USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gdybyś mógł dowodzić statkiem...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
kordian
Użytkownik
#121 - Wysłana: 9 Sty 2013 09:46:09
Odpowiedz 
ooo bc 304 też z treka?
Seybr
Użytkownik
#122 - Wysłana: 9 Sty 2013 10:29:08
Odpowiedz 
kordian

Google podpowiedziało mi że to ze StarGate ;].
Korrd
Użytkownik
#123 - Wysłana: 9 Sty 2013 13:32:34 - Edytowany przez: Korrd
Odpowiedz 
Christof:
BC 304 Daedalus Class

O właśnie taki. Piękny
Elaan
Użytkownik
#124 - Wysłana: 9 Sty 2013 16:47:54 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Gdybym mogła dowodzić jakimś trekowym okrętem, wybrałabym jednostkę tej klasy:

klasa Bradbury
Toudi
Użytkownik
#125 - Wysłana: 9 Sty 2013 17:07:03
Odpowiedz 
taa elaan, hotlinkowanie mają zablokowane...
Elaan
Użytkownik
#126 - Wysłana: 9 Sty 2013 17:13:46 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Toudi:
taa elaan, hotlinkowanie mają zablokowane...

Nie wiem co Ci się blokuje, bo u mnie obrazek wyświetla się bez problemów.

Edit:
Na wszelki wypadek przerzuciłam obrazek na imgur, teraz nie powinno być kłopotu.
Eviva
Użytkownik
#127 - Wysłana: 9 Sty 2013 20:14:59
Odpowiedz 
Gdybym ja dowodziła jakimkolwiek statkiem, to spieprzyłabym na drugi koniec galaktyki, aby tylko uciec z tego cholernego kraju, rządzonego przez Ferengich najgorszego sortu!
Dragon
Użytkownik
#128 - Wysłana: 9 Sty 2013 23:27:22
Odpowiedz 
Eviva:
Gdybym ja dowodziła jakimkolwiek statkiem, to spieprzyłabym na drugi koniec galaktyki, aby tylko uciec z tego cholernego kraju, rządzonego przez Ferengich najgorszego sortu!

Ja bym ewakuował tych dobrych i uczciwych i rozpoczął bombardowanie orbitalne.

(ale mnie Q opierdzieli:p )
Q__
Moderator
#129 - Wysłana: 9 Sty 2013 23:55:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Zdaje mi sie czy temat byl o rodzaju/klasie statku kosmicznego, a nie o tym co by sie z nim zrobilo?
Pamietasz co regulamin mowi o gwaltonym zmienianiu toku dyskusji i o politykowaniu poza stosownym tematem? A, ze dopuszczasz sie recydywy, tym razem uzbierasz sobie na ostrzezenie dosc szybko (tzn. za nastepnym razem).

Dragon

Dragon:
ale mnie Q opierdzieli:p

Chyba glownie za slownictwo w powyzszym cytacie (tak, upomnionko, za to poleci, ale nic wyzej, chcesz zostac m(eee)eczennikiem, to postaraj sie bardziej), bo to, ze spelnisz powyzsza grozbe jest +/- tak realne jak to, ze powstrzymam Cie przed jej realizacja pstryknieciem palcow.
Dragon
Użytkownik
#130 - Wysłana: 10 Sty 2013 00:15:52
Odpowiedz 
Q__
Zamontuj automaty jak z człowieka demolki

Nie wiedziałem że opierdzielać to zakazane słowo. Używam słów które pojawiają sie w telewizji w tzw Porze familijnej
Q__
Moderator
#131 - Wysłana: 10 Sty 2013 05:47:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dragon

W telewizji padaja i inne slowa (np. w czasie emisji "Psow" Pasikowskiego), co nie znaczy, ze trzeba nimi zaraz rzucac na forum. Przeczytaj co mowi regulamin o wyszukanej kulturze jezyka.

(Automaty? Good idea... One by pilnowaly regulaminu, a ja se Treka ogladal.)
Eviva
Użytkownik
#132 - Wysłana: 10 Sty 2013 16:57:27
Odpowiedz 
Q__

Przepraszam - wiem, że tym razem faktycznie przegięłam - ale byłam w lekkim amok time. Ponieważ ostatnio rzadko tu bywam, to i tak prędko nie uzbieram
Q__
Moderator
#133 - Wysłana: 10 Sty 2013 17:48:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

A bywaj jak najczesciej, ino regulaminu nie lam.
Dragon
Użytkownik
#134 - Wysłana: 10 Sty 2013 22:42:45
Odpowiedz 
Chciałbym dowodzić statkiem Orzeł 5

http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/846/846996/eagle-5-spaceballs-001_1201053368.jpg

