliśmy się w kwestii tzw. rydwanów bogów. Tak, do dziś nie traktuje poważnie hipotezy o ufoludkach budujących piramidy. A TUTAJ znajdziesz powody, czemu tak myślę.
Mav
Użytkownik
#74 - Wysłana: 30 Kwi 2014 02:18:55 - Edytowany przez: Mav
Picard:
Wybacz, ale jak ktoś jest uprzedzony to i z uprzedzeniami się spotyka.

Nie rozumiesz. Podałem przykład parady przy pomniku ofiar 2 WŚ. Nie interesuję mnie czy tam zadymę robią geje, czy np. kibice - po prostu wg mnie takie miejsca się na to nie nadają. I Twój problem, i ludzi takich jak Ty, jest taki, że gdybym zaatakował właśnie środowisko kibicowskie, które by sobie urządziło pikietę przy takim pomniku, to by było ok, nie zostałbym nazwany rasistą czy kimś tam. Natomiast jeśli temat dotyczy homoseksualistów, to już od razu jestem uprzedzonym człowiekiem, homofobem. Śmiech na sali. Czy kibice, czy zwolennicy Rydzyka, czy homoseksualiści - kontekst jest ten sam, chodzi o szacunek do miejsca upamiętniającego ofiary wojny, a nie nienawiść do gejów. Ale tacy jak Ty tego nie rozumieją, bo od razu szukają rasisty, homofoba - czyli wychodzi, że tak naprawde sami jesteście pełni uprzedzeń, wrogości.
Q__
Moderator
#75 - Wysłana: 30 Kwi 2014 02:51:36
Picard
Mav

Panowie, Panowie...
Picard
Użytkownik
#76 - Wysłana: 30 Kwi 2014 08:59:16
Mav:
I Twój problem, i ludzi takich jak Ty, jest taki, że gdybym zaatakował właśnie środowisko kibicowskie, które by sobie urządziło pikietę przy takim pomniku, to by było ok, nie zostałbym nazwany rasistą czy kimś tam

Bo środowiska, o których piszesz nie tylko głoszą nienawiść, ale i mają dziwną skłonność do urządzania zadym, w którym niszczone jest mienie publiczne...

Mav:
Czy kibice, czy zwolennicy Rydzyka, czy homoseksualiści - kontekst jest ten sam, chodzi o szacunek do miejsca upamiętniającego ofiary wojny, a nie nienawiść do gejów

OK, w tym przypadku nawet skłonny był bym przyznać Ci racje. I rozumie twój punkt widzenia. Inna rzecz, że nadal nie zgadzam się co do twoich innych wypowiedzi na wymienione wyżej tematy.

Mav:
czyli wychodzi, że tak naprawde sami jesteście pełni uprzedzeń, wrogości.

Tak, jestem uprzedzony do ludzi pełnych uprzedzeń, i tak, jestem wrogi do ludzi pełnych wrogości. Straszne!

A tak w ogóle tobyś się wypowiedział odnośnie filmu, który umieściłem - ma on więcej wspólnego z tematyką tego forum niż spór kiboli i gejów. I okazuje się, że National Geographic może kłamać w swoich dokumentach... A fakty i teorie przedstawione w wyżej wzmiankowanym filmie, uważam za całkowicie fascynujące!

Q__:
Panowie, Panowie...

Spokojnie, ja tylko udawania tezę, że jednak częściej z Mavem częściej się nie zgadzałem, niż zgadzałem. No i poruszona przeze mnie tematyka, miała wiele wspólnego z Jamesem T. Kiekriem, nieprawdaż?
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 30 Kwi 2014 09:13:24 - Edytowany przez: Q__
Picard

Picard:
No i poruszona przeze mnie tematyka, miała wiele wspólnego z Jamesem T. Kiekriem, nieprawdaż?

No tak... w końcu i kibol zeń (jak twierdzisz), i gej (jak twierdzą niezliczeni autorzy slash fiction)...

