USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Wielkosc Star Treka
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 2 Lip 2006 23:55:07
Odpowiedz 
Anonim
Anonimowy
#32 - Wysłana: 3 Lip 2006 16:10:59
Odpowiedz 
i co?!! offtipoic! jak ktos bedzie chcial pogadac w temacie niezwiązanym z trekiem na stronie o treku to sam znajdzie, nie trzba reklam.

Ej gosci zauwazylem ze polowa odpowiedzi pod tematami jest twoja, ty calymi danimi siedzisz i piszesz do tego forum, w dodatku zwalasz inne tematy z listy kilkunastu najnowszych, odpowiadajća na kazdy post w tym forum
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 3 Lip 2006 16:13:40
Odpowiedz 
Anonim

Nie za dużo emocji? Skoro uważasz, że za duźo piszę, pisz sam więcej, gościu
Anonim
Anonimowy
#34 - Wysłana: 3 Lip 2006 16:17:11
Odpowiedz 
gosciu normalnie ja jestem przeciez spokojny
Anonim
Anonimowy
#35 - Wysłana: 3 Lip 2006 16:18:40
Odpowiedz 
Nie za dużo emocji? Skoro uważasz, że za duźo piszę, pisz sam więcej, gościu

uwazam ze pisanie za duzo jest objawem napalenia, to poco mam pisac wiecej, wystarczy ze ty to robisz, jak ktos za duzo zabija to mam zabijac wiecej?
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 3 Lip 2006 19:37:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Anonim

W innym topicu zarzuciłeś mi (dość wulgfarnie), że daję dużo linków po angielsku (co Ci waterhouse wykasował), mimo to odpowiem: wydaje mi się, że gdy na Ziemi mamy globalizację, a w ST Federację (skoro nie mamy jeszcze uniwersalnego translatora), należy raczej poznawać obce języki, zwł. uniwersalny język angielski. Jakoś nikt poza Toba się na obcojęzyczne linki nie skarżył, nie sądzisz, że o czymś to świadczy, drogi nasładowco dinotreka?
Jurgen
Moderator
#37 - Wysłana: 3 Lip 2006 21:17:31
Odpowiedz 
Drogi Anonimie, co do języka, w jakim są linki, to niestety większość informacji w sieci jest po angielsku. Po polsku jest tylko garstka... No chyba, że jesteś jakimś "szowinistą językowym" i tolerujesz tylko język polski, to trudno, nie musisz czytać.
Jurgen
Moderator
#38 - Wysłana: 3 Lip 2006 21:48:43
Odpowiedz 
Hm, jeszcze dwie rzeczy
Q rzeczywiście zmonopolizował ostatnio to forum, nie jest to jednak powód, aby go atakować. Poza tym, nie ma jakiegoś dziennego limitu postów. Każdy pisze, ile chce.

drogi nasładowco dinotreka?

Bez przesady, oryginalny Dinek miał swój (niepowtarzalny zresztą) styl. Celowo podkreślam, oryginalny, bo jeżeli prześledzicie dokładnie "historię" jego "występów", to zauważyć możecie jego liczne klony. Wulgarny był zdaje się tylko jeden z nich...
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 3 Lip 2006 22:07:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jurgen

Nie ja pierwszy porównałem naszego drogiego Anonima z dinkiem, a bodajże Bimberv_17...
Jurgen
Moderator
#40 - Wysłana: 3 Lip 2006 23:04:25
Odpowiedz 
naszego drogiego Anonima

Skąd jednak wiemy, że to jeden Anonim. W końcu Anonimem może być każdy...
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Wielkosc Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!