Ze względu na wygodne i komfortowe wnętrze oraz że panuje tam taki porządek jak w moim pokoju.
Senok
Użytkownik
#135 - Wysłana: 16 Sty 2013 09:12:15
Odpowiedz 
Ja mam 3 rodzaje statków, którymi chciałbym dowodzić. Są to:
- Galaxy - duży i wygodny statek, przeznaczony głównie do dalekich podróży i badań. Dobrze sprawuje się również w boju.
- Sovereign - podobnie j.w., chociaż i tak wolę chyba klasę Galaxy.
- Defiant - mały zwrotny stateczek, dobrze sprawuje się w boju, chociaż chyba jeszcze lepiej jako statek zwiadowczy; na pewno i na nim dobrze bym się czuł.
Eviva
Użytkownik
#136 - Wysłana: 16 Sty 2013 17:09:26
Odpowiedz 
Dragon:
Chciałbym dowodzić statkiem Orzeł 5

Ja też - jest wspaniały. I jakiś Człes by się tam przydał jako towarzysz podróży

Senok:
- Defiant -

Tak, to świetny statek dla niewielkiej, dobranej załogi. Też bym go chciała, może być z Jadzią, aby tylko bez Sisko
Dragon
Użytkownik
#137 - Wysłana: 16 Sty 2013 17:13:58
Odpowiedz 
Eviva:
Tak, to świetny statek dla niewielkiej, dobranej załogi. Też bym go chciała, może być z Jadzią, aby tylko bez Sisko

Sisko może być tylko niech przejdzie na tył pojazdu jak za starych dobrych czasów (żart, nie pacyfikować)
Seybr
Użytkownik
#138 - Wysłana: 16 Sty 2013 17:47:34
Odpowiedz 
Dragon

Stary ale za czasów podstawówki to ostatnie miejsca były najlepsze :P. Czyżby każdy chciał być murzynem haha ;]. Żart ci się udał ;].
Dragon
Użytkownik
#139 - Wysłana: 16 Sty 2013 18:05:25 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
Seybr:
Stary ale za czasów podstawówki to ostatnie miejsca były najlepsze :P. Czyżby każdy chciał być murzynem haha ;]. Żart ci się udał ;].

Ha. Za moich czasów też.

Udał sie bo ukradłem go z filmu 1941
krzychu
Użytkownik
#140 - Wysłana: 16 Sty 2013 18:17:22
Odpowiedz 
Vox populi, vox Dei
Q__
Moderator
#141 - Wysłana: 17 Sty 2013 12:15:52
Odpowiedz 
Dragon

Za starych dobrych to w Treku byl do podziwiania tyl Uhury, a tyl najlepiej sie podziwia patrzac nan z tylu... Rozumiem wiec, ze chciales dostarczyc Sisko okazji do podziwiania tylow wspolzalogantek (bo za co innego moglbys skonczyc z ostrzezeniem i to ostatnim).
Dragon
Użytkownik
#142 - Wysłana: 17 Sty 2013 22:26:18
Odpowiedz 
Q__
Nie, sprarafrazowałem dowcip z filmu 1941 i zasugerowałem Evivie że może wysłać sisko na tył okrętu jak za czaów segregacji rasowej. To był żart, z dużym pokładem ironii, nie sądze by łamał regulaminy.
Do tego pasuje do nazwy tematu.
I nie uruchamiaj sie o lubie Sisko (tego mądrzejszego, z pierwszych trzech sezonów)

Uhure najlepiej podziwia sie z przodu, ale w sumie z każdej strony też i to w każdym wieku.
Q__
Moderator
#143 - Wysłana: 18 Sty 2013 07:07:22 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dragon

Po cienkim lodzie stapacie, Kolego... ale ja nie z tych co beda usilowali Was utopic... No chyba, ze sami go zarwiecie.

Dragon:
lubie Sisko (tego mądrzejszego, z pierwszych trzech sezonów)

Tak, Sisko z pierwszych sezonow to byl facet. Moze nie Picard i nie Kirk, ale calkiem sprawny administrator stacji. A jak Dukatowi pieknie nosa przytarl w "Explorers", to prawie pokochac jak tamtych go szlo... Odcinek sredni, ale chyba najepszy, bo najbardziej w tradycji Roddenberry'ego, wystep Benjamina, Szkoda tylko, ze wystapil w cywilu, nie w barwach GF...
(i nawet nie odeszlismy od tematu, bo jachcik... Ten jachchcik... Jak bym juz dowodzil tym Glorious Heritage trzymalbym taki jacht w hangarze... W koncu kapitan musi miec swoje drobne przyjemnosci...)