A serio: jak się nie uspokoicie z ideologicznymi sporami (w dodatku, w nieadekwatnym topicu), to sami wiecie... (Tak, wiem, że jest kulturalnie, póki co, ale mam prawo być przeczulony po paru latach awantur. Zwł., że już zaczynacie sobie nawzajem oceny wystawiać... A to już jest delikatna jazda ad personam.)

ps. Wracając do tematu... Powspominajmy:
http://www.youtube.com/watch?v=HIDIIONwPVc
http://www.youtube.com/watch?v=4iSnpWD8dHk
http://www.youtube.com/watch?v=WCSKXugQrP0
http://www.youtube.com/watch?v=SPNcEyXn8KE
http://www.youtube.com/watch?v=b9dEI-Ru1CI
http://www.youtube.com/watch?v=xnxvKJAv5Ik
http://www.youtube.com/watch?v=LZH2IUyXPIE
http://www.youtube.com/watch?v=sx_igLhh720
http://www.youtube.com/watch?v=14L2tVYNPZg
http://www.youtube.com/watch?v=3sFw5Mt70vY
Picard
Użytkownik
#78 - Wysłana: 30 Kwi 2014 11:56:51
Q__:
A serio: jak się nie uspokoicie z ideologicznymi sporami (w dodatku, w nieadekwatnym topicu), to sami wiecie...

Ja już skończyłem - chciałem tylko udowodnić, że z Mavem jednak więcej nas dzieli, niż łączy. Ciekaw też jestem jego reakcji na film poświęcony obaleniu tezy o starożytnych astronautach.
pirogronian
Użytkownik
#79 - Wysłana: 30 Kwi 2014 12:13:31
Picard:
Ciekaw też jestem jego reakcji na film poświęcony obaleniu tezy o starożytnych astronautach.

Jak ktoś go przetłumaczy na polski, to i ja się chętnie wypowiem. Ale może założymy na tą okoliczność nowy temat?
Mav
Użytkownik
#80 - Wysłana: 30 Kwi 2014 12:18:11 - Edytowany przez: Mav
Picard:
Tak, jestem uprzedzony do ludzi pełnych uprzedzeń, i tak, jestem wrogi do ludzi pełnych wrogości. Straszne!

I gdzie te nauki ze Star Treka? I na dodatek jesteś fanem Picarda, a on był tak daleki od rzucania łatwych wyroków na temat ludzi, od ich szufladkowania. Zawsze starał się analitycznie rozumować, być elastycznym. Tyle o tych trekowych morałach piszesz, tyle o nich rozmyślasz i nic z tego nie ma

Picard:
Ciekaw też jestem jego reakcji na film poświęcony obaleniu tezy o starożytnych astronautach.

Gdybyś tylko czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że ja głównie zainteresowałem się Ancient Aliens, bo pokazywane są tam ciekawie miejsca, artefakty i opisywane ciekawe legendy i historie. Pisałem o tym wielokrotnie, ale zarówno do Ciebie, jak i do wszystkowiedzącego Kor-a to nie dociera. Nawet wspólnie z Elaan obaliliśmy kilka wątków, jak np. złote samoloty, które były figurkami latających rybi. Ingerencje kosmitów traktuję na luzie, może sobie tu byli, może - jednoznacznych dowodów nie ma.

Tu właśnie wychodzi Twoje szufladkowanie. Ubzdurałeś sobie na starcie, że jestem fanatykiem Ancient Aliens i nic do Cibie nie dociera, nawet jak sto razy bym napisał, to co wyżej. Tak samo jest z tym homofobem. Coś mi się nie podobało i już zaszufladkowany, i już nie da się się Tobie wybić tego z głowy. Jesteś zaprzeczeniem serialowego Picarda, niestety.

Niech sobie będzie ban24 za ten wpis. Pewne rzeczy napisać trzeba.
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 30 Kwi 2014 12:52:42
Mav

Mav:
Niech sobie będzie ban24 za ten wpis.

Mimo wszystko jeszcze nie będzie. Ale przyglądam się tej wymianie zdań. Bacznie.
Picard
Użytkownik
#82 - Wysłana: 30 Kwi 2014 12:58:50 - Edytowany przez: Picard
Mav:
I gdzie te nauki ze Star Treka? I na dodatek jesteś fanem Picarda, a on był tak daleki od rzucania łatwych wyroków na temat ludzi, od ich szufladkowania. Zawsze starał się analitycznie rozumować, być elastycznym. Tyle o tych trekowych morałach piszesz, tyle o nich rozmyślasz i nic z tego nie ma

Sorry, ale nie można tolerować, nie tolerancji bo takie stanowisko prowadzi w naturalny sposób do dyktatu ludzi gnębiących wszelkie mniejszości i narzucających innym siłą swoje zdanie. W tym przypadku jestem bliski poglądom Yassim: evil must be opposed. Chociaż nie jestem aż tak ekstremalny.

