USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Ulubione rasy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
Autor Wiadomość
Dreamweb
Użytkownik
#61 - Wysłana: 7 Lip 2005 15:15:39
Odpowiedz 
Jeśli chodzi o ostro krytykowany "Enterprise", to spośród gatunków humanoidalnych wymyślonych specjalnie na jego potrzeby najbardziej chyba podobali mi się Kreetassanie - ci obrażalscy z odcinków "Vox Sola" i "One Night in Sickbay". Śmieszni goście, i fajnie wyglądali. Szkoda że widzieliśmy ich tylko w dwóch odcinkach.
Pah Wraith
Użytkownik
#62 - Wysłana: 8 Lip 2005 13:23:24
Odpowiedz 
Dlaczego to Q nie mają być nazywani, BTW, GATUNKIEM?

Żyją, rozmnażają się...
Dreamweb
Użytkownik
#63 - Wysłana: 9 Lip 2005 02:46:56
Odpowiedz 
Istot o boskiej władzy nie nazwałbym gatunkiem i tyle...
Q
Anonimowy
#64 - Wysłana: 9 Lip 2005 08:13:32
Odpowiedz 
Wiesz co Dreamweb, z Ciebie to jednak jest porządny człowiek.
Dreamweb
Użytkownik
#65 - Wysłana: 9 Lip 2005 09:54:26
Odpowiedz 
Dzięki. W zamian poproszę Cię o nowy dom. Samochód zresztą też może być. Albo lepiej teleporter, to już się na pewno nigdzie nie spóźnię.
Odetta
Użytkownik
#66 - Wysłana: 5 Lut 2008 09:12:45
Odpowiedz 
Kardasjanie, podstępni, wyrachowani i majestatyczni Romulanie Kardasjanom mogliby obuwie czyścić
I Ferengi tzn wkurzająca rasa teoretycznie ale wiadomo że jak jakiś Ferengi się pojawia to się będzie działo
Delta
Użytkownik
#67 - Wysłana: 5 Lut 2008 10:38:19
Odpowiedz 
Odetta
Romulanie Kardasjanom mogliby obuwie czyścić

To się tylko tak Kardasjanom wydaje. Ku chwale Imperium.
rorq
Użytkownik
#68 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:13:59 - Edytowany przez: rorq
Odpowiedz 
Odetta
Kardasjanie, podstępni, wyrachowani i majestatyczni Romulanie Kardasjanom mogliby obuwie czyścić
Romulanie to taka rasa .. jak wszy (bez obrazy, to metafora). Jak spotkasz to wiesz że cie ugryzie i krew wyssie. i tylko bezsensownie wciąż podskakują do oczu. oni sa taaacy źliii.. taaacyyy źliiii... że absolutnie w nich nie wierzę. msz jako kuzyni Wolkan są tak samo kopnięci na punkcie udowadniania innym gatunkom czegoś, co te gatunki juz dawno wiedzą.

Kardasianie - o, ci to maja charakterek. sa prawdziwsi. wiadomo że chodzi im wyłacznie o ich własny interes i w jego imieniu moga czynić i dobro, i zło. ale ma to uzasadnienie. nie jak u Romulan, których czynienie zła jest jakies takie plastikowe.

Ferengi... tacy jak Quark i kompania z DS9 - to rozumiem. inni, tacy z TNG - juz nie. bo PROFIT jako cel nie oznacza głupoty, tylko choleeerne cwaniactwo i umiejetność elastycznego dopasowywania się do sytuacji. Quark pokazuje że jest SWÓJ KOLEŚ - i to jest metoda na zysk. inni sa w wiekszości śmieszni.

Q... no ba! that's my way!

Borg - zmarnowany piękny pomysł. po co wsadzać ludzkie elementy (królową borg) do pięknie działającej maszynerii? borg jest wolkańskim perpetuum mobile. królowa wprowadza czynnik emocjonalny, to właśnie dzięki niemu borg przegrywa z Kaśką.. A mógłby być WIELKIM BAD GUYEm przed długi czas. a teraz.. Borg stał sie czyms w rodzaju Romulan. phi.
Odetta
Użytkownik
#69 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:18:32
Odpowiedz 
Własnie. Taki Garak budzi we mnie zainteresowanie - szpieg czy nie szpieg? [nie spojlować mi tylko!] Uwierzę i w jedno i w drugie. A po Romulanach od razu znać że knuja bo oni knują z definicji
Domko
Użytkownik
#70 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:20:15
Odpowiedz 
A do którego odcinka dotarłaś? Bo wiele w tej sprawie się wyjaśnia tak naprawdę w odcinku "Die is a cast".
Odetta
Użytkownik
#71 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:22:59
Odpowiedz 
Ja ledwo zaczełam drugi sezon DS9 [wczoraj było "Second Sight" z Sisko zakochanym w lady in red ] więc jeszcze wiele radości przede mną
Domko
Użytkownik
#72 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:34:12
Odpowiedz 
Aha. No to milczę na temat Garaka.
Odetta
Użytkownik
#73 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:41:54
Odpowiedz 
Podzięk z dygiem chociaz przy eksploracji forum i tak pewnie wleze na jakieś spojle
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#74 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:23:52
Odpowiedz 
Człowiek jaki jest każdy widzi.
Majter
Użytkownik
#75 - Wysłana: 5 Lut 2008 17:32:54
Odpowiedz 
Wracając do tematu:

