USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Dobra i prosta gra Star Trek - pyta początkujący

Autor Wiadomość
Paradoks
Użytkownik
#1 - Wysłana: 14 Kwi 2006 15:30:02
Witam,

Odrazu mówie nie jestem ekspertem w grach ani trekach - czyli w trekowych grach tymbardziej. Chciaóbym wiedzieć jaka wg Was jest najfajnieszja gra Star Trek. Chciałbym coś prostego - jestem raczej początkującym graczem, oraz za rozsądną cene - najlepiej poniżej 50 zł. Byłbym bardzo wdzięczny.

Dziękuje
Grzybek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 14 Kwi 2006 16:47:19 - Edytowany przez: Grzybek
Jeżeli chcesz tanią i oryginalna trekowa gre poleciłbym Ci abyś zajrzał na do jakiegoś serwisu typu allegro. Dla przykładu Armade 1 (z czasopisma) można kupic w licytacji od 1zł + kilka złotych na przesyłke i się ostatecznie zamykasz w okolicach 10zł. Takich licytacji jest sporo, widać więc, że zwykli grcze nie interesujący się trekiem wystawiają je w dużych ilościach i im nie zchodza. Oprócz Armady możesz w taki sposób kupić Starfleet Commmand-a 1 wresje gold, albo Away Team-a. Co do najfajniejszej gry to już kwestia gustu i upodobania. Co do gry prostej... W każdy rodzaj się prędzej czy później w lepszym lub gorszym stopniu nauczysz grać. Wspomniana Armada w dość wygodny/łatwy sposób w pierwszych misjach kampanii uczy jak w nią grać i wraz z kolejnymi misjami podnosi poziom trudności. Ale oczywiście to o Armadzie to tylko moje zdanie z którym możesz sie całkowicie nie zgodzic

USS Phoenix forum / Gry / Dobra i prosta gra Star Trek - pyta początkujący

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!