Mav:
Gdybyś tylko czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że ja głównie zainteresowałem się Ancient Aliens, bo pokazywane są tam ciekawie miejsca, artefakty i opisywane ciekawe legendy i historie.

Tak, pamiętam co pisałem, ale jeśli był byś tylko tym zainteresowany to śmiem wątpić by chciało by Ci się ze mną spierać przez ,kilka jeśli nie kilkanaście stron co do tego bym na poważnie wziął pod uwagę teorię mówiącą o rydwanach bogów.

Mav:
Nawet wspólnie z Elaan obaliliśmy kilka wątków, jak np. złote samoloty, które były figurkami latających rybi. Ingerencje kosmitów traktuję na luzie, może sobie tu byli, może - jednoznacznych dowodów nie ma.

Pamiętam co pisaliście - o tych rybach też jest mowa w zamieszczonym przeze mnie filmie. Problem w tym, że całe twoje rozumowanie w tamtym wątku opierało się na błędnym kole w rozumowaniu - nie wiemy jak coś zbudowano, więc musieli to zbudować kosmici! Czemu kosmici? Bo nie wiemy jak to zbudowano! - i na argumencie z ignorancji: to musieli być kosmicie, bo nie możesz udowodnić, że ich nie było, kto inny mógł to zrobić itp.! Uparcie odmawiałeś przyjęcia do wiadomości, że twoje przesłanki i twój sposób myślenia był błędny - i to głownie mnie irytowało.

Mav:
Tu właśnie wychodzi Twoje szufladkowanie. Ubzdurałeś sobie na starcie, że jestem fanatykiem Ancient Aliens i nic do Cibie nie dociera, nawet jak sto razy bym napisał, to co wyżej.

Nie, nigdy nie twierdziłem, że jesteś zwolennikiem tej teorii. Pisałem zaś o tym, że twoje rozumowanie opiera się na błędach logicznych, przez co same w sobie jest błędne. Ale jak widzę nadal nie przyjąłeś tego do wiadomości.

pirogronian:
Jak ktoś go przetłumaczy na polski, to i ja się chętnie wypowiem. Ale może założymy na tą okoliczność nowy temat?

Sorry, polskie tłumaczenie tego filmu nie jest obecnie dostępne, ale jest on bardzo łatwy w zrozumieniu.
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 30 Kwi 2014 14:19:37 - Edytowany przez: Q__
Picard

Picard:
W tym przypadku jestem bliski poglądom Yassim: evil must be opposed. Chociaż nie jestem aż tak ekstremalny.

Swoją drogą jedno mnie zawsze zastanawiało - wisielec umiera jakiś czas (to nie jest śmierć błyskawiczna, czasem, jak pamiętam z relacji o procesach norymberskich trwa i 20 minut, zwykle około 4), poza tym było widać do czego Yassim się szykuje. Dlaczego zatem nikt nie próbował przestrzelić sznura (może nawet gdy leciała w dół)? Przy poziomie federacyjnej medycyny i z uszkodzonym rdzeniem kręgowym (gdyby do niego doszło, bo mała swoje lata i skoczyła z dość wysoka) powinna mieć jakieś szanse...

A ta Kira sterczała jak d*** wołowa. Odo nie lepszy...

ps. A'propos- jeśli kogoś interesuje makabryczne zjawisko śmierci przez powieszenie, od strony medycznej:
http://www.biomedical.pl/psychologia/smierc-przez- powieszenie-okiem-medyka-sadowego-3071.html
Mav
Użytkownik
#84 - Wysłana: 30 Kwi 2014 14:48:27 - Edytowany przez: Mav
Picard:
Sorry, ale nie można tolerować, nie tolerancji bo takie stanowisko prowadzi w naturalny sposób do dyktatu ludzi gnębiących wszelkie mniejszości i narzucających innym siłą swoje zdanie.

