USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Vorloni w świecie ST
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#31 - Wysłana: 1 Sier 2006 10:54:41
Jeśli to jedyny dowód na którym opiera się Twoja teoria o AND jako części ST to obawiam się, że muszę rozwiać Twoje nadzieje... Cały tekst oznacza ni mniej ni więcej, że Wolfe tworząc Andromedę nie chciał by w żadnym stopniu przypominała Treka, bo chciał robić coś innego, zeby nie podpadać pod wzorzec myślowy: "Roddenberry? To ten od ST?".
A "shadows of its predecessors" oznacza tu popularność ST... Nie ma w tym cytacie nic co pozwalałoby sądzić że ktokolwiek planował AND jako c.d. ST.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:06:07
Pah Wraith

Jeśli to jedyny dowód na którym opiera się Twoja teoria o AND jako części ST

Zdecydowanie jeden z mniej istotnych...

Cały tekst oznacza ni mniej ni więcej,

Tak sie dziwnie składa, że znam angielski... Przynajmniej na tyle by wiedzieć co cytuję.....
Jurgen
Moderator
#33 - Wysłana: 1 Sier 2006 14:28:27
Q__, ja odniosłem wrażenie (angielski w sumie też znam), że cytat ten może oznaczać to, co Ty uważasz, że oznacza, ale wcale nie musi.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 1 Sier 2006 14:31:47
Jurgen

ja odniosłem wrażenie (angielski w sumie też znam), że cytat ten może oznaczać to, co Ty uważasz, że oznacza, ale wcale nie musi.

Podałem pierwszy z brzegu przykład, szukać mi się nie chciało... Jest tego więcej i są tam cytaty jednoznaczniejsze... Całkiem jednoznaczne...
Pah Wraith
Użytkownik
#35 - Wysłana: 1 Sier 2006 17:20:04
1) dla mnie zupełnie nic nie mówi o AND jako części ST (może słabo znam angielski...)
2) z chęcią zapoznam się z materiałem dowodowym w tej sprawie
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 1 Sier 2006 17:23:51 - Edytowany przez: Q__
Pah Wraith

z chęcią zapoznam się z materiałem dowodowym w tej sprawie

Poszperam w necie i coś zamieszczę... Ale w topicu o AND.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 9 Sier 2006 16:21:09 - Edytowany przez: Q__
Wracając do tematu: tak sobie myślę, jeśli Star Trek XI (oficjalnei już planowany na rok 2008) odniesie sukces, będzie zapotrzebowanie na nowy serial ST, i kto wie, czy nie powróci wtedy pomysł Staczyńskiego? Już widzę roboczy tytuł serialu: Star Trek: Matt Damon vs. Vorlon

O nowym ST:

http://www.memory-alpha.org/en/wiki/Star_Trek_XI

http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Trek_XI
Pah Wraith
Użytkownik
#38 - Wysłana: 9 Sier 2006 16:30:00
A co z dowodami w sprawie ST =(?)= AND?
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 9 Sier 2006 16:32:38
Pah Wraith

Dobrze, że przypomniałeś... Poszukam czegoś
Q__
Moderator
#40 - Wysłana: 9 Sier 2006 17:50:46 - Edytowany przez: Q__
Pah Wraith

No i mam:
http://andromedatv.republika.pl/pomysl.html

Zwróć uwagę na cytacik:
jako kontynuację Star Treka (tamta koncepcja różniła się od dzisiejszej tym, że zamiast Nietzschean mieli pojawić się naśladowcy Khana Nooniena Singha - genetycznie ulepszonego dyktatora z odcinka Star Treka "Space seed")

(Zresztą słusznie podejrzewałem,że Khan i Nietzscheanie to jeden gatunek)
Pah Wraith
Użytkownik
#41 - Wysłana: 9 Sier 2006 18:24:11
No, to trochę naciągane, bo w końcu to miał być osobny serial, a włączenie do ST tylko chwytem marketingowym (żeby wogóle powstał...) ale niech Ci będzie.
Będziemy podstępnie i potajemnie wrzucać newsy o AND na stronę główną tego serwisu
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 9 Sier 2006 18:26:12 - Edytowany przez: Q__
Pah Wraith

No, to trochę naciągane, bo w końcu to miał być osobny serial, a włączenie do ST tylko chwytem marketingowym (żeby wogóle powstał...) ale niech Ci będzie.

Wg. innych żródeł AND od początku miało być kontynuacją ST, następną po TNG i DS9...

Będziemy podstępnie i potajemnie wrzucać newsy o AND na stronę główną tego serwisu

Nie mów tego głośno, bo Kai się wkurzy
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Vorloni w świecie ST

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!