USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Borg czy Gatunek 8472- ktory z nich straszniejszy, ktory bardziej nieprzejednany?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Dj peyo
Użytkownik
#31 - Wysłana: 1 Lis 2006 16:37:43
Odpowiedz 
moje zdanie na ten temat jest jednoznaczne i wynika z logicznego rozumowania. najsilniejsza nacja we wszechswiecie jest...federacja.
jak by nie bylo i co by sie nie dzialo i tak federacja zawsze wychodzi na swoje. zawsze znajdzie sie bohater w stylu kirka picarda itp co znajdzie wyjscie z kazdej sytuacji. chocby byla beznadziejna to on i tak na swoje wyjdzie
federacja zatrzymala borga,romulan,dominium,zatrzyma i wszystko. takie sa realia filmu. zero dramaturgii bo i tak z gory wiadomo ze film zakonczy sie po mysli federacji
Hazrall
Użytkownik
#32 - Wysłana: 1 Lis 2006 17:49:16
Odpowiedz 
federacja zatrzymala borga,romulan,dominium,zatrzyma i wszystko. takie sa realia filmu. zero dramaturgii bo i tak z gory wiadomo ze film zakonczy sie po mysli federacji

Gdyby tu był Q to by powiedział że "Andromeda" miała być kontynuacją treka i federacja jednak się rozpadła (Choć fakt że później się odrodziła)
zerododici12
Użytkownik
#33 - Wysłana: 1 Lis 2006 19:43:04
Odpowiedz 
kolo
kurde ameryke odkryłeś koleś no do prawdy...
EXTRA!
Seybr
Użytkownik
#34 - Wysłana: 1 Lis 2006 21:03:34
Odpowiedz 
Jesli Andromeda miala byc kontyunacja swiata ST to ja wysiadam. Poprostu ten film nie trzyma poziomu. Ja traktuje luzno Andromede. Choc jak ktos oglada Andromede, to znajdzie pare powiazan, nawet rasy sie powtazaja ;].

W Andromedzie najbardziej mi sie nie podoba motyw walki bohaterow, ale Hercules ;]. Wow trzy panienki a ich dziesiecu ;]. Jak zawsze Kevin Sorbo i jego swita wygra ;].
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 18 Kwi 2018 16:44:46
Odpowiedz 
Lore reloaded o walce Borga z Gatunkiem 8472:
- w ogóle
http://www.youtube.com/watch?v=_95jVdZ6pD4
- i w STO
http://www.youtube.com/watch?v=bdB83leVrLQ
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Borg czy Gatunek 8472- ktory z nich straszniejszy, ktory bardziej nieprzejednany?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!