Volcanie - za logikę, bogatą kulturę, czystość ducha i nieodpartą "chęć" pomocy i służby

Trille - ale tylko te z symbiontami, bez nich to w sumie niczym nie wyróżniająca się rasa o czym przekonałem się w jednym z ostatnich odcinków 7 sezonu ds9 - kiedy Ezri przyjechała do rodziny

Ferengi - o wiele ciekawiej przedstawieni w ds9 aniżeli tng, uwielbiałem ich alternatywne do całej reszty akcje:

- potyczka z Dominium na stacji Empek Nor
- kontakt z Obcymi z korytarza

itp

Borg - za co? "We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile."

Wiem, gadam jak geek
Ethno
Użytkownik
#76 - Wysłana: 5 Lut 2008 18:56:06
Odpowiedz 
Kazoni - hahaa takie dzikusy śmieszne
Ocampa - niedorozowoje nawet ze swojich rozwineitych synaps nie umieja korzystac (a jak już umieją to nie umieją patrz. KESSSSS)
AHM - zawsze można wyłaczyć, skasować, przeprogramować (w sumie rasa)
rorq
Użytkownik
#77 - Wysłana: 5 Lut 2008 20:17:24 - Edytowany przez: rorq
Odpowiedz 
Ethno
Ocampa - niedorozowoje nawet ze swojich rozwineitych synaps nie umieja korzystac
AHM - zawsze można wyłaczyć, skasować, przeprogramować (w sumie rasa)

... ... ty masz jakieś narodowo-socjalistyczne ciągoty normalnie..
Ethno
Użytkownik
#78 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:26:59
Odpowiedz 
Nie, czemu? Po prostu w subiektywny sposób, przdstawiam moje zdanie o jakiś rasach _ Hmm... A kto się ze mną nie zgodzi?
rorq
Użytkownik
#79 - Wysłana: 6 Lut 2008 12:38:04
Odpowiedz 
V'tosh ka'tur - Wolkanie którzy pojawili się w 17 odcinku 1 sezonu ENT. Wolkanie którzy próbują oswoić logikę z emocjami. I potrafią się uśmiechać Choć jak się wkurzą... to niedobrze Juz wiem czego mi brakło w Wolkanach i gdyby więcej takich V'tosh ka'tur, to byliby ciekawszą rasą...
Delta
Użytkownik
#80 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:06:14
Odpowiedz 
rorq
Juz wiem czego mi brakło w Wolkanach i gdyby więcej takich V'tosh ka'tur, to byliby ciekawszą rasą...

Jest ich więcej. Nazywają się Romulanie...
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:08:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Odetta

Romulanie Kardasjanom mogliby obuwie czyścić

Ale za to Romulanie z TOSu byli fajni.. Tacy tragiczni i rozdarci...

Delta

To się tylko tak Kardasjanom wydaje. Ku chwale Imperium.

rorq

Ferengi... tacy jak Quark i kompania z DS9 - to rozumiem. inni, tacy z TNG - juz nie. bo PROFIT jako cel nie oznacza głupoty, tylko choleeerne cwaniactwo i umiejetność elastycznego dopasowywania się do sytuacji. Quark pokazuje że jest SWÓJ KOLEŚ - i to jest metoda na zysk. inni sa w wiekszości śmieszni.

Fakt.

Q... no ba! that's my way!

Borg - zmarnowany piękny pomysł. po co wsadzać ludzkie elementy (królową borg) do pięknie działającej maszynerii? borg jest wolkańskim perpetuum mobile. królowa wprowadza czynnik emocjonalny, to właśnie dzięki niemu borg przegrywa z Kaśką.. A mógłby być WIELKIM BAD GUYEm przed długi czas. a teraz.. Borg stał sie czyms w rodzaju Romulan. phi.