Dragon:
Uhure najlepiej podziwia sie z przodu, ale w sumie z każdej strony też i to w każdym wieku.

Ano... I mloda atrakcyjna, i dojrzala. Oryginalna ma wiecej klasy, ale znow nowa wiecej pokazuje... Trudny wybor...
(By pozostac w temacie: moja Glorious Heritage tez by miala dwa avatary - jak Andromeda Ascendant pod koniec - tyle, ze o wygladzie obu Uhur... To tak w ramach fanboystwa...)
Seybr
Użytkownik
#144 - Wysłana: 18 Sty 2013 14:08:41
Odpowiedz 
Q__:
Kolego... ale ja nie z tych co beda usilowali Was utopic..

Zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdożyć :P. OD dwóch dni mnie korci by to powiedzieć.
Czy ktoś się oburzył za ten kawał, przesada z tolerancją. Tym bardziej nie było to złośliwe, alni tym bardziej miało cel rasistowski.
Senok
Użytkownik
#145 - Wysłana: 18 Sty 2013 16:51:43 - Edytowany przez: Senok
Odpowiedz 
Seybr:
Czy ktoś się oburzył za ten kawał, przesada z tolerancją. Tym bardziej nie było to złośliwe, alni tym bardziej miało cel rasistowski.

Ja się nie obraziłem ani nie potraktowałem Twojego wpisu jako rasistowski... ale może to tylko dlatego, że nie jestem murzynem.

Dragon:

Mnie się obie Uhury podobają, ale i tak zdecydowanie wygrywa ta z TOS-a za najpiękniejszy, jak dla mnie, uśmiech spośród wszystkich Pań grających w Star Trek'u :D . I to właśnie 'oryginalną' Uhurę chciałbym mieć na swoim statku .
Eviva
Użytkownik
#146 - Wysłana: 18 Sty 2013 17:17:27
Odpowiedz 
Senok:
zdecydowanie wygrywa ta z TOS-a za najpiękniejszy, jak dla mnie, uśmiech spośród wszystkich Pań grających w Star Trek'u

Nareszcie ktoś, kto docenia prawdziwą damę To prawda, uśmiech ma cudowny i to wspaniałe poczucie godności osobistej, połączone z wysoką kulturą. Uwielbiam ją. Co ciekawe, William Shatner jest tego samego zdania, choć powiedziała mu wiele przykrych słów, a dla osobnika z jego ego musiało to być podwójnie niemiłe. W jednym z najnowszych wywiadów, wspominając słynny pocałunek, powiedział tak:
I just realized how lovely her lips were. Anything that was breaking there might have been her lips, but not groundbreaking in terms of a racial kiss. She was and is a beautiful woman.
Senok
Użytkownik
#147 - Wysłana: 18 Sty 2013 17:35:48
Odpowiedz 
Tak... Dla mnie Nyota Uhura z TOS-a, to najlepsza postać kobieca w całym Star Trek'u. A Nichelle Nichols (Grace Nichols) jest dla mnie najlepszą aktorką całej tej sagi. M.in. za to co wyżej Eviva napisałaś wyżej; dodałbym jeszcze naturalność i wspomniany uśmiech.
Jedyną postacią i aktorką, która mogłaby dorównywać, to Kes grana przez Jennifer Lien. W prawdzie za Voyager'em nie przepadam, ale Kes i Jennifer Lien lubię prawie tak jak Uhurę i Nichelle Nichols.
Eviva
Użytkownik
#148 - Wysłana: 18 Sty 2013 18:20:50
Odpowiedz 
Senok

A to ciekawe. Kes raczej nie cieszy się sympatią trekkerów, zresztą niesłusznie, bo to bardzo interesująca postać. Ja też ją lubię.
Senok
Użytkownik
#149 - Wysłana: 18 Sty 2013 23:27:20
Odpowiedz 
Ja tam Kes lubię... tak po prostu... z resztą Neelix'a też. Może po prostu Kes przypominała mi trochę Uhurę, ale tylko trochę... To chyba dwie postacie w całym Voyager'ze, które polubiłem. Byli jeszcze Vorik i Taurik, którzy jakoś zapadli mi w pamięć i chyba na tym kończyłoby się moje lubienie voyager'owych "bohaterów".
Elaan
Użytkownik
#150 - Wysłana: 19 Sty 2013 08:21:35
Odpowiedz 
Senok

Dobrze jest wiedzieć, że ktoś jeszcze lubi Kes, bo ta postać nie ma tu wielu sympatyków, choć na to zasługuje.
Co do Uhury, to Eviva powiedziała chyba wszystko. Nic dodać, tylko się podpisać.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Gdybyś mógł dowodzić statkiem...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!