To działa w obie strony. Muzułmanie stali się w Europie wręcz nietykalni, prze co policja nie może nic zrobić nawet jak w licznych grupach modlą się bez uprzedniego zezwolenia, blokując po kilka godzin ludziom wiejcie do domu. Policja nic nie robi, bo mniejszość religijna i nie wolno. Jak ktoś się denerwuję, bo przez to do domu nie możne wejść, czy do pracy wyjść, to ludzie myślący jak Ty, od razu robią z takiego człowieka ksenofoba i rasistę.

Jakby się kibice tak zebrali nielegalnie i blokowali parkingi i wejścia do domu, to by dostali pałkami i gazem od policji - podwójne standardy?

Wszystkich należy traktować tak samo, bez względu na pochodzenie, rase, czy kolor skóry. Ich czyny trzeba traktować czysto analitycznie, bez uprzedzeń, bez z góry ustalonego nastawienia.

Ludzie tacy jak Ty, jak dla mnie nie różnią się od rasistów czy ksenofobów - tak samo łatwo szufladkujecie ludzi, tak samo jesteście uprzedzeni, tak samo nie można z wami prowadzić merytorycznej dyskusji, bo wiecie swoje najlepiej. Bardzo mało wam wystarczy, żeby negatywnie ocenić człowieka.

Tak samo jak dla rasisty każdy czarnuch to zło, tak dla ludzi takich ja Ty, każdy kto choć raz przyczepi się w jakiejś sprawie do homoseksualistów, czy feministek itd., jest zacofanym, uprzedzonym, prymitywnym człowiekiem, seksistą, homofobem, chamem. Pomimo, że wcale nim być nie musi, tylko jak np. w przypadku wspomnianej parady przy pomniku, możne mu się w tym przypadku zachowanie homoseksualistów nie podobać i ma do tego prawo. Dla was taki człowiek jest już skreślony.
Picard
Użytkownik
#85 - Wysłana: 30 Kwi 2014 15:13:01 - Edytowany przez: Picard
Q__:
Swoją drogą jedno mnie zawsze zastanawiało - wisielec umiera jakiś czas (to nie jest śmierć błyskawiczna, czasem, jak pamiętam z relacji o procesach norymberskich trwa i 20 minut, zwykle około 4), poza tym było widać do czego Yassim się szykuje. Dlaczego zatem nikt nie próbował przestrzelić sznura (może nawet gdy leciała w dół)? Przy poziomie federacyjnej medycyny i z uszkodzonym rdzeniem kręgowym (gdyby do niego doszło, bo mała swoje lata i skoczyła z dość wysoka) powinna mieć jakieś szanse...

Myślę, że ludzie po prostu byli zbyt zszokowani dramatycznościom tego kroku by zareagować.

Mav:
To działa w obie strony. Muzułmanie stali się w Europie wręcz nietykalni, prze co policja nie może nic zrobić nawet jak w licznych grupach modlą się bez uprzedniego zezwolenia, blokując po kilka godzin ludziom wiejcie do domu. Policja nic nie robi, bo mniejszość religijna i nie wolno. Jak ktoś się denerwuję, to ludzie myślący jak Ty, od razu robią z ta kiego człowieka ksenofoba i rasistę.

I tu się nie rozumiemy. Nie popieram poprawności politycznej, bo ta jest właściwie bezbronna wobec rządów nietolerancji, bo każe tolerować wszystko bez wyjątku nawet zachowania skrajne i wrogie samej idei tolerancji, pozwalając tym samym takim nietolerancyjnym ludziom zawłaszczyć przestrzeń publiczną dla siebie. Dlatego mówię: nie toleruje nie tolerancji, również tej islamskiej. Inna postawa jest zwyczajnie auto-destrukcyjna.

Mav:
Jakby się kibice tak zebrali nielegalnie i blokowali parkingi i wejścia do domu, to by dostali pałkami i gazem od policji - podwójne standardy?