Fakt :/

Odetta

Własnie. Taki Garak budzi we mnie zainteresowanie - szpieg czy nie szpieg?

Na mnie sparwał wrażenie udomowionej wertsji H. Lectera. I fajne to było...

4_z_Szesciopaka

Człowiek jaki jest każdy widzi.

I jak ustaliliśmy - wszystkim da radę.

Majter

Volcanie - za logikę, bogatą kulturę, czystość ducha i nieodpartą "chęć" pomocy i służby
Trille - ale tylko te z symbiontami

Owszem. Fascynuje i spokój jednych i (względna) nieśmiertelnośc drugich.

Ethno

W stylu camp...

Ocampa - niedorozowoje nawet ze swojich rozwineitych synaps nie umieja korzystac (a jak już umieją to nie umieją patrz. KESSSSS)

Fakt. Dość żałośni...

rorq

... ... ty masz jakieś narodowo-socjalistyczne ciągoty normalnie..

rorq

V'tosh ka'tur - Wolkanie którzy pojawili się w 17 odcinku 1 sezonu ENT. Wolkanie którzy próbują oswoić logikę z emocjami. I potrafią się uśmiechać Choć jak się wkurzą... to niedobrze

W sumie grzeczniejsza wersja Romulan.

Juz wiem czego mi brakło w Wolkanach i gdyby więcej takich V'tosh ka'tur, to byliby ciekawszą rasą...

A mi odpowiadała ta ich OBCOŚĆ.

Delta

Jest ich więcej. Nazywają się Romulanie...

Byłeś pierwszy.
Delta
Użytkownik
#82 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:21:49
Odpowiedz 
Q__
Byłeś pierwszy.

No, chociaż raz. Z tego co widzę, to ostatnio nawet Continuum Q nie nadąża z czytaniem i odpowiedziami.
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:27:01
Odpowiedz 
Delta

Z tego co widzę, to ostatnio nawet Continuum Q nie nadąża z czytaniem i odpowiedziami.

Bo nasi Newbies wariackie tempo narzucili...
Odetta
Użytkownik
#84 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:27:04
Odpowiedz 
Q
Na mnie sparwał wrażenie udomowionej wertsji H. Lectera. I fajne to było...

E no to jest zaraźliwe?! Teraz mi się będzie jeszcze bardziej podobał
Q__
Moderator
#85 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:29:41
Odpowiedz 
Odetta

E no to jest zaraźliwe?!

A też Ci się tak kojarzył?
Odetta
Użytkownik
#86 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:30:32
Odpowiedz 
Jeszcze nie zdążył bo był w sumie dopiero dwa razy ale teraz jak powiedziałeś to faktycznie zacznie, miau!
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:36:30
Odpowiedz 
Odetta

Jeszcze nie zdążył bo był w sumie dopiero dwa razy ale teraz jak powiedziałeś to faktycznie zacznie

Aha.
Odetta
Użytkownik
#88 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:38:04
Odpowiedz 
Q
Bo nasi Newbies wariackie tempo narzucili...

Spoko, jeszcze jakies 1,5 tygodnia, potem mnie znowu zarzucą robotą w pracy i już se nie popiszę zza biurka no chyba że z domu po godzinach..
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:44:16
Odpowiedz 
Odetta

Spoko, jeszcze jakies 1,5 tygodnia

Tak, tylko dojdzie do tego, że nikt poza Wami, nie będzie tego czytał... A przecież mozna powiedzieć mniej, a treściwiej...
Biter1
Użytkownik
#90 - Wysłana: 6 Lut 2008 22:05:51
Odpowiedz 
Borg stał sie czyms w rodzaju Romulan. phi.

Nie obrażaj Romulan

V'tosh ka'tur - Wolkanie którzy pojawili się w 17 odcinku 1 sezonu ENT. Wolkanie którzy próbują oswoić logikę z emocjami. I potrafią się uśmiechać Choć jak się wkurzą... to niedobrze

Wolkanie wogle sporo tracą w startreku na braku emocji. szczególnie że scenarzyści nie wiedzieli które emocje wolkanie mają mieć ukryte. przez to starali się urealnić Wolkan (TOSowi byli troche odrealnieni emocjonalnie) i wyszła kicha.

Delta

Z tego co widzę, to ostatnio nawet Continuum Q nie nadąża z czytaniem i odpowiedziami.

Bo nasi Newbies wariackie tempo narzucili..

Przyznaje mamy to do siebie że mamy czasami mało do powiedzenia a chcemy sie wypowiedzieć.

A przecież mozna powiedzieć mniej, a treściwiej...

Nie czepiając się twoje posty są zawsze najdłóższe
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Ulubione rasy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!