USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Zasiedlanie przez Federacje obcych planet
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#61 - Wysłana: 21 Lip 2006 14:38:52 - Edytowany przez: Picard
Q__

Mnie prócz wszytkich tych przypadków zasiedlania i terraformacji znanych z historii UFP interesuje jeszcze jedna kwestia- w innym temacie poswieconym ksiezyca znalazla sie wzmianka o tym, iz mlody Crusher swego czasu wykonywal loty woklo Tytana, najwiekszego ksiezyca Jowisza. Czy wiadomo cos o tym by i on byl terraformowany? Ostatnia wyprawa na owego satelite reczej mnie rozczarowala- znow piach i kamienie, a gdzie morza plynnego metanu o czym spekulowano od dawna? Ale jako w obecniej chwili, iz obok Marsa jest to najpoważniejszy kandydat na siedlisko życia pozaziemskiego ciekaw jestem jaki byly dzialania Federacji wzgledem tego globu?

[/i]Enterprise na tle Jowisza oraz jego ksieżycy[i]
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 21 Lip 2006 15:38:02
Tu masz masz wszystko o Tytanie w ST:
http://www.memory-alpha.org/en/wiki/Titan

A ty loty treningowe na jego tle...
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Zasiedlanie przez Federacje obcych planet

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!