W Polsce? Chyba żartujesz! Tutaj kibole dostają od policji specjalną eskortę kiedy jadą na jakiś mecz, a jesteś przeciętnym obywatelem, który wykupił miejsce w pociągu PKP to musisz kiboskiej braci ustąpić miejsca, a policja będzie stała z założonymi rękoma. Czyli podwójnych standardów nie ma - jest raczej ta sama niekompetencja policji i to samo tchórzostwo w jej wykonaniu.

Mav:
Ludzie tacy jak Ty, jak dla mnie nie różnią się od rasistów czy ksenofobów - tak samo łatwo szufladkujecie ludzi, tak samo jesteście uprzedzeni, tak samo nie można z wami prowadzić merytorycznej dyskusji, bo wiecie swoje najlepiej. Bardzo mało wam wystarczy, żeby negatywnie ocenić człowieka.

Tak, zawsze negatywnie będę oceniał nienawistników i różnego rodzaju fobów... Wbrew temu co mówisz, to bardzo pozytywna postawa życiowa, bo nie pozwala tym ludziom dojść do władzy i narzucić innym swojego zdania. Nietolerancja różni się od tolerancji właśnie tym, że ta pierwsza narzuca innym swój pogląd i nie toleruje sprzeciwu - nie mam nic przeciwko innym poglądom, jak długo nie godzą one w moją wolność, i nie narzucają one mi sposobu w jaki mam żyć. Dla przykładu: jeśli ktoś nie lubi gejów, to trudno, ma do tego prawo, ale nie ma prawa zabraniać im obecności w życiu publicznym i nie ma też prawa im nic narzucać. Proste i klarowne.

Mav:
Tak samo jak dla rasisty każdy czarnuch to zło, tak dla ludzi takich ja Ty, każdy kto choć raz przyczepi się w jakiejś sprawie do homoseksualistów, czy feministek itd., jest zacofanym, uprzedzonym, prymitywnym człowiekiem, seksistą, homofobem, chamem. Pomimo, że wcale nim być nie musi, tylko po prostu nie podobało mu się ich zachowanie, np. jak w przypadku wspomnianej parady przy pomniku. Dla was jest już skreślony.

Dziwne stanowisko, zważywszy na fakt, że w sprawie parady przy pomniku nawet gotów jestem przyznać Ci racje. Tutaj należało by szukać kompromisu. Tylko, jeśli odmówić takiego prawa gejom, to należy też odmówić go innym grupom - jak mówisz nie, dla podwójnych standardów!
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 30 Kwi 2014 15:38:59 - Edytowany przez: Q__
Picard

Picard:
Myślę, że ludzie po prostu byli zbyt zszokowani dramatycznościom tego kroku by zareagować.

Jeśli nie było tam nikogo z GF to może to łyknę... Ale żeby oficer Floty tak stracił głowę?

ps. Z resztą dyskusji proszę - b. stanowczo proszę - przenieść się do stosownego topicu:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3692&page=2#msg276316
Udowodnijcie mi tam, że da się dyskutować na trudne tematy z klasą. I mała uwaga: skupcie się na zagadnieniu, nie na wystawianiu sobie wzajemnie ocen (co za dużo, to niezdrowo, więc jeśli jeszcze raz przeczytam co jeden z Was sądzi o drugim, będą konsekwencje*).

* choć doceniam Wasz wkład w powolny powrót forum do dawnej świetności...
Dathon
Użytkownik
#87 - Wysłana: 30 Kwi 2014 16:06:28
Picard
Mav

Chopy... Dejta se buzi albo po buzi i dejta spokoja.
pirogronian
Użytkownik
#88 - Wysłana: 30 Kwi 2014 16:13:46
Dathon:
Dejta se buzi albo po buzi i dejta spokoja.

Z tego, co wiem, Dejta nie ma tu nic do rzeczy On akurat był przykładem opanowania, równowagi i rozsądku. Ci dwaj panowie bardziej mi przypominają tytułowego Kirka, który był narwańcem.
Dathon
Użytkownik
#89 - Wysłana: 30 Kwi 2014 19:02:09 - Edytowany przez: Dathon
pirogronian

pirogronian:
Ci dwaj panowie bardziej mi przypominają tytułowego Kirka

Łi kom in pis, szut tu kill tacy?
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 2 Maj 2014 04:00:51
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Kapitan Kirk

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!