USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Manewry taktyczne
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Dj peyo
Użytkownik
#31 - Wysłana: 11 Lis 2006 11:30:19
ostatnio w bc birdofprey'em zjadlem akire. taka ciekawa taktyka.
wyjscie na przeciw akiry, lot z maksymalna predkoscia na kursie kolizyjnym,ostrzal ze wszystkiego co mam w sensory, unik*
jak na bopa dziwna strategia bo jak wiadomo bopy nie sa zbytnio wytrzymale i wystawianie sie na maksymalny ostrzal to glupota. ale strategia przyniosla pozadany skutek

*skoro bopy nie sa zbytnio wytrzymale w sytuacji gdy bop wychodzi przed czolo airy dowodca akiry nie robi unikow lecz ustawia sie tak aby miec maksymalna sile ognia.

stosujac taka strategie stracilem lewe dzialko ale sensory uziemilem. potem byle problemy z przebiciem sie przez oslony. akira naprawila sensory ale nie zdolala sie juz wybronic.
jak nazwac taki manewr??

Czyli jednak Galaxy umie czynic uniki?

jesli sie celuje gdzies w skrajne czesci galaxy to unik mozna zrobic ale gdy ogien idzie w sam srodek galaxy to raczej nie mozliwe. galaxy jest zbyt slamazarna
Picard
Użytkownik
#32 - Wysłana: 12 Lis 2006 13:48:27
Q__

Kupiłem swego czasu w antykwariacie poważne opracowanie (wydane przez MON) z czasów PRLu o przyszłych technikach walki w Kosmosie (i to znacznie dalej niż na orbicie Ziemi)...

A walkach tych brac mialy udzial: ORP( Orbiter Rzeczpospolitej Polskiej) Urban przeciw USS Enterprise? To była by z pewnoscia bitwa warta obejrzenia tym bardziej,ze biorac pod uwage mentalnosc niektorych Polakow dobry PRL byla by ona rownie efektowan co krotka ze wzgledu na milosc niektorych naszych rodakow z tamtej epoki do przywlaszczania sobie mienia panstwoewego w tym tez zapewne wielu kluczowych elementow konstrukcji wspomnianych orbiterow... A na serio, ciekaw jestem jak owo opracowanie sie zwie?

Sh1eldeR

Kolejna ,,ksiazka" twego autorstwa, za ktora oczywisice jestem Ci wdzieczny,. Pragnal bym Ci tez zwrocic uwage na zapytanie do Ciebie jakie umiescilem w temacie o pojedynku Galaxy i ISD.
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 17 Lip 2020 02:04:00 - Edytowany przez: Q__
Curt Danhauser dorzucił właśnie do puli Manewr Archera, przy czym nie chodziło o oslawioną zabawę z harpunami*, a o walnięcie jednostki przeciwnika z dwu stron promami wypełnionymi antymaterią, i Manewr Gartha - modyfikację wolkańskiej sztuczki z Horizona bazującą na separacji spodka - jedna z rozdzielonych sekcji trzyma wraży okręt wiązką holowniczą, a druga naparza w niego czym może.
Mowa jest też w jego najnowszym dziele o manewrze Mayweather Seven.

* https://www.youtube.com/watch?v=r6dKRUnfimU
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Manewry taktyczne

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!